PDA

Zobrazit normální verzi : Panvajick0 --> 0 (drtimzmrdyjakokrystal)



Panvajick0
01-12-16, 13:30
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 203383)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Panvajick0 >
[AMXBANS] Tvuj nick: Panvajick0
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1424958199
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1424958199
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.53.3
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.53.3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < 0 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
P^ killed Brodo with ak47
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrolu





Poznamka:






Kdyz se chce nekdo stat adminem a nasledne davat bany za cheaty, mel by se nejdrive ujistit ze cheaty vubec pozna. Tenhle admin je jen dalsi ukazkou jiste ne prilis mentalne vyvinuteho jedince ktery neunese porazku a jelikoz to bylo prvni kolo tak bez spectovani rozdava bany jen proto ze dostal na prdel.Nikdy jsem cheaty nepouzival a to ze nekdo zabiji pres dvere a steny neznamena ze ma wallhack. csko jsem si stahl po nekolika letech predelane na vase servery tak bych byl velice rad za unban a nejake vyskoleni adminu alespon na zakladni veci jako napsat nejdrive cloveku ve hre a zjistit si okolnosti protoze takovyto clovek nema vubec mit pristup k banovani. s pozdravem Panvajick0

Koprakek
01-12-16, 17:12
Aktualizace výpisu

LeBaux
01-12-16, 17:57
Aj keď nie som ten čo ti dával ban, preveroval som na teba sťažnosť na TTT kde nie je HLTV a už tam mi prišlo, že hráš divne a videl som aj pár zvláštnych kôl na classicu na inferne.
Ale pár vecí by sme si mohli vyjasniť hneď na úvod:

1. Admini tu robia svoju prácu zadarmo, dokonca myslím všetci platíme VIP aby takí ako ty, mali kde hrávať (servery niečo stoja)
2. Urážať adminov a nadávať im do nevyvinutých jedincov by si nemal nikdy, ale keď už si to nedokážeš odpustiť, mal by si si byť istý, že vieš o čom hovoríš...
3. Ban si dostal po tom čo na teba boli 3 sťažnosti na 2 rôznych serveroch, a počas jednej mapy sa na teba dívali 3 admini (divím sa, že tak mentálne ultra vyvinutý jedinec to nepoznal)
4. Keď nás chceš vyškoliť, budeme len radi! Cena vyškolenia jedného admina je 4500Kč bez DPH, sme radi, že chceš povýšiť kvalitu 1.6 v ČR. Koľko tých školení chceš zaplatiť?
5. Výberový proces adminov je rigorózny proces, ktorý tu trvá pol roka a dobrých adminov je málo - chceš nám pomôcť? Budeme radi. Môžeš začať tým, že vyhodnotíš všetky otvorené žiadosti o unban, preveríš demá a logy.
6. Admini nie sú neomylní, aj v tvojom prípade sme sa mohli pomýliť, preto sú tu opravné prostriedky.
7. Na druhú si tuším prvý zo 65 ľudí, čo dostalo od tohto admina ban a sťažuje sa... takže 98,5%, takže aj keby si dostal ban omylom má lepšiu štatistiku ako český právny systém.
8. Z toho čo píšeš to vypadá, že si myslíš, že sme poctení tým, že hrávaš tu... minimálne v mojom prípade by si mohol byť finalista súťaže: "Ľudia, ktorých život ma vôbec nezaujíma".
9. Takto nemá vyzerať žiadosť o unban, neviem ako ostatní admini, ale pokiaľ nenapíšeš slušnú žiadosť ani sa tým nebudem zaoberať.
10. Vždy môžeš ísť hrať niekam inam a vždy si môžeš kúpiť originálnu hru, s ktorou sa okamžite napojíš - sofistikovaní ľudia ako ty určite nebudú mať problém kúpiť si hru za 250Kč.

drtimzmrdyjakokrystal
01-12-16, 18:33
Když už si zvolil takový tón...

Tak stejně jako si psal mně, si i ty můžeš zjistit okolnosti ve hře - není mi 15 a CSko taky nehraju měsíc, takže než se tu, mistře, začneš naparovat a poučovat, zameť si před svým prahem, protože buď kážeš vodu a piješ víno, nebo jsi blbec.

Spectoval jsem tě už na Infernu, rozhodně nedávám bany jen tak, že se mi prostě chce (a věř, že lidí, kterým bych ban fláknul už jen za to, že existují, tu po serveru běhá dost), nebo na základě jednoho kola.

Na HLTV za chvíli mrknu. Pokud jsem se spletl, nemám problém s tím to přiznat, omluvit se, a dát unban. Jenom mě bude mrzet, vzhledem k tomu, že jsem unban nikdy dávat nemusel, že si pokazím statistiku zrovna takovýmhle "všude jsem byl, všechno znám, a od všeho mám klíče".

Panvajick0
01-12-16, 19:35
Dobrá začnu tím že se omluvím všem slušným lidem které jsem svým projevem urazil, ale z mého pohledu (stažení cska po cca 4-5 letech a odehrátí zbytku inferna a jedno kolo na dustu nemluvím o tom že mě to neskutečně bavilo a po takové době i šlo) mi to přišlo absurdní a neoprávněné a to proto, že se nikdo ve hře, když už si tedy ztěžovali a to nemluvím o adminech kteří spectovali jestli tam jak pišeš byli tři neobtěžoval mně ve hře oslovit a zeptat se mě nebo mi alespoň dát možnost se obhájit. já nevím teda jak fungují dnešní wallhacky já poslední viděl cca v toce 2005 ale já takhle hraji, jelikož jsem dlouho nehrál a nechci se s dnešními hráči potýkat napřímo tak se snažím je buď načnout nebo rovnou zabít už přes dveře, stěnu cokoli a to za pomocí zvuku. také jsem odpůrce awp a nesnáším tuhle zbraň takže se snažím běhat nelogicky a dělat pohyby které běžně neuvidíte to je asi vše kvůli čemu jste mohli mít podezření.Takže jestli nebudete mít nic proti a v případě že unban nedostanu bych vás požádal a to klidně celý admin team ke hře na jiném serveru abych vám mohl ukázat všem že cheatovat nepotřebuju. s pozdravem Panvajick0

drtimzmrdyjakokrystal
01-12-16, 20:19
Vidíš, jak to hned líp vypadá, když se požádá slušně? :)

Na HLTV jsem se díval znovu a nic tam nevidím. Byly tam asi 3 takový lehce divný situace, ale nic na wallhack. Takže se ti omlouvám za neprávem udělený ban z moji strany a za den bez CS. Ban jsem už smazal, takže by se ti mělo jít připojit do hry. Pokud ne, napiš to sem.

Nicméně to oba berme jako ponaučení. Já si dám příště větší pozor při banování, a ty si dej příště trochu víc záležet se žádostí, nejsme tu uplně negramotní kreténi. Sám vidíš, že je ten přístup ze strany adminů hned lepší :)

Takže ještě jednou omluva za vzniklé nepříjemnosti, můžeš jít hrát na servery.

Pac a pusu

drtimzmrdyjakokrystal
01-12-16, 22:45
Vyřešeno, můžete to zamknout.

Koprakek
04-12-16, 22:05
Lck.