PDA

Zobrazit normální verzi : Zrušenie /lock, bb_lock



Bosik
26-12-16, 18:18
Rozhodol som sa napísať toto, lebo už sa mi viac krat stalo že som si lockol block, a niekto furt zneužíva /lock (bb_lock), napr. TlustejFatty, hhh, a další, žiadný iné využitie v tom nevidím, cez ! väčšinou nikto nepríde, ak hej tak už začala príprava..

Samco
26-12-16, 18:29
Neviem si predstaviť, aký bordel by tam bol, keby sa autolock zrušil. Toto neprichádza do úvahy.

Bosik
26-12-16, 18:41
zrušiť lock, alebo ho opraviť, keď si lockneš blocky a niesu všetky locknuté, tak niekto dá /lock a máš po stavaní..

Myslím to že keď si nabinduješ /lock tak lockneš block keď stlačíš napr. V, ale autolockom
musíš že ten block zdvihneš a pustíš a keď tam má niekto locknutý block tak to nepoložíš tam

Qwix
26-12-16, 19:33
zrušiť lock, alebo ho opraviť, keď si lockneš blocky a niesu všetky locknuté, tak niekto dá /lock a máš po stavaní..

Myslím to že keď si nabinduješ /lock tak lockneš block keď stlačíš napr. V, ale autolockom
musíš že ten block zdvihneš a pustíš a keď tam má niekto locknutý block tak to nepoložíš tam
V žiadnom prípade.

Paulie
26-12-16, 20:44
Ono je to dobré, páč když začneš stavět někde kde je hodně bloků a máš tam 2 z 20 bloků locklé tak ti může převzít tvou rezidenci a oba tam nemohou stavět vlastně se oba tvz. blokují a jsou tvz. v prdeli. to bb_lock je obarvování bloků to bych dal na tlačítko jako je nastavené na e +grab takže třeba v +bb_lock by to bylo na v a pak kdyby to chtěl hráč na myš tak by si to tam dal.
A aby to nebylo tak složité, že na sebe ke konci musí dávat t jak magoři.

Baxo15
26-12-16, 21:13
Určite nerušiť lock. Bol by tam bordel ako nikdy.. už teraz ked máte viac ako 20 blockov a mate kemp tak máte isté, že o tie blocky prídete, nie to ešte bez locku. Nahať to tak, ako to je.

Bosik
26-12-16, 21:23
Asi ste nejak nepochopili môj post, Locknem si blocky, ale nie všetko a nejaký... dá /lock na ten nelocknutý a potom nemôžem stavať, on si ide stavať inde a ja tam nemôžem stavať, a presne tak sa to zneužíva

Troppe
26-12-16, 21:50
Myslím, že oni nežádají zrušit /autolock, ale pouze příkaz /lock (bb_lock). Když použijete /lock na daný blok, tak se obarví a nikdo jiný nemůže v okolí stavět (stejné jako u autolocku, jenom může jít stavět na druhou stranu mapy). Dotyčný si jde stavět úplně jinam z důvodu, že si tam chtěl postavit on kemp, ale druhý tam byl dříve. Mockrát jsem se s tím teda nesetkal.
Pokud jsem to teda pochopil správně, tak jsem za zrušení příkazu "/lock".
/autolock samozřejmě ponechat.

Bosik
26-12-16, 21:50
No veď o tom vravím, nie že dať preč /autolock...

Bosik
27-12-16, 11:47
Myslím, že oni nežádají zrušit /autolock, ale pouze příkaz /lock (bb_lock). Když použijete /lock na daný blok, tak se obarví a nikdo jiný nemůže v okolí stavět (stejné jako u autolocku, jenom může jít stavět na druhou stranu mapy). Dotyčný si jde stavět úplně jinam z důvodu, že si tam chtěl postavit on kemp, ale druhý tam byl dříve. Mockrát jsem se s tím teda nesetkal.
Pokud jsem to teda pochopil správně, tak jsem za zrušení příkazu "/lock".
/autolock samozřejmě ponechat.

O toto mi ide..

MartyEE
29-12-16, 15:58
nikdy