PDA

Zobrazit normální verzi : Zrušiť bany za TK



Charon35
16-02-12, 12:12
Už som to spomenul v admin sekcií a dám to aj sem. Písal som o tom aj s mrkvou, takže...

Zrušiť bany za TK. V normal mode sa TK ani nedá dať a keď je HVD, je to skôr blbosť hráča, že vleze pod auto. Ja som dostal, našťastie len kick, za to, že mi nejaký blb úmyselne skočil pod auto, keď sme ich hrali. Mali sme to príkazom, vlietol mi tam a namiesto VD som dostal kick a ešte sa rehotal jak blbec na tom. Nie je to trochu nezmysel banovať to?

mrkvicka
16-02-12, 12:19
presne tak.. ako to napisal charon

nieje to normalne ak hráč dostane ban za 1TK
možno hráč na tom aute jazdi ale ak niekto sa mu pod do auto hodi a naschval.Tak to ma admin skade vedieť.Popripade tu možno aj take pripady boli že admin dal ban za TK a ten TK nevidel.

Pikii :D
16-02-12, 12:55
Je to blbosť máte pravdu a aj tak jeden admin dáva ban na 3hodiny druhý na 1den atd.. Niektorý hráči skáču pod auto zámerne lebo sú take CT že ešte dostanúaj VD a ten dostane BAN trošku nespravodlivé príde napr:mrkvička na aute a naschval tam skočím aby dostal BAN a ja VD :-)

mrkvicka
16-02-12, 12:58
Je to blbosť máte pravdu a aj tak jeden admin dáva ban na 3hodiny druhý na 1den atd.. Niektorý hráči skáču pod auto zámerne lebo sú take CT že ešte dostanúaj VD a ten dostane BAN trošku nespravodlivé príde napr:mrkvička na aute a naschval tam skočím aby dostal BAN a ja VD :-)

preto asi sme založili tento topic.. aby sa to riešilo :)
edit : za TK vd nieje :D

Pikii :D
16-02-12, 13:44
preto asi sme založili tento topic.. aby sa to riešilo :)
edit : za TK vd nieje :D

Za TK VD nieje,ale naprd včera sme mali atrakciu boxovať sa na team mal som už 9HP a s mojho teamu do mna boxol Simon ho zabil a Leryx mu dal ban a dostal som aj VD preto som to spomenul . :)

ZombieBot
16-02-12, 13:44
Souhlasim, jak už jsem psal:


Mě dát někdo ban za jeden neumyslnej TK, tak ho pošlu s celym portálem do míst, kam slunce nesvítí.

mrkvicka
16-02-12, 13:49
Za TK VD nieje,ale naprd včera sme mali atrakciu boxovať sa na team mal som už 9HP a s mojho teamu do mna boxol Simon ho zabil a Leryx mu dal ban a dostal som aj VD preto som to spomenul . :)


leryx dava ban za každú blbosť takže nieje čo tu riešiť

Pikii :D
16-02-12, 13:49
Ale musite brať ohlad aj na to ,že keby sa za to nebanovalo tak vezn) by TK,TK,TK a Admin by sa na to prizeral a banovať by asi mohol len vtedy ked ho spectne nie ? môžem dať aj ja MTK a npíšem to bolo neumyselne :-) napr:Schovka alebo HVD najviac TK padá.. :X

ZombieBot
16-02-12, 13:52
Rozhodně nedávat bany za neumyslné TK.

mrkvicka
16-02-12, 13:53
tak neviem na čo na to auto lezieš ked je Schovka
neviem že či admin bude mať chut ist do spectu ked bude HVD alebo schovka o tom silne pochybujem.Na žiadnej mape okrem assault sa TK nedavaju až na auticka alebo skutre.Tak či tak sa to zasekava pri skutroch

Pikii :D
16-02-12, 13:53
Rozhodně nedávat bany za neumyslné TK.

Na jail_assault sa dosť tažko zistí či bol umyselný alebo neumyselný tam máš auto cez ktoré ani Ho*n* nevidno :X A ako som už písal nik ma nespectuje dám napr: 2xTK a napíšem že bolo neumyselné :) chapeš?

mrkvicka
16-02-12, 13:55
Na jail_assault sa dosť tažko zistí či bol umyselný alebo neumyselný tam máš auto cez ktoré ani Ho*n* nevidno :X A ako som už písal nik ma nespectuje dám napr: 2xTK a napíšem že bolo neumyselné :) chapeš?

