PDA

Zobrazit normální verzi : akjsdhgsadjksjhfadkdhfgfasghsda --> Dajmen



Man_III_k
10-12-16, 12:16
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 204147)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '136077'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < akjsdhgsadjksjhfadkdhfgfasghsda >
[AMXBANS] Tvuj nick: akjsdhgsadjksjhfadkdhfgfasghsda
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1807535677
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1807535677
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.70.88.4
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.70.88.4
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Dajmen >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
(Jocko)ZohanSvK dropped
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontro





Poznamka:






Po pripojeni me to pise ze mam ban pritom jsem cs jeste nehral na to m serveru !!

DajMen
10-12-16, 12:33
http://fd.csko.cz/upload/10-12-2016-11-31-44-xtr20688.jpg

anakin_pok
10-12-16, 16:15
Zdá se, že jsi zde hrál.

Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Man_III_k
11-12-16, 16:38
To bude ale naky omyl !!! Za tento nick nehraju ! a anijsem nikdy nehral !! Nevím od kud je tato fotka ale z mého počítače určitě ne !
Hraju za jeden jediný nick a ne za takovýhle paskvil ! Velice by mě mrzelo kdybych nemohl hrát jeden rok na vašich stránkách!
A chtěl bych to nako pořešit!

ZEUS
11-12-16, 16:42
Můžeš nám teda říct za jaký nick hraješ ?

anakin_pok
11-12-16, 16:51
Sedí ID i IP. Vypisuje ti to naprosto stejný nick, jaký byl zabanovaný.

Man_III_k
11-12-16, 16:52
Na mém počitači hraju za nick Man_III_k

Man_III_k
11-12-16, 16:58
Proč to dalo ban mě ?? když jsem za to nehrál !
Na serveru jsem hral to je pravda Ip serveru bude sedět a ID ?? To ja nick ve hře ?
Za ten jsem nehrál

ZEUS
11-12-16, 17:01
Bohužel, IP a ID a Nick sedí taky. Screen jako důkaz za WH sedí, měl si zapnutý WH a jestli sdílíš PC někým jiným, tak je to Tvůj problém.


Jinak stále platí post od anakina post č. #3

Man_III_k
11-12-16, 17:04
Počkat to je možné aby můj sourozenec používal Hacky ! a ja zato na mém počítačí dostal ban ??
Je možné že můj sourozenec hraje také ale nevím to jistě !!
A pokud ano bylo by možné zabanovat jenom jeho ??

ZEUS
11-12-16, 17:06
Jestli hraje i on nevíme, ale je to možné, pokud si vážně nehrál, tak se zeptej bratra. Každopádně unban není možný.

Man_III_k
11-12-16, 17:10
Mladší bratr tam hrát musel jelikož v historii ma vaše servery !! A chci se domluvit pokud mu domluvím a smažu csko a dam mu tam nové bylo by možno to řešit unbanem a pokud se to stane tak dat ban na furt za sourozence se omlouvam .. Neuhlídám ho ale za tohle odemne dostane sodu !!
Zaručím se za něj a domluvím mu !! Ale velice by mě to mrzelo pokud bych na dále nemohl hrát na vašich serverech :(

anakin_pok
11-12-16, 17:19
Mladší bratr tam hrát musel jelikož v historii ma vaše servery !! A chci se domluvit pokud mu domluvím a smažu csko a dam mu tam nové bylo by možno to řešit unbanem a pokud se to stane tak dat ban na furt za sourozence se omlouvam .. Neuhlídám ho ale za tohle odemne dostane sodu !!
Zaručím se za něj a domluvím mu !! Ale velice by mě to mrzelo pokud bych na dále nemohl hrát na vašich serverech :(

My nemůžeme vědět, kdo sedí u počítače v době banu. To si srovnejte doma, ale s UB nepočítej ty ani brácha.

Man_III_k
11-12-16, 17:27
Velice děkuji za ochotu! Hold se budu muset spokojit s jinýma servery např gamesites.cz
Dekuji za ´´pomoc´´ a nevyřešení tohoto problemu ..
Mysle jsem si že budete ochotnější vůči tomuhle ojedinelému připadu !

ZEUS
11-12-16, 17:28
Ochotnější jsme, ale co se týče cheatingu, tak ne.

Man_III_k
11-12-16, 17:36
Z mé strany se necheatovalo ! To že sdílím s někým jednu wifi za to nemůžu ..
A i přes zrušeni cska s chetama u mého mladšího bratra to nebylo vyřešeno ..
Cheaty byly odstraněny a jak už jsem psal ručím za to že se to opakovat nebude!
Pokud by se ovšem stalo pochopím když bude ban na furt !
Ale ten jsem mylsle že budete v tomto případě ochotnější

ZEUS
11-12-16, 17:51
Chceš říct tedy, že my za to můžeme, že sdílíme jednu wifi ? Takže přiznáváš, že cheaty byly použity ? Jenže to bychom to tu mohli zavřít. Unban prostě nebudu, už nevím jak ti to mám vysvětlit. Za svoje PC jsi odpovědný ty.

wowz0r
11-12-16, 18:00
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < akjsdhgsadjksjhfadkdhfgfasghsda >
[AMXBANS] Tvuj nick: akjsdhgsadjksjhfadkdhfgfasghsda

zkus oblbovat někoho jiného :)

Man_III_k
11-12-16, 18:00
cheaty z bratrova pc jsou odstraněny a pokud by se to opakovalo pochopí když bude ban na furt ..
A chci se proto požadat o unban ! Vím že je to složité .. Ale snažte se mě pochopit bratrovi to moc nejde a prot jsi to beztak stahnul někde z netu ! Promluvil jsem sním a slibil že se to nebude opakovat! A je si vědomen co udělal ! Ja se za něj také omlouvám a velice mě to mrzí že to zašlo až tak daleko ..
Předem děkuji za kladný přístup .)

Man_III_k
11-12-16, 18:01
! nikoho neoblbuju snažím se vyřešit problém z mé strany.

wowz0r
11-12-16, 18:04
"Hraju za jeden jediný nick a ne za takovýhle paskvil ! Velice by mě mrzelo kdybych nemohl hrát jeden rok na vašich stránkách!" - Man-III_k, 2016

[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < akjsdhgsadjksjhfadkdhfgfasghsda >
[AMXBANS] Tvuj nick: akjsdhgsadjksjhfadkdhfgfasghsda

Man_III_k
11-12-16, 18:09
Z ten to nick jsem nehrál ja !! Ale mladší sourozenec z vedlejšího pc!
na počítači sourozence se žadný cheaty nenachazejí byli odstraněny
A na mém se ani nenachazejí !

wowz0r
11-12-16, 18:11
Kdyby cheatoval z vedlejšího pc, proč by ses do hry pojil se stejným nickem jako on ze svého pc? Pojď, dělej ze sebe dál blbečka :)

Man_III_k
11-12-16, 18:14
Děkuji moc za vyřešení :) wowz0r
Také přeju příjemný den :)

Koprakek
11-12-16, 18:25
Ban je tvůj, UB není možný.


ssss