PDA

Zobrazit normální verzi : nereset?



behindyou
09-12-16, 18:44
zdravim ked sa dobre pamatam mal byť ten dho sľubovany reset už počas prazdnin. či som dačo zmeškal?

Samco
09-12-16, 18:48
Pomaly každá druhá téma reset a rest.

Nie, lebo pomaly tam z full hráčov už nikto nehrá, čiže to nie je potrebné a väčšina tu bola proti tomu. Hráči to majú pekne rozbehnuté.

Paulie
09-12-16, 23:58
já bych byl pro na nový rok

behindyou
11-12-16, 19:07
Pomaly každá druhá téma reset a rest.

Nie, lebo pomaly tam z full hráčov už nikto nehrá, čiže to nie je potrebné a väčšina tu bola proti tomu. Hráči to majú pekne rozbehnuté.

ja viem že tu už nehraje vačšina fulliek ale vieš pred rokom sme sa dohodli že bude teraz a vačšina tých fulliek nehraje preto lebo čakaju na ten reset a to už moja chyba nie je že hrač nedokaže si zrobiť fullku za rok a pol (možno viac ani už neviem jak ten reset dlho nebol)... zrobenie fullky trva približne 2 mesiace a oni to robia 10 krat dlhšie... a novz hrači tiež prichadzaju a tak isto aj odchadzaju lebo ich to nebaví proti silnejším

Samco
11-12-16, 19:08
ja viem že tu už nehraju vačšina ale vieš pred rokom sme sa dohodli že bude teraz a vačšina tých fulliek nehraje preto lebo čakaju na ten reset a to už moja chyba nie je že hrač nedokaže si zrobiť fullku za rok a pol (možno viac ani už neviem jak ten reset dlho nebol)

Neviem, kde sme sa dohodli?

behindyou
11-12-16, 23:20
Dakde sa tam spominalo že resetbude 100 pro cez prazdniny