zabudol si na ježááb :) :D

Pikii :D
16-02-12, 13:57
zabudol si na ježááb :) :D

:D :D mrkvičko a to čo si písal ,že aby som na to auto neliezol ja som nedal ani 1xTK!!! ja som to písal ako príklad .. :X aby neboli dáke hadky že prečo som myslel jeho a prečo nie jeho :) ,ale tak možno Bany za TK by sa zrušiť nemuseli stačilo by zrusiť mapu jail_assualt kde sa dávaju asi 85%TK.

mrkvicka
16-02-12, 14:00
hh to čo sa deje teraz na JB ko comment
jail_assault mapa je tam furt a bolo by načase pridať nejake normalne mapy na JB

Pikii :D
16-02-12, 14:04
jail_assault alebo nie podla mňa je to jedno hráčí k vôli mape ASSAUL neodídu stáčilo by pridať 2mapky na JB.Pretože niektoré su fakt moc obohrané ,ale fakt kvalitné :X

mrkvicka
16-02-12, 14:07
snad sa to vyrieši

BiA Fz
16-02-12, 17:59
Už sem to někde psal; admin by měl poznat ze situace jestli to byl úmyslný TK nebo ne a podle toho to řešit, za nechtěný TK je podle mě kick maximální možný trest; úmyslný bych klidně banoval. Je právě rozdíl přeject autem, skočit pod auto nebo třeba shodit kolegu na atrakci Deathrun nebo zabití tlačítkem a já nevim jak různě se toho dá dosáhnout; někde sou taky ty dělostřelecký lodě tak když střílí po CT a sejme T tak to je smůla ale když schválně střílí po spoluhráčích kick/ban okamžitě musí přijít.

mrkvicka
16-02-12, 18:15
Už sem to někde psal; admin by měl poznat ze situace jestli to byl úmyslný TK nebo ne a podle toho to řešit, za nechtěný TK je podle mě kick maximální možný trest; úmyslný bych klidně banoval. Je právě rozdíl přeject autem, skočit pod auto nebo třeba shodit kolegu na atrakci Deathrun nebo zabití tlačítkem a já nevim jak různě se toho dá dosáhnout; někde sou taky ty dělostřelecký lodě tak když střílí po CT a sejme T tak to je smůla ale když schválně střílí po spoluhráčích kick/ban okamžitě musí přijít.

a kto ich ma banovat ked na serveri nieje admin :)

3k a Jerry
16-02-12, 18:34
Jak psal bia .. Admin by to měl vidět je rozdíl když někdo hráči skoči pod kola a když nějakej tard si vezme auto srazí 10 téček a napíše ":D :D :D "

Pikii :D
16-02-12, 18:36
a kto ich ma banovat ked na serveri nieje admin :)

Podla mňa poslednom čase na JB dosť adminov či už leryx,pep!no a poslednom čase aj Lucc,Shamisko a smooke,ale moholo by tam byť fakt viac adminov možno aspo ešte 1,2 nikdy tam nieje admin ked je potreba potom sa musí spamovať cez "!" a ked tam začne 20xludí s JB spamovať ,že jeden nemá mič druhy vulgarita tretí MFK a 4xTK tak to ej fakt moc :-)

mrkvicka
16-02-12, 18:42
Podla mňa poslednom čase na JB dosť adminov či už leryx,pep!no a poslednom čase aj Lucc,Shamisko a smooke,ale moholo by tam byť fakt viac adminov možno aspo ešte 1,2 nikdy tam nieje admin ked je potreba potom sa musí spamovať cez "!" a ked tam začne 20xludí s JB spamovať ,že jeden nemá mič druhy vulgarita tretí MFK a 4xTK tak to ej fakt moc :-)

vecer , rano tam nieje nikto :) poobede je uz klud trosku

Leryx
16-02-12, 19:42
Mrkvičko já už za jeden TK nebanuji, pokud není úmyslný. Se prostě stává že vám tam někdo vleze, ale na druhou stranu pokud je přestřelka máte se jí účastnit a ne brát auta, o tom ten mód není. To samé když někdo schválně zmáčkne CT tlačítko aby zabil hráče na náhodě nebo na T/F, to už se odpustit nedá a věřím v to že 3 hodiny nikoho nezabijí. Pokud se omluví a je vidět že to bylo omylem nevidím problém ho jen napomenout. Takže teď už dávám jen za úmyslný. Opravdu záleží na situaci.

mrkvicka
16-02-12, 19:47
uz sa stalo že admin banoval.. a nevidel situaciu :) nehovor ze nie

mrkvicka
16-02-12, 19:48
to zavisi podla mapy.. som za aby sa mapa jail_assault odstranila.. pretože ak tam nieje admin su TK aj ked tam je su Tk.Stale davat hracom bany za TK nepochopim

