PDA

Zobrazit normální verzi : Příkaz /redie (JailBreak)



WhiteWolf
11-12-16, 14:06
Ahoj. Mám nápad na příkaz na jailbreacích přesněji /redie.
Jde o to že při zabití na jb když napíšete příkaz /redie tak vas to oživí jako by za "ducha" nemůžete mačkat tlačítka a živí vás nevidí, při spadnutí do kyseliny vás to nezabije ale oduvězníte se pomocí /redie znovu.
Spawn by nebyl v celách (protože by tam byli uvězněni)
Třeba na boxu..

Důvod proč jsem založil tento thread je proto, protože na jb 1 čekat 20minut něž skončí první kolo je unavující..
+By jsme mohli cvičit atrakce

CokoladovyKarambit
11-12-16, 14:09
Podle mě je to super Nápad! :entneho:

Koprakek
11-12-16, 14:24
Tohle tu bylo, dopadlo to špatně.

Palečky od Vaší kinder mafie. :cray:

Kotel
11-12-16, 15:08
Můžu se pokusit to udělat, ale dočasně z toho mohou být nějaké problémy.

WhiteWolf
11-12-16, 15:49
Tohle tu bylo, dopadlo to špatně.

Palečky od Vaší kinder mafie. :cray:

dej si -2b za to že se staráš do cizích věci jako si dal Karambitovi :cray:

Asi si to pleteš s gejshites protože hraju tu déle než ty a nikdy to tu nebylo :cray:

Jen ze sebe děláš těžkého borečka a všem si pro smích.

Koprakek
11-12-16, 15:58
dej si -2b za to že se staráš do cizích věci jako si dal Karambitovi :cray:

Asi si to pleteš s gejshites protože hraju tu déle než ty a nikdy to tu nebylo :cray:

Jen ze sebe děláš těžkého borečka a všem si pro smích.
Ty prosím tě, bylo to tu, tuto možnost mohl využit jen admin nebo možná spešl, to si zrovna nepamatují, vůbec nevím co tady píšeš Karambit, když ten text sním nemá nic společného, jedině pokud do té mafie patří.

Kotel
11-12-16, 16:28
Ale nechápu ten příkaz /redie, nedává smysl. Prostě to bude /duch.

CokoladovyKarambit
11-12-16, 17:11
Ale nechápu ten příkaz /redie, nedává smysl. Prostě to bude /duch.

/redie nebo-li re-die re-umřít

Kotel
11-12-16, 17:20
Nesmysl no.

Mr.Blue
11-12-16, 17:22
Důvod proč jsem založil tento thread je proto, protože na jb 1 čekat 20minut něž skončí první kolo je unavující..


To iba autistický Skunky robí 20min. kolá

Nakladana Okurka
11-12-16, 18:15
Jojo, máš naprosto úžasnej nápad, vůbec se to nebude zneužívat např. na prozrazování polohy.
A teď mi napiš jak tu hraješ 20 let a dělám ze sebe borečka hloupá hlavo.

Latins
11-12-16, 18:58
A to nebudeme mluvit o zátěži serveru. Podle mě zbytečnost.

behindyou
11-12-16, 19:01
admini skuste byť trošku viac pozitivní a nehľadať na každom napade len chyby (samozrejme niektore su blbe)... skuste to zobrať tak : mohlo by sa to skusit ale keby to nešlo tak sa to zruši a s prezradzovanim polohy by veľmi problem nemal byť lebo : 1. keby to pisal do chatu ak sa dobre pamatam za to je ban
2. mohlo by sa to urobiť tak že ten kto da prikaz /redie bude mať zakazane pisať do chatu alebo nejak inak poriešiť

a ked niekto bude prezdradzať na steamu/skypu/ts alebo tak my s tým nič neurobime tak či tak by si našiel sposob lebo je postihnuty a nievie hrať fp

Nakladana Okurka
11-12-16, 19:11
Jasně, že je za to ban - jinak řečeno máme souhlasit s něčím, co nám přiděla práci? Momentálně žádný příkaz redie není a myslím, že máme jedny z nejlepších CZ/SK JB serverů. A nic pozitivního na tom nevidím. Zkoušet atrakce si můžeš na rezervačce, čekat dvacet minut taky nemusíš, máme další JB servery.
A navíc mám pocit, že tu něco podobného už bylo, jak psal Kopr, ale whitewolf je strašně velkej oldschooler, ikdyž ho nikdo nezná, tak má určitě pravdu on

Kotel
11-12-16, 19:19
Když hráč umře, tak nevidí spoluhráče? Nebo jakým způsobem by to způsobilo prozrazení polohy?

