PDA

Zobrazit normální verzi : SK | AtOm. --> [B]Bee[/B]



SOPEL1
02-12-16, 08:24
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 203481)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 58 minut a 12 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '127911'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Prijd zitra dik'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < SK | AtOm. >
[AMXBANS] Tvuj nick: SK | AtOm.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:65651820
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:65651820
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.167.196.74
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.167.196.74
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Bee > a povedzte mi ze toto neni j*bnutost....
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:

ZEUS
02-12-16, 08:35
Stačí mi log z posledních dnů + Tvá historie banu. Můžeš být rád, že máš ban jen na jeden den.

+ http://csko.cz/forum/showthread.php?51782-pudincek-(jiny-hrac)-Samco

SOPEL1
02-12-16, 08:57
hej? ja možem byt rad ze ste arogantny? vtedy sa jednalo o skratenie banu a nie o zrusenie banu co 100000000 adminov co tam odpisalo ani jeden nepochopil a nakoniec ho daky skratil o ten tyzden takze radsej sa k minulosti neozyvaj idt log z poslednich dni? :DDDD jaj smiesny si kamo smiesny pretoze nic som nespravil pisat slova ako kkt idt a podobne pise kazdy na serveroch uz sa spametaj konecne kebz napisem hrubu urazku tak mam na chatlog minutu ban f*ck logik tak naco to tam potom je debil .....

Nakladana Okurka
02-12-16, 09:14
hej? ja možem byt rad ze ste arogantny? vtedy sa jednalo o skratenie banu a nie o zrusenie banu co 100000000 adminov co tam odpisalo ani jeden nepochopil a nakoniec ho daky skratil o ten tyzden takze radsej sa k minulosti neozyvaj idt log z poslednich dni? :DDDD jaj smiesny si kamo smiesny pretoze nic som nespravil pisat slova ako kkt idt a podobne pise kazdy na serveroch uz sa spametaj konecne kebz napisem hrubu urazku tak mam na chatlog minutu ban f*ck logik tak naco to tam potom je debil .....

Doporučuji studenou sprchu, procházku na čerstvém vzduchu a nebo psychiatrickou léčebnu Bohnice.

Bee
02-12-16, 09:27
Tento ban je pro tebe poslední upozornění. Pokud se neuklidníš a nenaučíš se správnému chování na serveru dle pravidel , bude následovat ban v délce měsíců.

ZEUS
02-12-16, 10:57
Vypadá to, že odvahy mas celkem dost, doufám, že se tu zitra opět setkáme :)

Nakládaná okurka - myslím, že pro něj bude spásou ta poslední možnost.

SOPEL1
02-12-16, 21:36
Jop asi by si sa fakt mal dat liecit lebo skratky niesu urazka inak by mi chatlog zablokovalo csko samo :********* ale ze tam iny nadavaju do matiek a neviem co "D haluz to nikto neriesi

Samco
02-12-16, 21:42
Tu by som už pomaly začal uvažovať aj o perme.

ZEUS
02-12-16, 23:14
Tu by som už pomaly začal uvažovať aj o perme.

Až mě nasere, tak mu jí dám, protože tohle není normální, dostat tolik banu a nepochopit to.

SOPEL1
03-12-16, 17:18
tak mi ju daj :D stále môžem hrať na gamesites serveroch mucq :* alebo si zakúpiť steam a keďže a idem sťahovať budem mať i novu ip :DDD takze kludne daj, adminka britny somnou hrala niekolko krat "D slova jbmnt, jbl, kkt pre ňu neboli uražkami pretože somnou hrala pol dňa a ban mi nedala takže chlapci mali by ste sa nad sebou zamyslieť :taunt:

ps: Samco najarogantnejší admin čo si zasadá na hráčov, tu by som už začal uvažovať o kontaktovaní niekoho vyššie postaveného aby ťa zbavili funkcie admina. Jak môže byť niekto tak arogantný a nepochopiť to!

ZEUS
03-12-16, 18:13
Tak si tam hraj :-) Přeji ti pěknou hru. Steam si klidně kup :D :D :D

Samco
04-12-16, 02:33
Myslím si, že bude lepšie, keď tam budeš hrať. Škoda ťa tu nebude...

Bee
04-12-16, 06:05
Poprosim o lock. Ban vypršel a do týdne tu je znova stím že perma ban za nadávky je až moc. Ale nebude :-)

Koprakek
04-12-16, 09:59
Příště se situaci vyhni.