Leryx
16-02-12, 19:52
Jo souhlasím s tebou. Já zásadně nabanuju co nevidím. Radši si nechám zaspamovat chat slovy jako: Leryx ban mu! FK! Dej mi VD!, než abych musel řešit že jsem dal ban neprávem. Co se týče té mapy, vzdycky když ji hráči zvolí tak se připravuju na nejhorší, nechápu co na té mapě vidí, snad jen to že si někoho přejedou.

mrkvicka
16-02-12, 20:17
snad sa to vyrieši a ta mapa sa odstrani.. fakt tu nieje čo riešiť s tou mapu.Hráči chcu aby padli TK pretože ich to bavi

Charon35
17-02-12, 00:04
Mrkvičko já už za jeden TK nebanuji, pokud není úmyslný. Se prostě stává že vám tam někdo vleze, ale na druhou stranu pokud je přestřelka máte se jí účastnit a ne brát auta, o tom ten mód není. To samé když někdo schválně zmáčkne CT tlačítko aby zabil hráče na náhodě nebo na T/F, to už se odpustit nedá a věřím v to že 3 hodiny nikoho nezabijí. Pokud se omluví a je vidět že to bylo omylem nevidím problém ho jen napomenout. Takže teď už dávám jen za úmyslný. Opravdu záleží na situaci.

To je zdržovanie hry. Takže klasický postup. To isté pri CT tlačítkach. Neriešiť TK, ale kick za zmačknutie.

Assault je v pohode mapa. Nebral by som ju len kvôli tomu, že tam je jedno auto. Keď vidím, že nejaký pomatenec tam behá s autom, tak asi mu nevlezem do cesty, ne? Čo som samovrah? To by sa muselo nabrať aspoň 10 adminov, aby boli stále v specte a sledovali, či nááhodou niekto niekoho neprejde. Nonsens. Zrušiť bany za TK a je to.

zavo
17-02-12, 00:32
No minule im vliezli tim autom do zbrojky a vsetkych dali a to OBROVSKE auto by tam ani nemuselo byt mozno mensie ved si predstav ty jak sa na teba ruti traktor a neda sa mu vyhnut

Dwane Dibbley
17-02-12, 09:07
už jsem zažil, že admin tu situaci ani neviděl, na obrazovce se objevila ikonka zabití, tard začal spamovat TK a admin bez spectu rovnou psal ban, je to blb00st

BiA Fz
17-02-12, 13:34
Nerušit bany za TK, je to horší než jen zmáčknutí tlačítka; je to proti smyslu hry Téčka i CT maj spolupracovat a ne se navzájem zabíjet; tj. stejný jak povolit TK třeba na classicu. Tu Assault bych ale dal pryč; ani ne tak kvůli těm autům ale nepřijde mi na JB tak nějak celkově vhodná- je za CT strašně snadná, páč Téčka mají jen jeden východ a ta klec s lávou je taky krutá, nehledě na to že v tomhle místě když dává simon reakce tak se splete (několikrát sem tam dostal FK protože to ten klučík zeshora neviděl správně.) Naopak když je simon "hodnej" a pustí T ven, tak je ta mapa moc velká a nepřehledná, když je málo CT tak nemaj podle mýho názoru moc šancí proti sehraným Terákům.


už jsem zažil, že admin tu situaci ani neviděl, na obrazovce se objevila ikonka zabití, tard začal spamovat TK a admin bez spectu rovnou psal ban, je to blb00st

Dá se to někdy poznat ze zkušenosti s mapou a hráčema; třeba na tý assaultský mapě; když jsou všichni teráci v boxu a CT venku přejede kolegu- v tý chvíli nemá v tom autě CT vůbec co dělat..

mrkvicka
17-02-12, 14:58
už som davno písal nech sa ta mapa da preč .. ale ešte stále tam je takže bolo by lepšie tu mapu odstraniť a hodiť tam nejaku lepsie mapu

Rosi! xP
18-02-12, 14:19
Mám takový pocit, že včera Kotel vyřadil mapu jail_assault, takže už by k těm TK moc nemělo docházet, max když jsou autíčka a je závod tak se přejíždí.
Jinak bych bany za TK rozhodně nerušil. Vždycky se najde nějáký "koumák" za najde díru v pravidlech a bude to dělat až do té doby, než bude potrestán. Úmysl TK snad admin pozná a pokud ho neviděl, tak by ho banovat neměl. Už kolikrát se stalo, že si T vymýšlejí za záminkou Volného Dne (VD) at už TK, FK, AFK, či podobnou blbost. Ještě bych pochopil kdyby to napsali jednou, ale když to začnou spamovat je poměrně nepříjemné.

mrkvicka
18-02-12, 16:14
mapa je vymazana takže je konečne pokoj

Nov3
18-02-12, 18:14
Už som to spomenul v admin sekcií a dám to aj sem. Písal som o tom aj s mrkvou, takže...

