PDA

Zobrazit normální verzi : hráč D0ge|._.



Kotlys
18-12-16, 10:24
server TTT1

demo:http://csko.cz/dema?UPD=HFsIIImy
IP:D0ge|._. VALVE_0:0:2083979933 159.253.235.122 CZ

Samco
18-12-16, 22:32
Pre mňa je to moc krátke demo k zabanovaniu. Čo sa týka toho kopírovania, tak ak Human chce môže sa mu udeliť ban.

Kotlys
19-12-16, 08:03
demo je dostačující,vždyt dal pěknou bhop osmičku jak nic a ještě ke konci skákal na místě jak držel furt mezerník.
+hráč Walater to může potvrdit ,hraje DR,jumpy a víte že ještě o práva na jumpy a byli jste všeci pro a navíc on to napsal do chatu že má bhop,tak jsem se kouknul a natočil to! :)
Chcu aby byl potrestán aspon na pár dní at ví! nemusí mít hned permu.

^nismo
19-12-16, 18:23
demo je dostačující,vždyt dal pěknou bhop osmičku jak nic a ještě ke konci skákal na místě jak držel furt mezerník.
+hráč Walater to může potvrdit ,hraje DR,jumpy a víte že ještě o práva na jumpy a byli jste všeci pro a navíc on to napsal do chatu že má bhop,tak jsem se kouknul a natočil to! :)
Chcu aby byl potrestán aspon na pár dní at ví! nemusí mít hned permu.

Zdar, vím že je ti můj příspěvek u prdele, ale tak..
"pěknou bhop osmičku" dá hráč, který má něco málo nahráno na bhop serveru jako nic. Takže heh.


Aby to nebylo jen ot:

Abhop nepoznám ale měl sem chuť se tady vyjádřit. resttL <3

Kotlys
19-12-16, 20:54
tak co tu píšeš :D jen tak :D by ti měli bloknout účet radši :D a mimochodem bhop umí málo lidi a toten má prostě hack a kdo ví co ještě má :) wh podlě mě taky používá...

A když se k tomu neumí admini vyjádřit ,protože nepoznají auto-bhop tak to smažte nebo to dejte do archivu.

Troppe
20-12-16, 13:32
Uploaduj ještě jednou prosímtě to demo. Nemůžu ho už stáhnout.

Kotlys
20-12-16, 13:40
Demo jsem omylem smazal,nedošlo mi to že už to nejde tady stahnout :( tak prosim o ARCHIV nebo SMAZANÍ.

díky