PDA

Zobrazit normální verzi : Vote kill na afk simony



Kotlys
22-12-16, 17:22
Lidi chodí k ct aby simonovali ,přitom je dost lidi afk co jsou simoni.
Po minutě afk simona ,bychom mohli dát /vote a hlasovat pro zabití simona ,hodilo by se to.
Urobil bych to takhle : /killsimon ,když se nepohne do minuty tak by se rozjelo votování zabit simona či ne ,easy
a nebo jak psali ostatní: Však to udělejte jak na de dust2 s bombou, ne? Kdyz je někdo dlouho afk tak se bomba někomu náhodné dá
-Stačí obyčejný camp metr...

Bastien
22-12-16, 19:33
To jo, jsem pro :thumsup4:
Todle by se hodilo.

Niko97971
22-12-16, 19:36
30 sekund by bohate stačilo:laughing1: pro

Samco
22-12-16, 20:23
Pri tejto komunite, čo tam hráva sa obávam, že to nie je dobrý nápad.

KeYo
22-12-16, 20:39
trebalo by to nejak vypylovat.. lebo niekto si odvotuje v polke hry ze chce zabit simona a je to v rici :D

Niko97971
22-12-16, 20:43
Pri tejto komunite, čo tam hráva sa obávam, že to nie je dobrý nápad.

Pokiaľ to nejde spraviť iba keď je simon afk, čo asi nejde, tak som toho istého názoru asi..

Operak
22-12-16, 20:45
Za mě PRO jestliže AMXX nebo nějaký jiný pluginy zvládne detekovat pohyb hráče čím by se zamezilo killu Simona který simonuje normálně.

Kotlys
22-12-16, 20:49
urobil bych to takhle : /killsimon ,když se nepohne do minuty tak by se rozjelo votování zabit simona či ne ,easy
protože je pak bordel a ničí se dobrá hra ,nasledujou zmatky a řešky třeba ohledně FK nebo MFK a pak musíme ještě otravovat adminy :)
toto by rozhodně ulehčilo adminům práci :)

Troppe
22-12-16, 21:31
Na jiných módech to také funguje. Když se hráč nehýbe, tak ho to automaticky dá po určité době do spectu (tady to může být ta minuta). Jenom jestli to půjde nastavit přímo pouze na Simona.

Madunax
22-12-16, 23:32
Nesmysl to je...Není to až takový velký problém, že by se to muselo řešit. Proč pořád musíte vymýšlet blbosti...:-D
Situace, že simon AFKuje se nestává až tak často + není problém při této situaci otevřít cely a oni se vezni už o simona postaraj :-D

Kotlys
23-12-16, 08:33
Madunax ty si nesmysl,nevidím v tom žádnou blbost ,spíš velké + pro adminy :)
Počítej s tím ,že se otevřou cely vždy po 30-60 sec. podle ct teamu jak se na tom zhodnou ,po minutě se otevřou cely a až ted se můžou vězni postarat o simona,někde to ale nejde a proto bych tam dal po minutě vote.

IKEA
23-12-16, 10:03
Však to udělejte jak na de dust2 s bombou, ne? Kdyz je někdo dlouho afk tak se bomba někomu náhodné dá

Grakon2702
23-12-16, 11:11
Stačí obyčejný camp metr...

Kotlys
23-12-16, 12:05
no tak jde to různými způsoby,to už je na nich :)

DeadJoyCZ
23-12-16, 13:23
Za mě taky PRO jelikož se s tím hodně setkávám na serveru .. Hodilo by se to, jestliže na serveru nejsou admini/spešlové. Jestliže by se dala nastavit AFK detekce jen na simona a po 40 sek. by to hodilo kill vote, tak by to bylo fakt super a hodilo by se to.

Nakladana Okurka
23-12-16, 20:44
Vy admini a spešlové, co se s tím setkáte, tak to můžete vyřešit. Jinak se dá napsat i hlášení přes vykřičník a dojde se to vyřešit (další důvod proč by spešlové měli vidět hlášení z JB, ale to sem teď nepatří).
Jinak mi nepřijde, že by to bylo zapotřebí hrotit nějak moc, protože vy co rikate, že se s tím setkáváte pořád tak kecáte. AFK Simon je jen jeden z 50ti.
Sice by to pomohlo serveru, ale při dost atrakcích (fotbal, kz), se Simon taky hýbat nemusí vůbec, takže ta skulinka na zneužívání by tam byla pořád.