Zrušiť bany za TK. V normal mode sa TK ani nedá dať a keď je HVD, je to skôr blbosť hráča, že vleze pod auto.

Zrušiť?- Ani ne
Blbosť hrača to není,ked je HVD a nejaky buzerantko si vytiahne karu a ide z tým každeho rozbiť na šalat..Myslíš,že zato možu hrači čo tam stali ?

mrkvicka
18-02-12, 18:17
Zrušiť?- Ani ne
Blbosť hrača to není,ked je HVD a nejaky buzerantko si vytiahne karu a ide z tým každeho rozbiť na šalat..Myslíš,že zato možu hrači čo tam stali ?

jasne že mozu ked mu pod to auto naschval niekto skoci aby dostal ban

Nov3
18-02-12, 18:19
Ne každy to robi schválne

mrkvicka
18-02-12, 18:44
nie ale potom ako admin môže rozoznat ze to bol schvalny TK alebo nebol.. pokial nieje admin pritomny tak to je naprd a všetci zacnu spamovat ban ban ban
lepšie je že sa ta mapa odstranila

Charon35
18-02-12, 22:52
Len mi uniká pointa. Keď dostanem TK, ja nedostanem VD. On dostane Ban. aký to má potom zmysel pre mňa? Aký úžitok? Už keď som mŕtvy mi je u zadku, či dostane ban, kick, alebo nič.

Dneska zas. Nejaká mapa (neviem, 1. krát som ju hral). Vliezol som do nejakej "strelnice", týpek ani nevedel čo zmačkol, mňa zabili dvere. TK jak vyšitý, ale čo? Mne to už je jedno a mám spamovať TKTKTK? Nebol tam ani admin, tak som to nechal plavat.

Leryx
18-02-12, 22:58
Pointa je v tom, že viník byl potrestán a příště si to velmi dobře rozmyslí jestli to udělá nebo ne. O to jde.

Charon35
18-02-12, 23:06
Pointa je v tom, že viník byl potrestán a příště si to velmi dobře rozmyslí jestli to udělá nebo ne. O to jde.

Veď ale o to mi ide. V normal móde (čiže ne /box a hvd, nvm či sa dá kilnut este niekde), sa TK nedá dať. Tak načo to banovať. Aj tak 80% TK sa nebanuje. Tak to zrušiť celkom a bude pokoj.
Možno som len ovplivnený tým, že som bol sám "obeťou" nesprávneho TK, ale nevidím v tom žiadny význam. Je to fun mód, nie "Real JB". Ale ako chcete, vy ste tam dlhšie.

Leryx
18-02-12, 23:59
Víš já tě chápu, ale pokud se to nebude banovat, tak toho lidi budou využívat. A budou to dělat shválně, protože se to může a protože budou vědět že se jim za to nic nestane.

mrkvicka
19-02-12, 14:12
Víš já tě chápu, ale pokud se to nebude banovat, tak toho lidi budou využívat. A budou to dělat shválně, protože se to může a protože budou vědět že se jim za to nic nestane.

to bude 90% kidu s JB

I-Mouse
19-02-12, 14:41
Alebo mam navrh. Neviem, ci sa to da spojit s JB, ale : za teamkilly sa banovat nebude, teda aspon adminmi nie. Nahodi sa tam plugin, co zvykne byt na puboch. Plugin na teamkilly. Ked 1 T killne druheho T tak tomu kilnutemu sa ukaze tabulka, kde bude moct vybrat trest pre toho, ktory ho zabil. Napr. 100* slap, alebo zabitie, atd. Ak by dal za mapu 3 TK, tak by ho system zabanoval automaticky na urcitu dobu. Ale musel by sa vypnut Box mod, pretoze to by sa potom nedalo s trestami.

mrkvicka
19-02-12, 15:58
Alebo mam navrh. Neviem, ci sa to da spojit s JB, ale : za teamkilly sa banovat nebude, teda aspon adminmi nie. Nahodi sa tam plugin, co zvykne byt na puboch. Plugin na teamkilly. Ked 1 T killne druheho T tak tomu kilnutemu sa ukaze tabulka, kde bude moct vybrat trest pre toho, ktory ho zabil. Napr. 100* slap, alebo zabitie, atd. Ak by dal za mapu 3 TK, tak by ho system zabanoval automaticky na urcitu dobu. Ale musel by sa vypnut Box mod, pretoze to by sa potom nedalo s trestami.

