PDA

Zobrazit normální verzi : Da(G)oBeX --> Samco



Slavobabcak
19-12-16, 19:05
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Da(G)oBeX >
[AMXBANS] Tvuj nick: Da(G)oBeX
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:703267784
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:703267784
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.90.18
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 2
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
MIGI killed jojo-striker with awp
ss killed Zbijecka with awp
JackM33_CZ killed 14K nO soUnd with awp
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Can't "say_team





Poznamka:






AHOJ... zas dostanem ban nepravom :DDD ja za to nemozem ze mam dynamicku obrazovku ci co to si pisal minule :D neboj sa nedal som si ju narokom a ani neviem ako ju zrusit... ved aj tak nemam oproti ostatnym hracom ziadne vyhody tak co :( ... na serveroch sami hraci s WH a AB a tych nechate tak... a ban mam na rok ci na kolko -_-.. dovtedy nemozem cakat ˇˇ (stratim skill) a zo steamu za 10e tiez si to nekupim ked to mozem mat zadarmo :D akurat jak dostanem pod stromcek hernu mysku aj sluchadla dostanem ban :D ty si pekny Jezisko :DD prosim daj mi UNBAN :))

Samco
19-12-16, 19:08
Stiahol si si CS odtiaľto a preto sa ti teraz podarilo pripojiť. Na unban je ešte moc skoro. O pár mesiacov ti ho možno môžem udeliť, aby si nečakal až do augusta. Viac tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?53477-Da(G)oBeX-(jiny-hrac)-Samco

Slavobabcak
19-12-16, 19:15
A čo mam dovtedy robit ? :D ... ale ved ty si mi dal ban za to ze mam totu dynamicku ... a ked ju necham... tak mi das dalsi ban _?

Samco
19-12-16, 19:16
Tieto 2 bany odo mňa nemáš preto, že máš dynamickú IP, ale presnejšie preto, že si v auguste cheatoval.

Slavobabcak
19-12-16, 19:18
ten Wallhack bol na serveri dust2only... len som skusal :DD ok chapem ten ban bol pravom ... ale odvtedy uz nic... poucil som sa z tej chyby ... takze ten ban z minulosti ma dostihol ? :D

Slavobabcak
19-12-16, 19:21
ale ak mi ten ban za ten wallhack vyprsi tak tu dynamicku IP si mozem nechat? :D

Samco
19-12-16, 19:22
Presne tak. A tieto moje ti môžem zrušiť v deň keď ti vyprší ten ban za WH. V tomto prípade si musíš odpykať už len 8 mesiacov a nemusíš čakať až do budúceho decembra.

Koprakek
21-12-16, 20:54
Lck.