PDA

Zobrazit normální verzi : Pa3k --> wowz0r



Pa3k71
19-12-16, 22:23
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 205017)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Pa3k >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pa3k
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:704806870
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:704806870
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.215.80.129
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.215.80.129
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < wowz0r >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================






Poznamka:






caute, chcem poziadat o unban, preto lebo bol som zabanovany za WH (wallhack) co nechapem preco..mam aj steam z ktorym som hraval natom servery tiez som sa volal: Pa3k a na steame niesom, lebo som zabudol heslo.. Tak ked nejaky "dobry" hrac ako ja bez STEAMU a pride a je na nonsteamu hned musi dostat ban?

Rad by som dostal unban/odpoved.. Ak nesuhlasite ze ten ban mam mat dobre ale chcel by som dokaz zaco ste ma tak odsudili..
Dakujem vopred.

wowz0r
19-12-16, 22:27
...a navíc špína co nezná slovo defuse

http://csko.cz/dema?UPD=Yk3chxSH
http://hltv.csko.cz/27099/27099-1612192106-de_dust2.zip (stačí pár kol po 28:30, začátky kol jsou výživný)

anakin_pok
19-12-16, 22:36
Ban oprávněný, hráč použil wallhack.

wowz0r
19-12-16, 22:40
Ještě zvláštní, že 28.11. jsi hrál na Steamu a najednou nonsteam. Prý zabudol heslo, tak si ho máš obnovit přece :) Abys neřekl, zabanoval jsem ti i Steam. Hf na gameshites

Pa3k71
19-12-16, 22:47
Ako kamarát.. ja tu slušne žiadam o unban na ktorom závisí tvoja chyba že nevieš čo je WH a normálne hranie..
ešte aj tým že ti slušne poďakujem mi tu ideš nadávat do špín ? je to len hra neviem čo riešiš ;) nechápem ako
ta mohli zobrat za admina (nič v zlom) ked po 1: nevieš rozoznat cheat
2: nadávaš hráčom a robiš sa zaujimavým ?
To demo som si pozrell zato že som "špina ktorá nejde defusovať" tu mám určity dovod: 1.mal som málo hp .
2. mal som AWP.
3. bol som sám.
4. nemal som defus.
To že nadávaš hráčovy čo nedefusuje je také pod úroveň čo si vela ludi nedovolí kvoli hre..
Dalej to začo si otvoril to AMX-MENU ked hráč "Mega" bol v vo vani/pite/jamy vedel som kde je lebo každe kolo
ide na tú stranu.. dalej ked ja dierujem cez dvere mám WH keby mierim presne cez tu medzeru kde trafim hráča
na ranu tak som ticho.. to nestihne ani pro hráči.. tieto tzv. "triky" mám od pro hráča markeloffa..
A to na tej krabici čo som bol je tiež jedna z jeho pozičiek :)
čakám na odpoveď

Pa3k71
19-12-16, 22:53
Ano .. mysli si čo chceš.. ale ja som mal mobilny audentifikátor na ktorom sa ti každých 15 sekund obnovuje prihlasovacie heslo (ked sa chceš prihlásit) kedže môj kamarát sa prihlasil na moj PC kde som mal ja zapamatované heslo kedže sa on prihlasil a chcel som sa ja prihlásit nevedel som ten 5 miesti kod(čo je v mobile) kedže ja ten mobil už nemám nemám sa ako ku steamu dostat.. písal som aj na steam support a potrebujem 10 či 15 miestny kod na zrušenie audentifikátoru.. čo ja nemám..
a zato že mi dáš aj na steam a domysliš si svoje.. som račej ticho však ty vieš čo si myslim ;)

Pa3k71
19-12-16, 23:01
hráči: Pa3k 713
Pa3k 138 (alebo nejak tak su v deme)
Nieje meno pod ktorým som hral.. skontroluj si IP_adresu
Na vašom portály tzv.: csko.cz/kotelna.cz som hrával len ako Pa3k.. a to na steamu a nonsteamu.. Ty koho nazývaš špina si ovela vačšia ako si vieš predstavit :) mysliš si že sa nechám urážat ? Pod takeho človeka čo kvoli hre by aj zabil sa sním nebudem hádat.. je to pod moju úroveň.

wowz0r
19-12-16, 23:14
Tak hele, admina dělám 10 let a nenechám se poučovat o tom, co je a není wallhack. Pohádky si nech na Štědrý den a ode mě rozhodně unban nečekej. Za wh se totiž nedává. Ukaž mi, komu jsem nadával. To, že jsem napsal, že hraješ jak špína, která se bojí jít 2v3 defuse, to není nadávka, ale konstatování faktu. A místo PM, kterými mě obšťastňuješ, radši napiš babičce přání k Vánocům. Nejsem na tyhle citový průjmy zvědavej. A nehodlám tu dál diskutovat o tom, jestli se k tobě chovám nebo nechávám slušně. Tys neprojevil respekt hráčům a hrál jsi s wh, já nemám nejmenší důvod projevovat respekt tobě. Nazdar

Pa3k71
19-12-16, 23:23
Kolko robiš admina je mi to uplne jedno.. ja sa z adminmi poznám nie raz som nahlásil vela cheaterov pomocou /cheater
Unban od teba nečakám je to len hra a to že ty mi povieš že som špína mi je tiež uplne jedno.. Na tvôj názor uplne kašlem..
a to že mam íst za stažovat babičce.. tak ked ti ja napišem že si špina čo sa bojí tak to neni nadávka ani urazenie ? Dobre ty špína :) neuražam iba konštaktujem fakty ktoré su pravdive ... Spýtaj sa hocijakého admina či som nejaký cheater ktorý hrá ako špina.. každy ti povie a nie raz že vďaka mne zabanovali viac hráčov ako si ty dal banov :) a bohvie či tie bany su aj oprávnene a pravdivé.. končím zdár a prajem ti štastne a veselé a dalšich neopravnených banov na tvoju osobu :) soj

Mr.BlackDay
19-12-16, 23:40
Ahoj , pozeral som ho v hre a tiež sa mi zdal divný za mňa určo použil WH

LeBaux
20-12-16, 08:24
http://i.imgur.com/4tvarmY.gif

DiEAcE
20-12-16, 16:01
Pamatuju ho zapleho na serveru, ub necekej:-)

DajMen
20-12-16, 16:29
WH

Samco
20-12-16, 23:25
Zdravím, WH.

Koprakek
21-12-16, 20:55
ssssss