PDA

Zobrazit normální verzi : Nadržoval jsem ?



FreeShotCZ
06-12-16, 17:06
Dobrý den,
jelikož se nemohu dobádat správnému řešení, tak zde pro Vás mám anketu.
Případ : Mám vězně v boxu, dám první reakce s výhodou na napsaní .... reakci vyhraje Stěrač, vybere si atrakci otázky. Dám druhou první reakce s výhodou na napsaní .... opět jí vyhraje Stěrač, takže si vybere určitý počet lidí do teamu. Nakonec jich bylo 6 ve Stěračově teamu, v tom se otočím a vidím, že druhá skupinka, kterou jsem ještě neoznačil čítá nyní 5 členu. V tom mě napadlo, že bych mohl dát těm 5 vězňům neúčast na následující reakci, ale bude se účastnit pouze účastnit Stěračova skupina, šlo o první reakci s výhodou na skok, přičemž jí vyhrál opět Stěrač. Vzhledem k tomu, že ještě neprobíhala atrakce, tak jsem mu chtěl dát neúčast, aby teamy na následující otázky byli vyrrovnané.

V tom se samozřejmě ozval Kajsínek, s tím, že nadržuji Stěračově týmu a podobné.
Proto se Vás nyní ptám, zdali šlo o nadržování Stěračově teamu, nebo ne.
Rád bych ještě dodal že následující otázky se nakonec neuskutečnili, protože cca 10 vteřin co Kajsínek napsal, že nadržuji a začal psát část důvodů jsem byl zabit jedním z vězňů.
Doufám, že se dobereme ke správnému řešení. Předem děkuji všem za účast.

deagle1981
06-12-16, 17:23
Nikomu si nenadrzoval tak sa to robi normalne aby boli tímy vyrovnane každý to tak robi

KajSinek
06-12-16, 17:29
Môj názor už zaznel, čiže sa zdržím hlasovania. Ale inak prečo by dával simon neúčasť jednému teamu na výhodu, ak neurobili nič? Napríklad vo futbale je rozdiel, ak sú už v bránach teamy a urobí vzburu alebo sa hráč odpojí z jedného teamu a je ich menej, tak je to iné, pretože a trakcia započala a už sa to nerieši, ale otázky ešte nezapočali a jeden team vynechal vo výhode bez toho aby niečo urobili zlého. Je to podľa mňa na podobný princíp, že Simon dá tímu, v ktorom sú viac prvú reakciu na skok a zabije toho, ktorý skočil skôr a tomu druhému dá neúčasť, pretože sú menej.
Je to samozrejme len maličký dotaz a môj názor nič viac. U niektorých z členov admin teamu som počul, že sa to nesmie asi 3 mesiace do zadu a teraz, že ano. Rád by som vedel aj ja, že kde je pravda.

Niko97971
06-12-16, 17:30
Podľa mňa, keď si vybere atrakciu a má si vybrať do tímu a v tom momente sú napríklad 12 na serveri a on si vyberá a počas toho sa niekto odpojí tak to už je nevýhoda druhého tímu, tak by som to nechal tak.. tak to dosť ľudí rieši a keď náhodou sa ti odpojí skôr ako začneš vyberať, tak mu proste daj neučasť :slap:

NarutoO
06-12-16, 17:30
Neni stěrač náhodou admin?

Britny
06-12-16, 17:43
No nevím, ale ne že tým od stěrače měl nechtěnou výhodu o 1 hráče, pak měl ještě navíc výhodu, že z těch 6 mohl mít někdo neúčast a vůbec neumřít. Což podle mě přijde jako nadržování. Takže si to měl nechat jak to je 5v6 - vždy se to tak dělá. Prostě nemůžeš za to, že se někdo odpojí, i kdyby to bylo 4v6. Ti 4 můžou třeba rychlejší v otázkách, jak těch 6, takže dle mého šlo o nadržování týmu co měl o jednoho hráče navíc, aby se vůbec nemusel účastnit. Sice se zase tak nic velkého nestalo, protože si hned umřel, ale neměly by se dávat ještě takto výhody o neúčast, když už běží ta atrakce - neměnit žádná pravidla.

FreeShotCZ
06-12-16, 17:51
Britny, nejde o to, kdyby už atrakce běžela, toto vše se stalo PŘED ní, kdyby se odpojil v půlkce otázek nebo po tom co už je score na otázkách třeba 1:0, tak na ně kašlu, jejich smůla.
Vše se událo ještě před tím než jsem řekl "Zahrajeme si otázky".

DeadJoyCZ
06-12-16, 18:00
Psal jsem Freeshotovi můj názor na steam, tak to kdyžtak napíšu ještě sem. Zkráceně: Pokud bylo ve Stěračovým týmu 6 lidí a tam 5 ještě PŘED OTÁZKAMA, tak si myslím, že by hráčům(v druhém týmu) zas tolik nevadilo, že by dal první reakci s výhodou Stěračovýmu týmu a následně dal vyhranému neučast ve Stěračovýmu týmu, než aby to bylo nespravedlivě 6v5. Myslím, že to bylo zcela logické a normální, já bych taky nedával 5v6 otázky a dal radši jednomu z týmu, kde jich je víc neučast, at je to fér. Nemyslím si, že je to tak strašná věc, že by se lidé zlobili, že jednomu týmu nadržuju a druhému ne, když jde z cela o logickou věc. Samozřejmě, vše by se mělo dělat ještě před otázkama, pokud se někdo odpojí počas otázek, je to bohužel nevýhoda pro ten tým. Muj názor na tuhle věc.

