PDA

Zobrazit normální verzi : jailbreak games



mrkvicka
13-02-12, 20:44
zdravím chcel by som sa spýtať vedenia že či by sa na JB (jailbreak) nedalo urobiť viacej modov , hier

napríklad :
zombie mod
shark mod
zvlasť ,nahanačku

také mody sa nachadzaju na inych serveroch.. pokial viem je to celkom sranda neviem ake máte na to názory? môžme ostat aj pri klasike..

grEy
13-02-12, 21:12
Co je to shark mod?

mrkvicka
13-02-12, 21:50
shark mod.. je to že ctcka maju godmod.. mozu chodit.. po celej mape.. teda pokial by sa urobili pravidla na tento mod nieje s nim problem.
takze ctcka maju..godmod alebo noclip a maju 250 hp.. T maju 150 hp.. pri ktorych sa musia ubranit.. mozu kampit.. na jednom mieste .. ale vsak musia davat pozor.. aby ich nedali zo zadu ctcka
najlepsie je ked su pokope.

podla mna tento mod moze byt uzitocny keby sa nanho urobili pravidla
sorry za gramatiku

zavo
13-02-12, 22:49
Zombie Mod? nepoznam co to je zac ten mod?
som rozhodne za nahanacku
+ tu si niesom isty ale v pravidlach su hry ktore sa hraju ale mozme si aj vymysliet? niesom si isty ci to je zakazane alebo nie

Rosi! xP
13-02-12, 23:02
Určitě bych byl pro přidání některých modů :)

Lynviy
14-02-12, 07:10
Třeba ještě ten Nightcrawler mód.

Rosi! xP
14-02-12, 15:52
Třeba ještě ten Nightcrawler mód.

To je o čem? :)

Lynviy
14-02-12, 16:04
CT jsou neviditelní a Tčka se je snaží zabít. CT mají asi 200 HP. Je to celkem sranda.

Frackore
14-02-12, 21:10
CT jsou neviditelní a Tčka se je snaží zabít. CT mají asi 200 HP. Je to celkem sranda.

Tak to už je skoro stejný jak Furieny...

mrkvicka
14-02-12, 21:18
Tak to už je skoro stejný jak Furieny...

je to uplne nieco ine len to rosi nepopisal presne. Na gametrackeri mas serverov habadej.. takze mrkni sa najprv na server aky mod to je.

Lynviy
14-02-12, 21:54
Já nejsem rosi :D

mrkvicka
14-02-12, 22:07
Já nejsem rosi :D

prepac :D ja som si to pomylil

vydle
23-02-12, 10:16
videl sem to samy na gameshits a dela to akorad tak bordel na serveru jak prase.

Pikii :D
23-02-12, 10:35
Zopár modov by bolo fajn ,ale všetky to asi ne by bolo asi kolo : MOD potom simon zase mód.Ja by som bol za tú naháňačku+ Nightcrawler mód.

HoracioKeine
23-02-12, 20:14
Zombiemód nedělá žádný bordel! Zombie mód byl můj nejoblíbenější, hned po metrixu. A ano hrával jsem na gameshites kde jsem taky narval 4 kilča za extra vip a je mi to úplně k hov*u...

cFc|Lu!z
23-02-12, 20:19
A ano hrával jsem na gameshites kde jsem taky narval 4 kilča za extra vip a je mi to úplně k hov*u...
Tím bych se moc nechlubil.

mrkvicka
23-02-12, 20:23
myslim ze do 5 rokoch to kotel urcite urobi :)

Pikii :D
23-02-12, 22:55
Ale ja sa aj bojím toho že nové mody by boli možno aj trošku nepríjemne myslím ako dalšie hádky,konflikty atd :-)

Rosi! xP
25-02-12, 09:57
Určitě bych nějáké ty mody přidal :) jako třeba zombie, metrix, only scout :)

Pikii :D
25-02-12, 11:10
Určitě bych nějáké ty mody přidal :) jako třeba zombie, metrix, only scout :)

To by už bolo 5xmodov: schovka,prestrelka,zombie,metrix,only scout a ked berem aj HVD čo mod až taky nieje to by bolo prehnané aspoň podla mňa každý by chcel len hrať mod,mod a mod potom by bolo oveľa menej simonovania ak sa nemýlim mody 2X po sebe nejdu to by bolo kolo,mod,kolo,mod,kolo,mod aspoň podla mňa možno 2xmody aspoň na skúšku by šli a potom by sa mohlo vidieť ako sa to bude zvládať no je to na kotlovy :-)

mrkvicka
25-02-12, 12:00
To by už bolo 5xmodov: schovka,prestrelka,zombie,metrix,only scout a ked berem aj HVD čo mod až taky nieje to by bolo prehnané aspoň podla mňa každý by chcel len hrať mod,mod a mod potom by bolo oveľa menej simonovania ak sa nemýlim mody 2X po sebe nejdu to by bolo kolo,mod,kolo,mod,kolo,mod aspoň podla mňa možno 2xmody aspoň na skúšku by šli a potom by sa mohlo vidieť ako sa to bude zvládať no je to na kotlovy :-)

logicke by bolo ze mod by sa mohol dat az po 3 kolach bolo by to ovela lepsie

zavo
25-02-12, 12:33
Jj mrkvicka ma pravdu. Ale to by sa museli vymysliet nove pravidla ci ne? a piki tie hadky a konflikty su stale(ked niekoho zabijes zaspamuje ta ze FK. minule mi tak nadaval jeden pri prestrelke. ak sa teda nenaucia pravidla tak hadky a konflikty budu stale)

Rosi! xP
25-02-12, 12:59
Samozdřejmě by to nebylo co 2. kolo :) Ale HVD bych teda do modu nepočítal :), protože za to většinou může simon a né vězni

Pikii :D
25-02-12, 15:52
logicke by bolo ze mod by sa mohol dat az po 3 kolach bolo by to ovela lepsie

Logické by bolo ,ale to by muselo sa tak nastaviť ak sa nemýlim teraz je to po 1kole normálnom takže neprebiehajme skôr by sa malo vyriešiť po koľkých kolách pôjde mod a potom ich pridať hádam by sa nedali mody a potom ako by sa dali spustiť :-) to by bol chaos!!

Rosi! xP
25-02-12, 16:50
Tak dal bych spuštění modu nejpozději po 30 secundách po startu kola. A dal bych mod co 3 kolo max tj. Simon(VD), Simon(VD), Mod...