PDA

Zobrazit normální verzi : Teraz ide AB(urhadalt) nebo cosi jmenem Jurob



Maly Buu
05-02-11, 16:29
Cheatuje Juro nebo necheatuje? Tuto otazku si klade par hracu, uvedomme si ze bez awp a usp netrefi Juro vubec nic, tudiz dokladam demo, kde je vice nez evidentni AB na awp a usp a mozna i dokonce WH ... CHEATER - BAN .. tech dem a akci bylo u jura uz mnoho takze to uz neni nahoda

http://leteckaposta.cz/566202972 pripojim par casu, pokud by to proste nekdo porad nevidel ...
6,45 AB jaksvina ikdyz i takove fragy mohou byt ciste a byt to jen nahoda ale ....
8,00 mozna ab mozna ne tento fz dokazu zkousnout, prec jenom pekne cuknuti
9,40 ikdyz ho nezabil hned cekal na neho
11,15 zajimave jak ceka
11,45 dobre byl slyset ze strili ale ten fz moc najisto
14,00 ten zatou bednu nebyl videt...koukni jak strili usp, hlavne kdyz t na konci povyskoci jak mu cukne i usp nahoru .. a to dirovani?? pekne videl kam utika
a na zaver 15,40 ikdyz vsechny predchozi akce ozelim a uznam ze sem se mohl mylit tak tady mame jasne AB .. miri na jednoho, ale aim mu pri vystreleni kopne na druheho, toto je 100pro AB ...

znedlob
05-02-11, 16:35
Jur0b to zase podělal.......

morbe
05-02-11, 16:43
lawl, vzdyt ten je jasnej jak nikdo
ten cas 14:00 s tim usp, jenom mu hazi po bulletkach do nej, krasne videt

Wueaawueau
05-02-11, 18:20
Ste slabý, no. Nedávno sa to tu riešilo, nedalo vám to, že BAN nedostal, tak to rozoberáte znova a znova ako gayi. Náhoda to teda není, proste to vie s tým awp a keďže sa tu nedávno riešilo AB, vhodná príležitosť, aby dostal BAN. Prečo si mu BAN hneď nedal, keď má podľa Teba AB?

negative
05-02-11, 18:30
AB podľa mňa jasné

Wueaawueau
05-02-11, 18:45
6:45 - AB ako sviňa, ale môžno to je čisté, aha.
8:00 - Tak to bolo riadne cuknutie!
9:40 - To čo si napísal nedáva moc zmysel, ale všade boli spoluhráči, tak si jednoducho zazoomoval a čakal.
11:15 - Zaujímavé fest
11:45 - Čo riešiš, keď ho bolo počuť?
14:00 - Bol vidieť, reflex, kde by inde utekal? Aj tak strelil vedľa.
15:40 - Mal na výber, keď tam boli 2, asi uznal, že awpčkár je nebezpečnejší. Je to sranda.

Pozerali ste niekedy hltvčka nejaký pg hráčov? Tí tiež dokážu pri výskoku rýchlo namieriť hráčovi na hlavu, aj keď na pube to je dosť málo možné. Keď je možné, aby mal človek reflex 100 ms, tak je možné stihnúť do 150 ms zamieriť na hlavu

Maly Buu
05-02-11, 19:02
takze Wueaaw je juro osobne jestli to tak mam chapat... za me proste BAN at se vyjadri jini ADMINI .. ano rozebiralo a hledal se lepsi dukaz, tak sem ho postnul

morbe
05-02-11, 19:25
6:45 - AB ako sviňa, ale môžno to je čisté, aha.
8:00 - Tak to bolo riadne cuknutie!
9:40 - To čo si napísal nedáva moc zmysel, ale všade boli spoluhráči, tak si jednoducho zazoomoval a čakal.
11:15 - Zaujímavé fest
11:45 - Čo riešiš, keď ho bolo počuť?
14:00 - Bol vidieť, reflex, kde by inde utekal? Aj tak strelil vedľa.
15:40 - Mal na výber, keď tam boli 2, asi uznal, že awpčkár je nebezpečnejší. Je to sranda.

