PDA

Zobrazit normální verzi : padání obrazu



Aspire
05-02-11, 01:56
Ahoj, teď sjem si to znovu přeinstaloval. Nainstaloval sjem od vás hru a pak ještě ten patch, že při zapnutí tam mám vaše pozadí a vaše servery. Ale vždycky ikdyž to spustim přes normálního klienta, tak se to zapne, ukáže se menu a za 2 sekundy mi to spadne na lištu. Takže to zase maximalizuju a za dvě sekundy se to zase minimalizuje. Už jsem zkoušel přejmenovat soubor, spustit přes správce a pořád nic :(

UFOusek
05-02-11, 16:54
skus to pustit v nouzovym rezimu, jestli to nerusi nejakej jinej program.. Co vsechno mas pri CS zapnuty?

Aspire
06-02-11, 02:02
No teď jsem si nechal zaplou jen Mozillu a WMP s hudbou a dostal jsem se až na server a pak zase spadl obraz, tak jsem ho opět maximalizoval a po 2 sekundách opět spadl..

UFOusek
06-02-11, 12:00
Dobre, skus to takhle.. Zmackni CTRL ALT DELETE, klikni na zalozku Procesy a najdi si tam hl.exe, klikni na nej pravym tlacitkem mysi a vyber nastavit prioritu, melo by tam byt nastaveno na normalne, tak to skus treba prekliknout na nadprumernou. Pokud ti to nepomuze, prozkousej vice priorit (vyssich).

UFOusek
09-02-11, 00:24
bez tve odezvy to ale nepujde..

Wartrik
09-02-11, 11:22
A nebo vypni přes procesy ostatní programi co zabirají hodne kB a ktery nepotřebujš