PDA

Zobrazit normální verzi : Unban kolko? alias {wcko}V



kolko
13-02-12, 13:55
Chcel by som poziadat o unban na nick 'kolko?'. Na serveri som vacsinou hral pod nickom '{wcko}V'. Bolo by super ak by som si mohol pozriet demo, ktore viedlo k banu za wh.

Dakujem.

Detaily banu
Hráč kolko?
Typ banu IP adresa
SteamID Není SteamID
IP adresa 145.116.239.163
Udělen 12-02-2012 - 19:35
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Kashpi (kashpi)
BAN dal Server Kotelna - OldSchool | csko.cz (de_aztec)
Předchozí bany 0

ZEUS
13-02-12, 13:58
Jen tak mimo, můžeš nám vysvětlit, proč když seš slovák, tak máš nizozemskou IP adresu ??

kolko
13-02-12, 14:02
Studujem v holandsku

ZEUS
13-02-12, 14:04
Dík, stáhni si z http://csko.cz/?strana=download CS. Poté by ses měl připojit. Jinak si počkej na demo. Divím se, že ses vůbec s holandskou IP adresou připojil na Kotelnu.

kolko
13-02-12, 14:11
Je to zlozitejsie, hram na macu, takze mi to tebou odporucene csko fungovat nebude, jedine na virtualnej machine, a to je potom strasne pomale.

Facened
13-02-12, 14:17
Určite nečakaj že Kashpi ti da Unban,celý čas si hral z wh viacerý ti to vraveli a ty nič hral si si dalej konečne ťa Kashpi našiel.. :-)

ZEUS
13-02-12, 14:23
Aha a jak si rozchodil to Tvé zabanované CSko ? btw. Kashpi TS...

kolko
13-02-12, 14:31
csko mi fungovalo normalne aj po bane. TS myslis Team Speak?

kashpi
13-02-12, 14:44
Ban byl hlavně za důvod toho, že jsme mysleli, že jsi někdo kdo hraje přeš proxy a obchází ban. A to z důvodu, že máš STEAM_ID_LAN a doménové jméno tvé IP adresy je DUWO.IPv4.PTR.145.116.239.INVALID
http://cs.wikipedia.org/wiki/.invalid

http://csko.cz/dema/upload/dir/120212-1913_scud.rar
od 21:00 seš ty
22. minuta je zábavná hlavně ke konci a když jdeš nahoru po té šíkmé, tak si vůbec nekryješ záda
24:40 si se nějak zasekl, než si vylezl

Prosím ostatní adminy aby se na to podívali. Demo je krátký a normálně bych nebanoval, tak brzo, ale fakt jsem myslel, že jen obchází ban.

kolko
13-02-12, 15:27
Chapem vase obavy z obchadzania banu pouzivanim proxy, ale domnievam sa, ze vela ludi hrajucich u vas by to pouzit nevedelo.
To s tym domenovym menom IPcky zaujalo aj mna, netusim preco to tam mam.

Demo som si pozrel a ziadny dokaz o wh tam nevidim. Je tam viacero situacii, ktore skor svedcia o opaku. Tam to co som si nekryl
chrbat vyzera ze viem, ze tam nikto nie je, ale to mi len nedoslo ze by tam uz mohli byt. Navyse, to je miesto kde sa zas az tak casto
tcka neodvazia len tak vybehnut. Aspon teda vacsina nie.

Celkovo kedze sa Kashpi k tomu vyjadril tym sposobom, ze ban bol hlavne za to obchadzanie (co sa uz vysvetlilo), existuje teraz dovod,
aby som nedostal unban?

kashpi
13-02-12, 17:05
Rád ti ten unban dám, protože ban byl fakt z podezření obcházení banu.
Ale rád bych ještě od tebe slyšel jednu věc.
Jak sis nainstaloval CSko co teď máš, že si nemůžeš nainstalvoat novou verzi? Jde o to, že servery by se měli časem přepnout a se starým protokolem, co máš i ty už si zde nazahraješ. Jako s nonsteam CSkem jo, ale musíš mít novej patch.
Fakt by si nemohl nějak naistalovat novější verzi?

kolko
13-02-12, 17:56
Pokial chces hrat windovsacke hry na macu, potrebujes portnutu verziu. Existuje viacero tzv. wrapperov, tj programov, ktore "obalia" hru naistalovanu na windowse tak, aby sa dala hrat na macu. Jeden z nich je Cider. Ked sa servery prepnu, pokusim sa naportovat si csko s p48 s virtualnej machiny na mac. Moze sa stat, ze to nebude take jednoduche, ako sa zda, ale taky je moj plan v pripade, ze servery prepnete na novy protokol.

kolko
13-02-12, 18:38
Dakujem

kashpi
13-02-12, 18:40
Ban jsem ti smazal, a omlouvám se za problémy co jsem ti způsobil, ale chtěl jsem se ujistit. Na serveru něco dostat z hráčů je těžký :)
A zatím se pomale snaž nějak pomale zprovozňovat novej protokol :)

I-Mouse
13-02-12, 18:44
Na server sa bude dat napojit iba so 42 patch kashpi? Ked sa to zmeni.

kashpi
13-02-12, 19:10
Ano, už je myslím přeplej Classic a DM