PDA

Zobrazit normální verzi : Globálny reset statov



Qwix
07-12-16, 18:35
Nový rok nám pomaly ale isto klepe na dvere, a preto by som chcel navrhnúť, aby bol globálny reset statov. Behá tam až moc veľa fulliek a nováčikovia si nemajú šancu zahrať proti (príklad 7 full zm.) Veď sa ani nečudujem, čo je poslednou dobou poloprázdna Apokalypsa. Snáď ten reset pritiahne späť odradených hráčov a čoskoro budú opäť plné servery, lebo zombie pomaly vymiera...

Samco
07-12-16, 20:21
Apokalypsa zvykne bývať ešte relatívne zaplnená v porovnaní s minulými mesiacmi. Len nakoľko tu máme nový mód TTT, tak to bude asi aj tým, že sa ti tam zdá o trošku menej hráčov než inokedy.

RuLeZ
08-01-17, 13:48
Som pre reset.
PS: Pardon nevšimol som si kedy bola založená téma a príspevok nejde zmazať.

ONYX
19-01-17, 16:23
Ak hrávaš apokalypsu tak poznáš určite hráčov Fedik,Psycho,Kolumbiana,Terminator4Salvation ak by bol reset dávali by si neustále protilátky aby boli lastom a rýchlo sa zasa naexpili a zasa by to bolo tak že by bol v kuse ten istý last.
Som Proti.

killer-savage
19-01-17, 16:36
Nový rok nám pomaly ale isto klepe na dvere, a preto by som chcel navrhnúť, aby bol globálny reset statov. Behá tam až moc veľa fulliek a nováčikovia si nemajú šancu zahrať proti (príklad 7 full zm.) Veď sa ani nečudujem, čo je poslednou dobou poloprázdna Apokalypsa. Snáď ten reset pritiahne späť odradených hráčov a čoskoro budú opäť plné servery, lebo zombie pomaly vymiera...

Ovela viac by pritahlo hráčov keby sa pridajú nové vylepšenia než reset.

ONYX
19-01-17, 19:07
Savage tiež som toho názoru