Pozerali ste niekedy hltvčka nejaký pg hráčov? Tí tiež dokážu pri výskoku rýchlo namieriť hráčovi na hlavu, aj keď na pube to je dosť málo možné. Keď je možné, aby mal človek reflex 100 ms, tak je možné stihnúť do 150 ms zamieriť na hlavu

baví tě hodně o sobě psat ve treti osobe? a jeste vysvetlovat ty casy uplnyma nesmyslama? asi áno

Wueaawueau
05-02-11, 21:40
morbe, ty si dal BAN asi 10 hráčom, ktorí nič nemali, moc sa do toho nevyznáš.

Tie demá sú stále to isté dokola, proste FZ a hlavy...

Kotel
05-02-11, 22:11
Nechapu jak muze moje IP adresa stahovat maximální počet souborů.

Wueaawueau
05-02-11, 22:24
Takže vzbúra celého sveta? DOBRE. Tento svet dlho nebude! Zostrojím robotov, zbrane, stíhačky a potom VYJADRÍM ČO CÍTIM!!!

Ako povedal Mohamed Ali, nemožné není! Celú svoju myseľ zameriam na to!

znedlob
05-02-11, 22:34
http://www.ulozto.cz/7722265/jur-rar

PS:Na uložto si už stáhlo Kotlovo Hru a Patch přesně 2983 lidí..
Až překročíme magickou hranici 3000 lidí budu informovat.

morbe
05-02-11, 22:50
Nechapu jak muze moje IP adresa stahovat maximální počet souborů.

musis klikat jak adventuru, abys z LP neco stahl


Takže zbúra celého sveta? DOBRE. Tento svet dlho nebude! Zostrojím robotov, zbrane, stíhačky a potom VYJADRÍM ČO CÍTIM!!!

Ako povedal Mohamed Ali, nemožné není! Celú svoju myseľ zameriam na to!

zaměř mysl a zmiz už hlavně nekam, ubožáku

apach29
05-02-11, 23:40
Nechapu jak muze moje IP adresa stahovat maximální počet souborů.

Dochazeji IP adresy z IPv4 protokolu, tak se nediv, ze budes mit s nekym zdilenou IP.

Kotel
05-02-11, 23:41
S nikym sdilenou ip nemam. Uz se mi to stahlo.

Karl0s
05-02-11, 23:45
příjemné pokoukání

Kotel
06-02-11, 00:19
6,45 AB jaksvina - nemelo by ab mirit na hlavu nebo alespon na telo?
8,00 mozna ab mozna ne tento fz dokazu zkousnout, prec jenom pekne cuknuti - takovej frag se da najit u 20ti hracu denne
9,40 ikdyz ho nezabil hned cekal na neho - tohle mu zrejme nekdo poradil, vyresit se to da tak, ze vsem po smrti zcerna obraz
11,15 zajimave jak ceka - tohle je asi spatny cas (nic jsem tam nevidel)
11,45 dobre byl slyset ze strili ale ten fz moc najisto - me prijde, ze strilel uplne jinam (s tim fz)
14,00 ten zatou bednu nebyl videt - videt byl, pokud v case 6:45 mel ab, tak proc ma ted typ, ktery zameruje az pri vystrelu?
15,40 100pro AB - tesne pred vystrelem nemiril na nikoho, otazkou je, zda o tom vpravo videl a chtel ho zabit

Cim vic dem od nej vidim, tim vic mi je jasne, ze nic nema.
Btw. u dlxsf jsem zkoumal taky nekolik dem kvuli udajnemu wh a nic presvedciveho jsem nenasel. Stejne tak u dalsich adminu (podezreni nebylo od hracu, ale od adminu).

dlxsf
06-02-11, 07:16
juu sem slavnej :D jinak v case 1540 neni vazne co resit...pokud to nekdo nevidi to uz je jina ;) a to rikam ne jako hrac kotelny ale jako cheathunter PLAYzone ... osobne bych to tipl na silent AB ;) pekna vecicka..

negative
06-02-11, 10:28
Nechapu jak muze moje IP adresa stahovat maximální počet souborů.

