PDA

Zobrazit normální verzi : Ždiadosť o práva- Deatmatch



D!!!!n3r [MaMLas] :x
05-12-16, 21:34
Zdravím,

niečo o mne: Volám sa Jakub mám 17 rokov. Študujem na SOŠ Hutnícka Košice-Šaca.
Moje záľuby sú hokej, hokejbal, samozrejme CS-ko.

Na Kotelne hrám už cca. 6-7 rokov. Skúsenosti s AMX nemám ale som taký malý samouk.



-Steam:ID - STEAM_0:1:110408519 - nemám tu nahratých veľa hodín keďže som len nedávno kúpil znova CS 1.6 ale aktivita stúpa.
-Registrík - Zopár banov mám no jeden najvážnejší bol ban za WH. /kvôli tomu som si aj kúpil nové CS 1.6/
Ak by trebalo Steam:ID na starý steam, napíšte a pošlem.

K tomu banu za WH: áno, urobil som chybu oľutoval som to no bohužiaľ neskoro.. viem vyhováral som sa že som to nebol ja no prešlo dosť času a veci sa zmenili.

Hlásenia: hlásim ZeMi-mu alebo niekedy do "!" alebo aj na fórko.

Vopred Ďakujem za každý koment, otázku a s radosťou na všetko odpoviem.

Bee
06-12-16, 09:12
Ahoj z mé strany nejsi vhodný kandidát na tento post. Pokud to někdo vidí jinak nechť vyjádří svůj názor :)

D!!!!n3r [MaMLas] :x
06-12-16, 16:12
Ahoj z mé strany nejsi vhodný kandidát na tento post. Pokud to někdo vidí jinak nechť vyjádří svůj názor :)

Ahoj,
keby som ťa mohol poprosiť o nejaké oddôvodnenie tak by som ti bol vďačný.
Ďakujem

Awesome^.
07-12-16, 18:18
Mohol by si do postu hodiť id stareho steamu?

D!!!!n3r [MaMLas] :x
07-12-16, 18:25
Mohol by si do postu hodiť id stareho steamu?

http://steamcommunity.com/id/diner

B!g 5m0k3
23-12-16, 23:29
- cheating
- aktivita prevažne na JB

Proti

Jediné + je, že máš celkom dosť hlásení.

LeBaux
24-12-16, 09:21
Cheating seems like a problem to me. :think:

D!!!!n3r [MaMLas] :x
26-12-16, 16:07
- cheating
- aktivita prevažne na JB

Proti

Jediné + je, že máš celkom dosť hlásení.

Prečo dávate - za cheating?? ako chápem že to robí problém ale prečo to nerobí problém aj pri iných?? aj iný majú ban za cheating a dostali PRO. prosím si vysvetlenie ďakujem

Burak1
26-12-16, 17:37
Cheating je u každého velké -, u některých je ale spousta dalších +, takže to ten cheating jakoby "převrší".

D!!!!n3r [MaMLas] :x
26-12-16, 20:32
Cheating je u každého velké -, u některých je ale spousta dalších +, takže to ten cheating jakoby "převrší".

Viem že je to veľké -.
u mňa tú aktivitu viem zmeniť. iné mínus nikto nenapísal.

Britny
26-12-16, 23:36
Mě by jen zajímalo, kdy si ten ban dostal? (nejlépe hodit odkaz) A proč sis pořídil nový steam? Jinak hlášení sama můžu potvrdit, že je ok, ale máš opravdu velkou aktivitu na JB.
Zatím tu výjimku dostali jen dva admini, z toho jeden na JB a tam hrál dost dlouho a byl aktivní a druhý to samé na aimu, od banu jim uběhlo víc jak 4 roky, takže každý se s banem za cheaty musí posuzovat individuálně.

E: tak 3 admini :D

D!!!!n3r [MaMLas] :x
27-12-16, 00:35
Mě by jen zajímalo, kdy si ten ban dostal? (nejlépe hodit odkaz) A proč sis pořídil nový steam? Jinak hlášení sama můžu potvrdit, že je ok, ale máš opravdu velkou aktivitu na JB.
Zatím tu výjimku dostali jen dva admini, z toho jeden na JB a tam hrál dost dlouho a byl aktivní a druhý to samé na aimu, od banu jim uběhlo víc jak 4 roky, takže každý se s banem za cheaty musí posuzovat individuálně.

E: tak 3 admini :D

Nový steam som si spravil kvôli tomu že som zabudol heslo na starý, nechcelo sa mi ísť na to cez mail alebo tak tak som si zrobil nový, a Aktivitu môžem upraviť...
Ban je TU (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=91465)

D!!!!n3r [MaMLas] :x
25-01-17, 14:12
Chcel by som poprosíť o potvrdenie hlásení ZeMi7 a hore menovaný. Ďakujem

ZeMi7
25-01-17, 19:29
Nějakých 10-20 hlášení zabanovaných tuším.
Fail si nevybavuji.

Samco
25-02-17, 16:45
Hlásenia môžem potvrdiť, aktivita celkom kolísavá. Ban za cheating a ešte k tomu na steame je veľký hriech, ktorý na veľmi dlhú dobu uzatvára bránu k právam. Celkovo tu momentále vidím viac negatívnych aspektov ako pozitívnych. Musím byť preto PROTI.

^SeaBi
10-04-17, 12:48
PROTI viz. Samco

SEDA EMINENCE
11-04-17, 09:47
Ban za cheating, ještě k tomu na steamu. Žádná aktivita minimálně měsíc (forko, hra).

PROTI

DiEAcE
11-04-17, 10:38
Jak uz se tu nekdo zminoval, kazdy se resi individualne a u vyjimky jako napr. NoBa.., mel dany hrac hodne predpokladu pro danou funkci a nejake jmeno. Bohuzel o tobe jsem slysel poprve a to jsem na 1.6 kazdy den.

Za me Proti.

Saintpepo
26-04-17, 11:04
Proti.