PDA

Zobrazit normální verzi : Wh only dust



Kotlys
20-12-16, 16:35
nick: damee
demo: http://csko.cz/dema?UPD=LPOkU8Kt

Koprakek
20-12-16, 16:37
Za mě to nestačí.

Kotlys
20-12-16, 16:39
mě jo na jistotku šel ,dýl jsem nemohl natočit,protože jsem tam byl krátkou dobu a pak se odpojil
jinak vím že kratší dema moc nestačí tak se budu pokoušet o delší dema at tady furt nespamuju když se to pak nevyřeší,za to se omlouvám :)

Samco
20-12-16, 23:15
Demo je neprehľadné a pre mňa taktiež nedostatočné. Keď točíš, tak stlač R a vypni si všetko okrem čiar, aby to bolo prehľadnejšie.

CokoladovyKarambit
21-12-16, 07:01
Zdá se mi, že tu nechceš nahlašovat hráče že by ti nějak "překáželi", ale protože máš steam, tak si tu "huntíš" hlášení, aby jsi někdy dostal práva. :doge: mám pravdu?

^nismo
21-12-16, 07:31
Zdá se mi, že tu nechceš nahlašovat hráče že by ti nějak "překáželi", ale protože máš steam, tak si tu "huntíš" hlášení, aby jsi někdy dostal práva. :doge: mám pravdu?

Pozor aby ti nepsal aby sis něco smazal. Jak mi psal abych si smazal podpis, o jeho "mocném příběhu a k banu za cheating" xDDDD


Aby to nebylo ot: Wh tam nevidím a myslím, že oči mám ještě dobré :-)

A kotlíčku: Neměl by jsi tolik sedět v tom spectatu :-) Třeba taky začít hrát a nebýt hodinu v spectu a huntit čítry. Stejně ti to k + nepřidá. :-)

Kotlys
21-12-16, 07:42
Já si chcu zahrát tak to první chcu vyčistit a pak hraju :) ono totiž je docela naprd když tě skoro přes zed zabijí ,si nezahraješ.
jinak tam má každej 3 hráč wh :) umí to krýt dobře no :(
toto dejte do ARCHIVU !

^nismo
21-12-16, 07:51
Já si chcu zahrát tak to první chcu vyčistit a pak hraju :) ono totiž je docela naprd když tě skoro přes zed zabijí ,si nezahraješ.
jinak tam má každej 3 hráč wh :) umí to krýt dobře no :(
toto dejte do ARCHIVU !

Jasně jasně. Byl jsi ve spectu jednu celou mapu. Doufám že jsi zkontroloval i mě či Hella jak rozdal 4 hlavy deaglem a u mě "akce" s Kalachem. hh :-D
Navíc kápo.. Netuším proč si normálně nejdeš zahrát.. Stačí jen přece napsat skrze "!" a admina tam máš do pár sekund. ( Včera DajMen, bohužel fail z mé strany cuz sem soudil z jednoho fragu. )
Takže by ses mohl přestat vykecávat na "čištění" a jít si jen tak pro srandu zahrát. Celkem bych Tě chtěl vidět hrát. xD Jakejpak "skill" seš :-D ( Neříkám že jsem nejlepší, ale něco v té ruce je :-) )

Kotlys
21-12-16, 08:56
nebyl jsem celou hodinu ve spectu ,behem hodiny jsem hral na jb a chodil na dust se podívat ,víc jsem si zahrál samozdřejmě ,nwm první hra co jsem hral tak jsem měl 28:6 score ,hraju dobře nejsem noobík :)nedám ti tu myšlenku :)

CokoladovyKarambit
21-12-16, 14:18
nebyl jsem celou hodinu ve spectu ,behem hodiny jsem hral na jb a chodil na dust se podívat ,víc jsem si zahrál samozdřejmě ,nwm první hra co jsem hral tak jsem měl 28:6 score ,hraju dobře nejsem noobík :)nedám ti tu myšlenku :)

Odpovíš i mně? :-)

Kotlys
21-12-16, 14:23
nemáš pravdu Karambit

Koprakek
21-12-16, 14:26
Odpovíš i mně? :-)
Tohle není sekce o diskuzi, pokud nejsi schopen něco pochopit i přesto, že jsi dostal trestné body, nebo napomenutí, tak tu nemáš co dělat.

Britny
21-12-16, 16:40
Jako přehled o hráčích docela měl, ale je to pouze jedno kolo, které na ban nestačí. Takhle krátké dema jsou dobrá možná tak na jasný AB, ale WH moc ne. Zkus příště i postnout hltv a hlavně povypínej si to esp, opravdu je to nepřehledné.

Kotlys
21-12-16, 17:24
Britny už točím jenom s line a box :) jinak krátké demo je proto ,protože se odpojil ,víc jsem toho nestihl natočit a jak ty píšeš měl dobrej přehled o hráčích :)
tak to dejte do archivu a příště delší skusím :)