Nakladana Okurka
11-12-16, 19:20
Např. CT může chodit a radit CTčkům polohy teroristů, kteří utekli

Britny
11-12-16, 19:39
Když někdo radí přes steam, ts apod. tak vždy většinou někomu ze stejného týmu, takhle by měli možnosti CT i T radit polohu i z druhého týmu, když by se mohli volně pohybovat po mapě a vše vidět - vypnutí chatu s tím nemá nic společné. Takže už by se toho zneužívalo stejně jako ukazovatele HP při schovce apod. PROTI

FreeShotCZ
11-12-16, 20:45
V tomto případě by se to dalo strašně zneužít z ohledu vzpour, stačí aby jeden vězeň umřel, a poté jen radil druhým T, kde je dané Ctčko, a jak ho obejít. Nadruhou stranu, kdyby se jim zakázalo vidět ostatní spoluhráče, tak by asi šlo..

Kotel
12-12-16, 00:47
Např. CT může chodit a radit CTčkům polohy teroristů, kteří utekli
Jde udělat, že žíví neuvidí mrtvé a naopak.

Nakladana Okurka
12-12-16, 01:30
Je to práce navíc pro tebe, takže jestli v tom žádný problém nevidíš, tak nemám námitky

WhiteWolf
12-12-16, 17:42
Nechápu některé adminy kotelny.. fakt ne.

Latins
12-12-16, 18:07
A co na nás nechápeš?

Kotel
12-12-16, 20:19
Zatím jsem alespoň přidal songy na konci kola, takže uslyšíte konec kola i mimo hru.

behindyou
12-12-16, 20:28
Jde udělat, že žíví neuvidí mrtvé a naopak.

dobry napad

behindyou
12-12-16, 20:30
ale zas ked dakto da redie tak si pusti napriklad lavičky a pojde si skakať (alebo wipeout je jedno čo) a živi to uvidia... či to sa da nejak zrobiť?

WhiteWolf
12-12-16, 20:35
Pre "duchy" nepůjdou mačkat tlačítka

Niko97971
12-12-16, 22:14
Pre "duchy" nepůjdou mačkat tlačítka
A potom chceš ako cvičiť atrakcie? Ako otvoríš DR? wipeout? granáty?

bEK0X
12-12-16, 22:29
A co takhle kdyby se ti po zrození objevilo menu s výběrem nastavení gravitace, procházení skrz zdi atp.?

Niko97971
12-12-16, 23:12
A co takhle kdyby se ti po zrození objevilo menu s výběrem nastavení gravitace, procházení skrz zdi atp.?

Ak chceš urobiť z JB totálnu hovadinu, tak som ZA :gabe: odkedy väzni lietaju cez steny? :cray:

WhiteWolf
12-12-16, 23:45
Ak chceš urobiť z JB totálnu hovadinu, tak som ZA :gabe: odkedy väzni lietaju cez steny? :cray:

.. Mě je z tebe špatně.. Co tak myslet ? Mluvil o tom duchovi.. Nastavení gravitace pro mrtvé.. Noclip pro mrtvé.. prostě spestření.. nebaví mě to vysvětlovat 10x když sem to napsal jednou.

Niko97971
13-12-16, 00:07
.. Mě je z tebe špatně.. Co tak myslet ? Mluvil o tom duchovi.. Nastavení gravitace pro mrtvé.. Noclip pro mrtvé.. prostě spestření.. nebaví mě to vysvětlovat 10x když sem to napsal jednou.

