PDA

Zobrazit normální verzi : APOKALYPSA Nove kempy



Martinos
03-12-16, 16:58
Zdravim, to co ste porobili na apokalypse? Mapy ako dust2 ci aztec. Natrieskali ste tam tolko sprostych kempov, ze je to jedna velka grcanina. Dajte to naspat. Apo a hlavne tieto mapy by mali byt o minimalnom pocte kempov. Ma to byt pre ct velmi tazke. Kemperskych sraciek ako ratsy nuke ci inferno je tam viac nez dost, tak naco kazit stare klasiky pre tvrdu hru. Dajte to prosim vsetko prec, kemperskych map je tam habadej.

oli221
03-12-16, 18:36
Na D2 by som to zrušil, ale na aztec predtým neboli pomaly žiadne kempy a zm to mali úplne ľahké.

Martinos
03-12-16, 19:06
Na D2 by som to zrušil, ale na aztec predtým neboli pomaly žiadne kempy a zm to mali úplne ľahké.

Na aztecu bolo zopar kempov a to uplne staci, nekazte nekemperske mapy. Aj my si chceme normalne zahrat a nie furt nahanat ct v kempoch celu mapu, lebo inak nieje ziadna nakaza kurnik. Dost sa kemperov nanahaname na tych kemperskych mapach.

Paulie
03-12-16, 19:15
tich kempu je tam všude moc a za b-hopa nebo jiné zm se tam leze blbě takže jsem pro zrušení kempu, ne všech ale jen některých.

oli221
03-12-16, 19:38
Budu sa tu musieť vyjadriť viac ľudí, ale ked sa na tom zhodnete nie je problém, dohodneme sa, ktoré kempy a ja ich zruším alebo nejaký iný admin.

Martinos
03-12-16, 20:39
Budu sa tu musieť vyjadriť viac ľudí, ale ked sa na tom zhodnete nie je problém, dohodneme sa, ktoré kempy a ja ich zruším alebo nejaký iný admin.

No to je super, ale na to aby sa tie kempy vobec pridali sa nemusel vyjadrit nikto. OMG...

Qwix
03-12-16, 20:59
Tiež som za odstránenie kempov, úplná zbytočnosť, hlavne na duste. Ako písal Martinos, ct-čká to majú mať ťažké a nie čo 5 metrov kemp.

Samco
04-12-16, 03:15
Minule ma to tiež zarazilo, je ich moc, súhlasím s odstránením niektorých novších kempov.

Martinos
04-12-16, 20:56
a prosim Vas bolo upravenych mnoho velmi tazko dostupnych kempov tak, aby ked tam ostane ten last, tak aby sa ho dalo aspon chrobakmi zjest, cize sa spravili zatarasy aby nevyletovali tie brouky niekde mimo mapu a aj to ste poodstranovali. ACH.
poprerabajte to naspat, vsak to je uplne na hlavu postavene uz. Ako priklad sem prikladam jeden z najblbsich kempov na apokalyspe na mape dust castle. Spravte to tak, ako to bolo, spravte k takymto kempom tie zatarasy ako aj boli. Dikec. Btw, kto chce kempit nech ide na revolution a nie tu nam burat apokalypsu...

http://oi68.tinypic.com/m775uc.jpg

Martinos
09-12-16, 19:29
Tak co spravite s tym nieco?

Kotel
09-12-16, 19:47
Netušim, proč někdo přidával tuny bloků, když to navíc zatěžuje server.
Práva na úpravy bloků všem odebírám a vyhradím si 2 hodiny na opravu.

Samco
09-12-16, 19:49
Oli sa ponúkol, že zbytočné bloky, ktoré sú tam už navyše, odstráni či stále sú tam?

Qwix
09-12-16, 20:01
Oli sa ponúkol, že zbytočné bloky, ktoré sú tam už navyše, odstráni či stále sú tam?
Hej, boli tam.

Kotel
09-12-16, 20:22
90 bloků na nuke fakt ne. Ještě ve stylu jump serveru, tak aby se tam nemohl dostat žádný zombie.

Martinos
09-12-16, 20:27
Je toho fakt moc, nuke, aztec, dust2, co si narychlo spomeniem, ale zide sa to prezriet vsetko. Btw tie bloky maju zmysel v kempoch kde brouky vyletuju mimo mapu a sanca, ze takto niekoho zombik nakazi je ozaj minimalna a niektore kempy su takmer nedobitne hlavne ked je tam zakempeny last, priklad som uz uviedol hore z mapy dust castle. Tie kempy by sa zisli "obmurovat" aby tie chrobaky ostali v tom kempe. Jo a samozrejme zapecatene pristupy na textury, napr na militii, ni na nuke, su tam textury, kde sa dostane jedine climb nic ine.

Kotel
09-12-16, 20:40
Něco jsem už upravil. Přidal jsem pár map, kde někdo dělal bloky, tak se vyzkouší.

Burak1
25-03-17, 18:54
Další nové mapy:
de_westwood
de_tuscan
de_cpl_mill
cs_office
cs_estate

Uvidíme, jak se uchytí.