FreeShotCZ
23-12-16, 20:45
Jestli se Vám povede, aby to působilo pouze na simona, nebo pouze na CTčka, tak není problém, ale třeba u schovky, by to dělalo problém.. nebo případně ten vote kill, ale jen ctčkům. aby vězni hlasovat nemohli..

Madunax
23-12-16, 20:47
Madunax ty si nesmysl,nevidím v tom žádnou blbost ,spíš velké + pro adminy :)
Počítej s tím ,že se otevřou cely vždy po 30-60 sec. podle ct teamu jak se na tom zhodnou ,po minutě se otevřou cely a až ted se můžou vězni postarat o simona,někde to ale nejde a proto bych tam dal po minutě vote.
A minuta je strašne dlouhá doba, co ? :laughing1:


Však to udělejte jak na de dust2 s bombou, ne? Kdyz je někdo dlouho afk tak se bomba někomu náhodné dá
Tohle by bylo ideální :happy:

Kotlys
23-12-16, 21:34
Okurko stává se to často.
Madunaxi: napíšu ti to takhle : Po minutě nebo i dýl podle ctček se otevřou cely ,jak píšeš ty že se můžou postarat o simona,tím pádem ho zabít je total blbost,protože pak se rozeběhnou a jsou všude a následují zmatky.
Lepší je prostě když po minutě naběhne vote a dal bych to jak napsat freeshot jen u ctček ,zabili by simona a hrálo by se normálně.Toto je podlě mě lepší verze a nauč se už chápat.
Příště se nevyjadřuj radši vůbec,chytrači si o dům dál.

mirecc
23-12-16, 21:58
Však to udělejte jak na de dust2 s bombou, ne? Kdyz je někdo dlouho afk tak se bomba někomu náhodné dá

jop

Madunax
23-12-16, 22:24
Okurko stává se to často.
Madunaxi: napíšu ti to takhle : Po minutě nebo i dýl podle ctček se otevřou cely ,jak píšeš ty že se můžou postarat o simona,tím pádem ho zabít je total blbost,protože pak se rozeběhnou a jsou všude a následují zmatky.
Lepší je prostě když po minutě naběhne vote a dal bych to jak napsat freeshot jen u ctček ,zabili by simona a hrálo by se normálně.Toto je podlě mě lepší verze a nauč se už chápat.
Příště se nevyjadřuj radši vůbec,chytrači si o dům dál.


Vote je blbost, při té komunite jaká tam je, jak už psal Samco... :think: (vzorem jsem já ):doge:
To že po nejaké dobe to simona zabije je taky zbytečnost ( po 2 minutách to kickuje za AFKování )
Jediné co mi tady dávalo trošku smysl je to, jak tu psal IKEA s tou bombou, ale i to má nejaké skulinky. Jak psal Okurka, jsou atrakce, při kterých se simon vůbec nemusí hýbat a je blbost simonovat a ješte si dávat pozor, aby to toho simona nehodilo nekomu jinému.

Indian0
23-12-16, 23:04
Vote je blbost, při té komunite jaká tam je, jak už psal Samco... :think: (vzorem jsem já ):doge:
To že po nejaké dobe to simona zabije je taky zbytečnost ( po 2 minutách to kickuje za AFKování )
Jediné co mi tady dávalo trošku smysl je to, jak tu psal IKEA s tou bombou, ale i to má nejaké skulinky. Jak psal Okurka, jsou atrakce, při kterých se simon vůbec nemusí hýbat a je blbost simonovat a ješte si dávat pozor, aby to toho simona nehodilo nekomu jinému.

Tak tak. Len žiadny votekill.

Kotlys
24-12-16, 09:07
však nemusí být hned vote,je hodně způsobů.
skusil bych to udělat a to skulinky podle mě nebude mít,zahraje si z ctček více lidí když bude simon afk
nastavil bych: Po minutě v jakékoli části kola by přezval korunu další hráč v první řadě.

Indian0
24-12-16, 12:25
:van12:
Po minutě v jakékoli části kola by přezval korunu další hráč v první řadě.
Zbytočne to komplikuješ.

Pekné Vianoce chaloši :van12:

Kotlys
24-12-16, 12:56
tobě taky přejů vše zelené a bíle Vánoce :),toš dal jsem to jenom návrh ,nemusí to být,žádné komplikace nevidím :D
jinak to už je na nich jak si to udělají,oni si zvolí nejlepší způsob ne já ,já dávám jen návrhy a chcu zlepšit JB,sami vidíte že lidi jsou PRO tak bych to zařídil,rozhodně se to bude hodit.

Hybrid
24-12-16, 20:36
Jak psal Grakon, camp meter by v této situaci bohatě stačil.