PDA

Zobrazit normální verzi : War3FT - xp



dumba$s
12-02-12, 22:49
Ahojte, potreboval by som pomoc.
Hrávam na war3fte 1 a dnes keď som prišiel hrať tak som nemal žiadne xp.
Moje meno je DuMbA$s, dali by sa niak vrátiť nas5 moje xp čo som nahral? :) Nachvílu som mal včera iné meno, žeby sa to zmenilo kvoli tomu?

zavo
13-02-12, 01:03
mas steam? asi nie lebo to je jedno ci si menis meno.
mas NS a ak si zmenis meno ides expis na inom mene (nemas tam tie iste body ako na povodnom ides tam odznovu) no ak si das povodne meno mal by si ich tam mat. Poriadne si ho napis mozno si nieco vynechal, alebo sa ti stratili to uz riesi Kotel.

Kotel
13-02-12, 10:29
Kdyz si zmenis nick a mas novy patch, tak se ti vytvori novy ucet. Ted bys je tam mel mit.

Slab the Killer
13-02-12, 20:34
@Kotel: Ale jaktože, já když si změnim jméno tak mi xp zůstanou? A to nemam steam.

Lynviy
13-02-12, 20:49
Asi chtěl napsat starý patch. Na novej se to ukládá.

Kalerab
14-02-12, 20:22
Zdravim, mám istý problém ako DuMB - dnes som došiel na W3FT s iným nickom ako hrávam a expy nikde. Keď som sa reconnectol a zmenil si nick na pôvodný taktiež som tam nemal expy ale rank a štatistiky sa zachovali. Mam non-steam a p48, nick Kalerab a druhý nick pod ktorým som došiel AstarSeran. IP adresu mam stabilnú.

xshreck
15-02-12, 19:43
Ahoj, po reinstalaci woken už nemám expy pod stejným nickem (xshreck). šlo by je vrátit? Dík

Kotel
15-02-12, 20:19
Na jakem serveru?

Kalerab
17-02-12, 17:21
Zdravim, mám istý problém ako DuMB - dnes som došiel na W3FT s iným nickom ako hrávam a expy nikde. Keď som sa reconnectol a zmenil si nick na pôvodný taktiež som tam nemal expy ale rank a štatistiky sa zachovali. Mam non-steam a p48, nick Kalerab a druhý nick pod ktorým som došiel AstarSeran. IP adresu mam stabilnú.

Kotel bolo by prosim ta mozne vratenie expov?