Díky, to rovno môžeš hrať hororové hry s duchmi.. Hovorím ti iba môj názor, nebuď hneď toxický:) Ak sa to schváli ok, ak nie tak s tým nič nespravíš a budeš musieť čakať, alebo ísť na druhý jb zatiaľ:) Zdar.

mirecc
13-12-16, 17:00
proti, keď umreš bohužiaľ, máš poslúchať príkazy simona, keďže ich neposlúchaš, budeš zabitý (to je ako trest), keď sa tam pridá to /redie tak je to skôr výhoda že budú mať po smrti hneď HVD zato že neposlúchali príkazy čo samozrejme nedáva logiku (teda aspoň mne)

ak tak by som to pridal max do simon menu, ak bude náhodou nejaký fk, tak ho simon oživí /redie a bude si aspoň behať po mape s tým že ďalšie kolo dostane VD

Indian0
14-12-16, 23:45
ak tak by som to pridal max do simon menu, ak bude náhodou nejaký fk, tak ho simon oživí /redie a bude si aspoň behať po mape s tým že ďalšie kolo dostane VD

Tvoj nápad sa mi páči, ale ako ďalší patrí k tej skupine pravidiel ktoré by sa zneužívali. Kamarát oživí kamaráta a pod.. Áno dalo by sa to trestať banom, ale sú hodiny (rána, doobedia počas pracovného týždňa) počas ktorých je minimum až žiadny admini/spešlovia na serveroch a tam by sa to robilo naozaj často.

Skúsil by som osobne pridať túto možnosť adminom a spešlom. Tí by mali byť zodpovednejší a ak nebudú na serveri tak sa to bude riešiť klasicky tak ako doteraz.

Čo sa týka nápadu s duchmi, je to podľa mňa fajn nápad. Spustil by som ho na jednom serveri na skúšku, ale trebalo by spísať body a taktiež obmedziť ten "mód" tak aby to hráči nebrali ako VD ako to písala Britny a zas naopak aby sa opäť JB oživilo a prilákalo viac hráčov aj späť k 1,6 a samozrejme spríjemniť čakanie hráčov na začiatok ďalšieho kola.

Burton
15-12-16, 11:54
Ja by som to hodil len adminom a speslom :yay::yay: Tak ako to bolo naposledy (pre tých odchovancov čo si to nepamätajú) a možno vipkam? Nejaka výhoda navyše :laughing1: určite vypnúť mačkanie tlacitiek, to by zas boli MTK :yay: ale zas aby sa otvárali dvere. Proste treba to vyladiť, nie jak vtedy, nahodilo sa to a po mesiaci sme to museli stiahnuť lebo to špatne fungovalo

ZeMi7
15-12-16, 15:18
Otevírání zavírání nejde udělat.
Pokud se dveří otevírají na tlačítko, nejde rozlišit mezi "typem a umístěním" tlačítka.

Stačilo by dat příkaz na zapnutí a vypnutí noclipu.

KeYo
15-12-16, 15:33
jak chcete aby typek ktory pouzije ten prikaz nevidel nikoho? vsak sa bude pohybovat po mape ako duch a vidi okolo iducich ludi ne? :D

Kempa
15-12-16, 16:12
Kdyby se nastavilo:
Noclip pro mrtvé
Neviděli by ostatní hráče
Nemohli by sebrat ganu
Nemohli by mačkat tlačítka
...

Pokud bude někdo ochotný to nastavit, tak nevidím problém.

KeYo
15-12-16, 16:51
a vies jaka zataz to pre server bude? :D vsetky tieto blbosti?

Kempa
15-12-16, 19:02
Tak to je další bod. Pokud to bude zatěžovat server, tak to je napiču nápad.

Kotel
16-12-16, 21:49
Bude hodně, ale mělo by to utáhnout. Jako na furienu také vidíte ostatní furieny, ale ct je nevidí.

Killer Bee
16-12-16, 22:54
Pro mě to /redie bude akorát zbytečnost a ztráta času.
Chceš si trénovat atrakce apod. ... zapni si to proti botum tu mapu a trénuj.

Grakon2702
17-12-16, 08:47
Děláte z toho vědu, na zahraničních serverech je to běžná věc. Proč to nemůže fungovat tady? Protože jsou lidi vyjebaní?

WhiteWolf
14-05-17, 11:26
up.

Grakon2702
14-05-17, 12:12
Změnil jsem názor, jsem proti tomu. Máš poslouchat příkazy Simona. Neposloucháš? Chcípneš a počkáš si na další kolo. Dostaneš FK? Dostaneš VD.

WhiteWolf
30-07-18, 12:27
Uperíno

WhiteWolf
25-07-20, 04:15
Just friendly reminder: That this post still exist

JustDoItNigga
26-07-20, 13:49
si při čekání dej pár panáků borovičky a hned ti to uteče :taunt:

WhiteWolf
26-07-20, 15:15
Nenavadej me k alkoholu, je mi 14 >:(