PDA

Zobrazit normální verzi : Zombie xp



rudikles
03-12-16, 14:33
Zdravým vás, chcel by som navrhnúť nový zombie mod ktorý tu už dávnejšie bol. Ten mod by bol zombie XP určite to daktorý poznáte a hra spočíva v tom že CT by začal glockom a postupne keby zabíjal zombie tak by dostal ďalšiu zbraň (čiže USP) a zombie by som dal menej HP a dal by som tam zombie z Left For dead . ˇčiže smoker,Hunter,Jockey,Tank,Witcher,armour,Damege Zombie,,boomer,churger.

Popis Zombie:
Smoker: priťahuje ľudí ale na určitu dobu max 10 sec. HP 600-Armour 0
Hunter: odraz čiže keď stlačím na klávesnici tlačítko tak ako keby vyskočí ďalej ako normálne. HP 600-Armour 0
Jockey: priťahuje taktiež ale jeho priťahovanie nevidno: HP 600-Armour 20
Tank: môže hádzať skalu raz za 20 sekúnd a skala by brala 15HP - HP1500-armour 100 (tento zombie iba pri viac ako 15 hráčov)
Witcher: keď zabiješ tohoto zombie a si pri ňom moc blízko zabije ťa a môže vystreliť zelenú blbosť kto zobere 5 HP - HP 500-Armour 0
Armour- Classic zombie bez žiadnej schopnosti ale ma viac hp a armour : Hp 750 - armour 125
Damage- zombie s motorovou pílou ktorý je podobný ako classic len že ľavým zabije na 2 rany ctčko a pravým na 1 ranu: hp 450-armour 15
boomer : zombie ktorý ta oslepí na 5 sekúnd keď je dosť blízko pri tebe a stlačí klávesu ako keby ťa oblvá a oslepí ťa : hp 500 -armour 0
Churger: zombie ktorý po určitej dobe nabere rýchlosť a keď ta v tej rýchlosti nabere odletíš (nie zas moc) a zobere to Ctčku 35HP : hp 350- Armour 45
Tých ktorých som neoznačil damage tí nech majú classický damage 15 Hp .

Veci pre Ctčka [VIP] :
Padák : keď držíš E tak padáš oveľa pomalšie
Zombie Seker : sekera ktorá bere 1000 HP
Bazooka : bazooka ktorá je drahá a bere veľa HP damage nechám na vás a čas dobíjania tiež
Speed : máš veľkú rýchlosť ale iba raz za kolo max. time 45 sec.
Golden Deagle : zbraň by bola zláta a ubrala by dvojnásobok dmg a keď ju kúpim bude slúžiť iba na jednu mapu potom na ďalšiu mapu musím kúpiť novú. (úplne všetky veci!)
Double jump : 2 skok

Veci pre Normálnych hráčov bez [VIP] :
Zombie basseball : bejzbalka ktorá bere damage 500 HP
Frozen Granát : zmrazí okolo granátu zombie na 6 sekúnd
Frost Granát : zombie horí a bere mu to 5 hp za 1 sec. max horenia 15 sec.
Svetlo granát : na 1 minútu svieti
Laser mína : keď prejde zm cez laser zabije ho to

začo ich kupovať ? :
Kupovať by sa mohli za tie xp aby to hráči nemali také ľahké.

Žiadny reset ! keď hráči budu mať full XP resetne sa im to automaticky a dostáva 1 prestige (znamena že bude môcť mať nejaký item alebo viac hp na stálo alebo neviem nechám na vás) a maximálne prestige by bolo 30 a zas by začínali od zbrane glock

mapy je jedno a nemusia bit také ktoré sú všetci pozaliezaný v kempoch kľudne aj classický De_Dust alebo aj malé mapy z 35HP majú zm málo HP tak to nebude také ˇˇ ťažké.

POZOR !! nech je to rozdelene aby nebol hráč za 2 kola 2x zombie nech hra 1 za CT a raz za Zombie striedavo.

TO JE VŠETKO TAK ĎAKUJEM ZA PREČITANIE A KEĎ SA DAČO NEBUDE PAČIŤ TAK PIŠTE.. :)

Ešte pridávam video jak to vyzerá : https://youtu.be/CoVemx4txBI8 približne

Qwix
03-12-16, 20:00
Osobne si nemyslím, že by sa to ujalo. Dopadlo by to ako s Biohazardom.

rudikles
04-12-16, 09:52
ja si myslím že áno, lebo keď som to hrával na zombie umbrella XP tak tam mali furt plno a bol to nejaký zahraničný server.. a dávno tu nebol taký server čo si pametám keď som ešte nemal počítač a hrával som ten server u kamoša :D.

Qwix
04-12-16, 15:07
Ono aj tu na Kotelne boli kedysi dávno plné serveri, človek sa mal problém pripojiť s VIP. Klasické zombie 1, 2 úplne vymreli, Biohazard tiež (ten sa musel zrušiť), no a jediné módy, čo si držia akotakú návštevnosť sú Apo/Revo, BB a Escape. Ak by sa chcel resp. mal navrhnúť nejaký nový zombie mód, tak by sa to všetko muselo dopodrobna navrhnúť, prekonzultovať to s ostatnými hráčami/adminami a prípadne ak by sme sa na niečom zajímavom zhodli, tak by sa to mohlo navrhnúť Kotlovi, a potom by sa uvidelo. Osobne by som tiež rád uvítal nový mód. Po takom dlhom čase čo to hrám to niekedy začína byť nuda...

rudikles
06-12-16, 18:09
Ale vidíš zatiaľ nikto nepíše co stým

Mr.BlackDay
26-12-16, 00:22
Ako znie to celkom dobre :D Rád by som to skúsil :) nuž čakať kým sa sem niekto vyjadrí :ˇ)

Kotlys
26-12-16, 07:51
Podle mýho to nemá cenu ,protože jak vidím tak zombie,apokalypsa,revolution,escape myslí stačí,nemá to moc velkou hratelnost,hraje tam hrstka lidí :) za mě NE

halelujah
26-12-16, 08:20
Nemá to cenu . Veľa serverov potrebuje veľa práce a týmto by ste zbytočne kotlovi pridávali. A odkladali by sa dôležité veci za mňa nie.

Samco
26-12-16, 09:23
Toto je veľmi podobné súčasným zm módom. Keď už, tak radšej niečo originálnejšie.

rudikles
29-12-16, 16:57
ale tak sa to môže aj trochu pomenit ja neovorim aby to bolo presne takto ..

rudikles
29-12-16, 17:00
kukni ja jak to vypadá https://youtu.be/CoVemx4txBI8

Kotel
29-12-16, 17:10
Ten reset bych chtěl taky nějak vyřešit, aby neměl brzy každý full xp. Jinak je to podobné zombie apokalypse.