PDA

Zobrazit normální verzi : hhh --> Samco /vesele Vianoce/



slaby
26-12-16, 17:37
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 205735)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 53 minut a 26 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Zneuzitie autolocku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < hhh >
[AMXBANS] Tvuj nick: hhh
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:39572436
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:39572436
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 91.127.53.187
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 91.127.53.187
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco /vesele Vianoce/ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP (bb_autumn)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
hledam levely podle steamid...
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Tymto by som si chcel poziadat ziadost o Unban, ban som dostal podla mojho nazoru nepravom... Ban som dostal za zneuzivanie prikazu /lock na BB servery... za to ze som si zablokoval bloky, lenze som dostal ban... nikde v pravidlach nie je pisane ze nemozem pouzivat prikaz /lock... alebo si zablokovat tym bloky a stavat o par miest dalej...
pripajam aj tento clanok kde je pisane o BB a kde su uvadzane pravidla. http://csko.cz/articles/read/78

Dakujem za pochopenie. S pozdravom slaby.

Samco
26-12-16, 17:40
Zablokovať bloky si môžeš, ale keď chceš inde stavať, si povinný si ich preniesť a nie zaberať 3 miesta na stavanie. Urobil si to minimálne 3. krát, až teraz si obdržal ban.

slaby
26-12-16, 17:43
Taktiež ani tie miesta na stavanie, nie sú spomínané v pravidlách... Na to stavanie je tam plugin, aby blokovalo iné bloky hráčov, ten /lock je nedoriešený... Bohužiaľ takže podľa môjho názoru mi bol ban pridelený neprávom. Poprosím o vyjadrenie iných Adminov k tomuto... díky.

slaby
26-12-16, 17:45
prikladám tu aj pravidlá na BB serveroch bohužiaľ nikde tam to miesto na stavanie ani ten /lock není spomínaný takže... nemám slov k tomuto.

Je zakázáno krást cizí bloky (ničit kempy) - kick/ban.
Je zakázáno stavět bloky ve/u spawnu (blokování východu tak, aby hráči nemohli ven) - slay/kick/ban
Je zakázáno jakkoli spolupracovat se členem druhého teamu (např. plnění za no-kill, no-kill, blokování, ...) - slay/kick/ban.
Je zakázáno lézt do cizího kempu bez dohody s jeho stavitelem - slap/slay.
Maximální počet hráčů v tunelu jsou tři - slap/slay.
Maximální počet hráčů v air kempu (ve vzduchu) jsou dva - slap/slay.
Maximální počet hráčů v layeru (kemp na zemi, kde je potřeba vracet se) jsou dva - slap/slay.
Je zakázáno střílet do cizích kempů - slap/slay.

Samco
26-12-16, 17:45
To si asi prvý prípad. Systém autolocku je vyriešený dobre. Logicky, keď si locknem niekde blok, tak tam budem stavať a keď nechcem, tak si ich prenesiem všetky inde aby mi kemp nezabral niekto iný.

slaby
26-12-16, 17:46
je, ale systém /locku nie :)

slaby
26-12-16, 17:46
Takže Unban by som mal podľa môjho názoru dostať... Nedoriešené pravidlá aj pluginy.

oli221
26-12-16, 17:52
Ahoj, súhlasim s banom, máš si lockoval len bloky, ktoré použiješ a neblokovať ostaným hráčom priestor na stavanie, tebe by sa tiež nepáčilo keby ti to niekto spravil.

slaby
26-12-16, 17:53
Súhlasiť môžeš, ale není to nikde písané také pravidlo... V tomto spravilo Vedenie chybu že si nevie poriadne spraviť pravidlá, alebo napluginovať/nastaviť pluginy...

oli221
26-12-16, 17:55
Nikto nečakal že sa to bude zneužívať, takže to nebolo potrebné, ale asi zrejme vždy nájde niekto kto hľadá medzery v pravidlách a zneprijemnuje hru ostatným.

slaby
26-12-16, 17:57
... bohužiaľ k tomuto by som chcel aby sa vyjadrilo vedenie... ban neprávom dostaný..

Samco
26-12-16, 18:04
Ban je zatiaľ len výstražný, preto 3 hodiny. V prípade, že sa toto bude opakovať, môže byť navýšený.

slaby
26-12-16, 18:05
Samco prečo si ma ani raz keď si bol na servery neupozornil ? v chate, alebo kickom... ?

Samco
26-12-16, 18:06
Na inferne som ti raz dal preč tie bloky, ktoré si si tam lockol, pretože sa hráči sťažovali. Myslel som, že si chat sleduješ a dovtípiš sa.

slaby
26-12-16, 18:07
Pripomínam pripojil si sa na server a nie že by ma upozornil... na servery si nebol ani minútu a hneď si mi dal ban...

slaby
26-12-16, 18:08
Prečo by som si nemohol /lock príkazom locknúť bloky a stavať si tam ?

slaby
26-12-16, 18:09
Pripomínam posunúť mi ich môžeš... ale vysvetli mi prečo si ma ani raz neupozornil ?

Kotel
26-12-16, 18:19
Spíš vysvětli, proč jsi to dělal.

Samco
26-12-16, 18:36
Pripomínam pripojil si sa na server a nie že by ma upozornil... na servery si nebol ani minútu a hneď si mi dal ban...

To čo som napísal hore vyššie bolo asi pred 3 dňami.

Troppe
26-12-16, 20:42
Čauko, souhlasím s banem.
btw. (http://csko.cz/page/pravidla)
3. Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
9. Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban

Edit: Vypršel.

Koprakek
27-12-16, 16:01
Lck.