to zaleží na kotlovi ale pochybujem sa to takto urobi

Charon35
19-02-12, 16:39
Alebo mam navrh. Neviem, ci sa to da spojit s JB, ale : za teamkilly sa banovat nebude, teda aspon adminmi nie. Nahodi sa tam plugin, co zvykne byt na puboch. Plugin na teamkilly. Ked 1 T killne druheho T tak tomu kilnutemu sa ukaze tabulka, kde bude moct vybrat trest pre toho, ktory ho zabil. Napr. 100* slap, alebo zabitie, atd. Ak by dal za mapu 3 TK, tak by ho system zabanoval automaticky na urcitu dobu. Ale musel by sa vypnut Box mod, pretoze to by sa potom nedalo s trestami.
Prečo nejde dávať palce? Máš tam jeden virtuálny odomňa.

Qviks
19-02-12, 18:02
Mě by spíše zajímal názor Smookeho a jeho banovaní když T přejede CT. Nevim jestli to víš ale TK znamená Team Kill (zabití hráče ve stejném týmu). T a CT spolu v týmu nejsou :think:

Rosi! xP
19-02-12, 19:14
Mě by spíše zajímal názor Smookeho a jeho banovaní když T přejede CT. Nevim jestli to víš ale TK znamená Team Kill (zabití hráče ve stejném týmu). T a CT spolu v týmu nejsou :think:

To je pravda, tím že T přejelo CT, tak udělal spíš dobře...
CT zajede T = FK
T zajede T = TK
CT zajede CT = TK
T zajede CT = Kill + vzpoura

mrkvicka
19-02-12, 19:17
To je pravda, tím že T přejelo CT, tak udělal spíš dobře...
CT zajede T = FK
T zajede T = TK
CT zajede CT = TK
T zajede CT = Kill + vzpoura

trosku ma to tiez zaujalo.. ale ten mousov napad je v celku vyborny takze pokial to bude fungovat tak , tak za TK sa bany vobec nemusia davat , hraci sa budu trestat sami

Rosi! xP
19-02-12, 19:23
trosku ma to tiez zaujalo.. ale ten mousov napad je v celku vyborny takze pokial to bude fungovat tak , tak za TK sa bany vobec nemusia davat , hraci sa budu trestat sami

Ten Mousuv nápad je dobrý, ale muselo by se box a třeba přejíždění (asi vyřešeno zapnutím boxu) nastavit jako normál kill ne TK

mrkvicka
19-02-12, 19:28
Ten Mousuv nápad je dobrý, ale muselo by se box a třeba přejíždění (asi vyřešeno zapnutím boxu) nastavit jako normál kill ne TK

vsetko ma čas snad sa to podari urobit :)
v poslednom case na jb je klud... az tak tych TK nieje vela
ked sa prida tato novinka na JB tak s JB nebude problem

Qviks
19-02-12, 20:43
CT zajede T = FK

No to máš stejné jako kdyby si řek že CT zastřelí T, může to být FK a nemusí. Nikde není psáno že CT nemůže použít na zabití T vozidlo :wink:

mrkvicka
19-02-12, 20:57
No to máš stejné jako kdyby si řek že CT zastřelí T, může to být FK a nemusí. Nikde není psáno že CT nemůže použít na zabití T vozidlo :wink:

jail_assault uz nieje takze to pochybujem ze by nejake ct zrazilo T
možno 14%

JakeTcz
21-02-12, 15:42
davejte si pozor na < smooke > dal mi ban za TK ikdyž sem žádnej nedal :excl: :excl: :excl: :excl:

Rosi! xP
24-02-12, 00:21
Příklad z vlastní zkušenosti: Hrála se mapa, která zrovna nevím jak se jmenuje, prostě ta nová a já byl CT a druhý ct si hrál s lavičkama tak jsem je chtěl dát dolů jak si přál simon, ovšem jsem zjístil, že asi jsou ty talčítka buglé nebo to druhé ct stihlo zmáčknout předemnou a prostě simon umřel :D Na serveru byl zrovna přítomný paN Rakovina (tlustíí Virus), který se zeptal toho postiženého(zabitého :D) simona jestli mi má dát ban nebo ne :) Ban jsem nedostal díky CT, který uvěřil, že jsem to neudělal schválně a díky Viruse, který z adminů na JB konečně do hry zapojil BRAIN

vydle
24-02-12, 00:43
tak proc ti budu nechavat davat ban za neco co je bugnuty je to hovadina. taky sem tam zmacknul tlacitko a zabilo to tcko pritom podle toho obrazku to melo udelat uplne neco jinyho :)