PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o post admina



ReaLiTy
17-02-12, 19:41
Vážení přátelé, admini i hráči.

Nevím, jestli je na to ideální čas a nálada, ale už delší dobu plánuji, že se o tuto žádost alespoň pokusím.

První, co bych chtěl říct je důvod této žádosti. Nebudu zde omílat věci jako "chci vybanovat cheatery", z toho už jsem vyrostl. Mým skutečným důvodem k tomuto činu je, že mám kotelna servery rád a rád bych dostal práva na server Deathmatch nebo Deathmatch 2.

Teď něco o mé osobě. Jmenuji se Milan Kříbala, je mi 19 let. Bydlím ve Žďáře nad Sázavou, kde navštěvuji Střední průmyslovou školu. Momentálně jsem ve čtvrťáku.:smile:
K mým zálibám patří kromě countra i sport (fotbal, hokej, florec, popř. posilování), hudba.

K mé CS-kariéře: nejslavnější FPS se věnuji nějakých +- 4-5 let, vystřídal jsem i pár klanů, ale můj nejoblíbenější byl klan *HYDRO*.
Co se týče mých zkušeností v pozici admina: působím jako server admin a redaktor již přes rok na portálu ZZ.cz, znalost amx tedy nemusím zdůrazňovat. Kromě amx mi nedělá problém obsluha FTP, či psaní delšího textu (což ráčíte právě vidět). Nějakých 8 let se věnuji anglickému jazyku.
Co považuji za důležitou vlastnost admina je trpělivost, té podle mého názoru mám dost
K mým světlým stránkám patří již zmíněná trpělivost a pečlivost práce, které si na sobě cením, k mým temnějším stránkám patří ne úplně pravidelný harmonogram hry .

Jistě se sami sebe ptáte, proč to dělám, proč se vůbec pokouším o zažádání o práva. Je to proto,že bych chtěl pomoct s těma děckama co jen čítují aniž by se to pořádně naučili.
Dalším důvodem je, že si myslím, že mám co nabídnout a nemám problém s ukázáním, že se jen nechvástám, ale umím i jednat.

Aktivita na fóru není nijak slavná, i když zde jsem skoro každý den.

Pomalu váš zrak došel až ke konci mého "slohu". Uzavřu tedy svůj příspěvek uvedením kontaktů na mě:

Steam: feewert
ICQ: 414291477
Steam ID:STEAM_0:1:29123020
Psychostats: http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=6282

S přáním hezkého dne a poděkováním za dočtení až sem.

ZEUS
17-02-12, 19:54
http://csko.cz/forum/showthread.php?1404-%8E%E1dost-o-admin-pr%E1va

http://steamcommunity.com/profiles/76561198018511769

a taky účast 3 hodiny na serveru...
Na DM jsem každý den 3-4 hodiny. Myslím si, že DMko je dobře zabezpečený.

BiA Fz
17-02-12, 20:45
Nebudu zde omílat věci jako "chci vybanovat cheatery", z toho už jsem vyrostl.
...
Jistě se sami sebe ptáte, proč to dělám, proč se vůbec pokouším o zažádání o práva. Je to proto,že bych chtěl pomoct s těma děckama co jen čítují aniž by se to pořádně naučili.

mě přijde že sám sobě odporuješ


Dalším důvodem je, že si myslím, že mám co nabídnout a nemám problém s ukázáním, že se jen nechvástám, ale umím i jednat.

to bych bral jako velký plus pokud to tak je :o)

žádost slušná, z id a té žádosti to vypadá, že bys mohl(!) být slušný admin. Asi čekáš jestli ze mě nakonec vypadne PRO nebo PROTI...ale neznám Tě ze serveru, takže se zatím nevyjádřím.

Ryukyza
17-02-12, 21:08
Total Connection Time: 0d 03:42:56h. To si zacal hrat dneska ?

ZombieBot
18-02-12, 14:17
Škoda toho played time, ale žádost se mi moc líbí, byl bych pro, ale zatim asi ne. Nicméně máš šanci toho celkem dost nahnat, za dobu co je žádost otevřená. Ukaž se na serveru, hraju tam často a taky přidávej cheatery sem na forum. Já bych navrhoval, by ta žádost zůstala zatím otevřená a alespoň měsíc se počkalo, protože tenhle člvoěk vypadá nadějně.

NemiKD
18-02-12, 17:53
Za mě Ne.

Na serveru máš nahráno docela málo, na steamu taky docela málo, ale to by mi až tak nevadilo :smile:.

Charon35
19-02-12, 11:47
http://www.zz.cz/ - čo to jeee?

ReaLiTy
19-02-12, 17:56
sorka je to takhle:smile: zakalenezraky.com

kashpi
19-02-12, 19:12
takže ban za reklamu na cizí server? :D

Charon35
11-03-12, 17:37
Total Connection Time: 0d 03:42:56h. To si zacal hrat dneska ? - 17.2.

Total Connection Time: 0d 10:05:55h - 11.3.

Last Activity:
20-02-12 19:41

Očividne budeš mať dosť práce so školou, takže zatiaľ nie. Keď budeš mať po všetkom a začneš viac hrať, napíš PM. Teraz to nemá asi zmysel.