PDA

Zobrazit normální verzi : Neoprávněný ban



Smouker
27-12-16, 19:12
Dostal jsem neoprávněný ban, z důvodů Wallhack od admina Samko na serveru dd2 4

Samco
27-12-16, 19:14
Ahoj, tu si bol nahlásený: http://csko.cz/forum/showthread.php?53717-Bill-wh-inferno_only-stale-ingame

Prípadne môžem ešte dodať ďalšie HLTV.

Smouker
27-12-16, 19:17
Vy neumíte poznat jen dobrého hráče ? Ano tohle jsem byl já, ale hrál sem to jen tak 4fun a ještě sem to trolil, nemůžu za to že ti hráči hrajou uplný h*vno + ti dobří hráči si hned začnou stěžovat že je ,,jsem'' zaplý a hned to musí hlásit.Správný admin by poznal že je ,,jsem'' , ,,čistý'' ...

bleskino
07-01-17, 01:26
serus.. ja som ťa reportol lebo sa nejednalo o 1-2 kolá čo sú v deme.. síce neaimuješ crosom po enemy ale dívaš sa do stien do oblastí kde sú enemy.. ako vychádzaš z domu je to úplne jasné ešte si naskočíš na jeho kill.. padneš dole a aimuješ po niekom koho si nevidel ale stále mieriš a dúfaš že vyjde.. a tie tvoje otáčania.. kukneš kde je otočíš sa aby to nebolo podozrivé.. keby si taký dobrý hráč a počuješ dupot last enemy tak sa tým smerom dívaš a pripravíš sa na neho a nie to čo si robil ty.. a hlavne tie trhania crossu dohora.. s tým som sa už stretol u pár ľudí je to wh ktoré ani nie je dobre naprogramovane.. tvoja registracia december 2016 a 2 prispevky oba su tu.. takze nie si ani moc hrac ktory by sa zaujimal o servery komunitu a hru.. skor myslim ze clovek co prisiel jednorazovo odskusat haxy..ale tak vklude nech sa vyjadria viaceri pre mna je to uplne jasne ak vysvitne ze nie mas odo mna ospravedlnenie :)