Nakladana Okurka
06-12-16, 18:27
Tohle nadržování není. Nadržování je, když dáváš jednomu týmu (skupince) reakci na smrt. Ikdyž tohle funguje na stejném principu, nikdy se to jako nadržování nebralo.

KajSinek
06-12-16, 18:42
Myslím si, že sa to vyriešilo. Ďakujem všetkým, ktorý vyjadrili sem ten pravdivý názor a ďakujem FreeShot-ovy, že to založil.

Tohle nadržování není. Nadržování je, když dáváš jednomu týmu (skupince) reakci na smrt. Ikdyž tohle funguje na stejném principu, nikdy se to jako nadržování nebralo.
Preto ma to miatlo, pretože je to na ten istý princíp ako som uviedol vyššie. Preto som si myslel, že všetky reakcie sa dávajú všetkým alebo nikomu a preto ďakujem všetkým za objastnenie. Ohľadom zbytku už by som mal mať všetko objastnené či banovanie alebo iných vecí. Táto maličkosť ma dala k tomu, že to je nadržovanie, pretože ako si uviedol ty aj ja ( ten istý princíp ).

Britny
06-12-16, 19:05
Jak myslíte, ale stále se mi to zdá celé nefér, mohl si vybrat k sobě 5 dobrých lidí, nevybíral je random a těch 6 mohlo umřít, takto má ještě 1 z nich výhodu že nemusel ani umřít. Takhle to spíš vidím já, že to měl nechat, jak to bylo. Nebo snad až to tak bude příště a odpojí se 2 a bude to například 4v6 tak budou mít dva výhodu? Je to nesmysl.

FreeShotCZ
06-12-16, 19:36
Kdyby se odpojili 2, tak by se t dalo stále rozdělit na 2 rovné týmy, takže by výhoda ani potřeba nebyla, jen by si 2 hráče odebral. ALe prostě 11 hráču v tomto případě nerozkrojím na půl rovním dílem.

Mocho
07-12-16, 08:13
Jednoduše řečeno nikdo neumí proskakovat pravidlama :D . Btw tohle sem dělával dost xkrát než si mi stěžoval někdo na steamu.

Kotlys
07-12-16, 18:41
Klasika,není to nadržovaní...takové věci máte vedět když se to děje každej den :) řešte tu víc zauzlované příčiny než také nedopečené pečivo...
KajSinku a ty už furt nejednej,řešíš furt nějakou blbost a pak pleteš hráče ....podle mě sám to nevíš hrát a ještě pleteš druhé hráče...

FreeShotCZ
07-12-16, 22:33
Proč mi příjde Kotliček, vždy udělá z toho kdo se ptá, případně kdo komentuje blbce, slovy "to máš vědět" a podobné a +Ego up ?

Nakladana Okurka
07-12-16, 22:53
Proč mi příjde Kotliček, vždy udělá z toho kdo se ptá, případně kdo komentuje blbce, slovy "to máš vědět" a podobné a +Ego up ?

Protože je to retard. Lock pls

Kotlys
08-12-16, 09:25
Proč bych tady psal slohovku na 6 řádků ,když už to vysvětlení napsali ostatní,já jsem jen dodal že se fakt nudíš freeshote a spamuješ tady blbosti.
Radši myslete jak to zlepšit než řešit něco takového,já jsem tu aspon vymyslel novej mod kterž již brzy bude ,tak se pokoušejte o něco podobného smradi :D
Sami jste retardi když řešíte hovinka :D:D a freeshot ty furt dáváš dmntní příspěvky ohledně tak stupidních věcí ,že tvoje iq kolísá na bodu mrazu :) totéž ostatní co se hned zapojí jako je okurka :D:D dmnce nezná hranice njn,měl bych se s tím smířit ikdyž to nejde ...do plynu jak za Hitlera :)

IKEA
08-12-16, 09:37
Kokotí hlavo

DeadJoyCZ
08-12-16, 14:47
Proč bych tady psal slohovku na 6 řádků ,když už to vysvětlení napsali ostatní,já jsem jen dodal že se fakt nudíš freeshote a spamuješ tady blbosti.
Radši myslete jak to zlepšit než řešit něco takového,já jsem tu aspon vymyslel novej mod kterž již brzy bude ,tak se pokoušejte o něco podobného smradi :D
Sami jste retardi když řešíte hovinka :D:D a freeshot ty furt dáváš dmntní příspěvky ohledně tak stupidních věcí ,že tvoje iq kolísá na bodu mrazu :) totéž ostatní co se hned zapojí jako je okurka :D:D dmnce nezná hranice njn,měl bych se s tím smířit ikdyž to nejde ...do plynu jak za Hitlera :)

Nevím o co Ti jde Kotličku, on se jen zeptal jako každý normální slušný člověk na otázku, na kterou nemohl najít odpověd a Ty ho hned zhejtíš jakej to je dement apd. a následně si tu zvyšuješ ego a jsi ten nejlepší jen tím, že jsi něco navrhnul a ostatní dělají hovna a jsme hned automaticky banda smradů. Tohle co jsi napsal, může opravdu napsat jen retard.

Kotlys
08-12-16, 19:59
Jestli to tak beres tak si nenormalní :) rozhodně takhle jsem to nemyslel,najdi v sobe tu chybu :) aspon jde videt že myslíš sám na sebe :)

Indian0
08-12-16, 22:27
Poslednú dobu mám pocit, že hráči aby dostali VDčko sú schopní všetkého, pričom si vôbec neuvedomujú, že ide len o hru. Sakra aj ja som výbušný počas hry, ale aby som hral zo seba dementa pre VDčko, tak to si neprosím. A ak sa naozaj cíti hráč v nepráve, tak pôjdem na iný JB a všetci budeme spokojní. Pretože inak aj tak veľa vody nenamútiš.