PDA

Zobrazit normální verzi : [soutĚŽ o hru] vtip



dAREALZYX
21-12-16, 17:20
Zdravím, jelikož se nudím napište mi tu dolů nějaký fajnový vtípeček, co mne nejvíce rozesměje dostane ode mne hru Revolution Ace na steam platformu za 1euro .
:D :D
OSNOVA :
STEAM LINK :

VTIP :

NICK NA WEBU :

^nismo
21-12-16, 17:29
Fajnový vtípeček ---> haHAA dej mi hru <----

Mr.BlackDay
21-12-16, 18:00
Som dobrý admin :gabe:

Koprakek
21-12-16, 18:01
„Taxi, taxi,“ křičí mladá žena, „honem mě zavezte do porodnice!““Řidič nervózně nastartuje a ptá se: „Za 10 minut tam budeme, stačí to?““Jasně, služba mi začíná až za čtvrt hodiny.“

CokoladovyKarambit
21-12-16, 19:59
NICK NA WEBU :
Jsi vtipný sám o sobě

Bastien
23-12-16, 10:37
Kolik je potřeba českých politiků na výměnu žárovky?
Babiš na to vezme peníze, Ťok je přiveze, Kateřina Valachová musí schválit inkluzi, Michaela Marksová musí najít člověka, co to tam namontuje, Daniel Herman musí najít nějakou kulturně pěknou žárovku, Robert Pelikán musí zjistit, proč tak dlouho trvá převážení žárovky a že mu to připadá podezřelé, Svatopluk Němeček musí dát pozor na toho člověka, co jí bude vyměňovat, Richard Brabec musí dávat pozor, aby tu neunikaly emisní plyny, Martin Stropnický si vezme zbraň a půjde hlídat, Lubomír Zaorálek volá Francii, kde že to vázne, Jan Mládek zajde do továrny ve Francii na výrobu žárovek a nakonec ji bude muset odvézt sám, Marian Jurečka zakope tu špatnou žárovku do půdy, Jiří Dienstbier bude muset řešit diskriminaci žárovek, Miloš Zeman jen přihlíží a Bohuslav Sobotka vezme svoji žárovku, dá ji tam a říká:"To koukáte co?"