Kotle, daj refresh page. Mne to pomohlo

Charon35
06-02-11, 11:31
Tu je zbytočné dávať nejaké demá na Jura. Od toho UB čo dostal, sa nájdu VŽDY nejaké "vysvetlenia" jeho fragov. Buď je to HLTV ktorému s nedá "veriť", lag, alebo (najviac funny výhovorka) "to je jeho štýl," - on tak seká, lebo sa tak trénuje pozornosť. dmncia
Len potom nechápem Kotel toto:

Tohle je jeden z momentu, kterej byl jasnej na aimbota. Ovsem jeden moment nestaci.
A to že už si mu OSOBNE dal Ban. Tak si stoj za svojim vyjadrením. Už mal Ban, ďalšie demo si povedal, že to je jasné, ale od toho UB čo dostal to vyzerá, že za každú cenu sa ho niekto snaží brániť.
Ale toto by sa jedine dalo vyriešiť menším posedením niektorých hráčov a adminov na nejakom Kotelníckom stretku. Nech sa tam každý ukáže aký je skill. Ale na to je tu 95% ľudí posraných.
BTW nech si behá po serveroch, len aspoň tu nech má Ban, veď je otravný jak mucha na hovne. 3. nick (ešte taký dmntný Wueauewuea) to je už fakt na zamyslenie sa nad sebou JuroB. Nevieš byť zodpovedný za svoje činy?! Máš Ban na fóre za spam, tak nes následky za to!

BitchiiSek
06-02-11, 11:52
Zdravim vsechny, koukal jsem se na demo je ztoho zrejme ze Juro ma AB jak uz to u neni po prve , pokud tu dostane BAN tak jak ho uz tu tak vsihni zname tak si bud opet zaridi nejak UNBAN ci si koupi radsi novy ACC , evidentne je videt ze na techto serverech hrat chce sice porad nechapu proc dostal vubec po prvnim opravnenem banu od Kotla za AB uban ale to se tu jiz neresi , Jurob si zaslouzi BAN za AB mozna tam bude i neco vic co je tezsi dokazat. Pride mi to spise ak kdyz ho tu nekdo kreje , zda se mi to uz skoro nemozne jakto ze porad tento (player) , hraje na serverech :) Gg ...

Maly Buu
06-02-11, 12:55
Proste AB .. nebudu to vice resit

Kotel
06-02-11, 16:53
Ok. V zajmu vetsiny hracu a adminu ma tedy ban i na servery.

dlxsf
06-02-11, 17:24
spravny rozhodnuti....

BitchiiSek
06-02-11, 17:29
for Kotel : ked by si chcel videt dalsi veci muzes se podivat treba na toto , jen aby si vedel ze veci jedou i za tvymi zady ne jen na kotelne http://2i.cz/2i/i/4d4ed9fc/0b55f05495d34c4be31addbfcb20e4ff/3d752f05d6.f.jpg kluku tvoje demence je nezkutecna .

Karl0s
06-02-11, 18:26
for Kotel : ked by si chcel videt dalsi veci muzes se podivat treba na toto , jen aby si vedel ze veci jedou i za tvymi zady ne jen na kotelne http://2i.cz/2i/i/4d4ed9fc/0b55f05495d34c4be31addbfcb20e4ff/3d752f05d6.f.jpg kluku tvoje demence je nezkutecna .

je tam bílá obrazovka

BitchiiSek
06-02-11, 18:30
http://www.ulozto.cz/7733680/jurob-demence-jpg uz ide?
//UPDATE pozorujte nicky hracu na serveru :) a na nick hrace ktery na nem hraje :)

Karl0s
06-02-11, 18:33
jo jde , pointa ? chvilu jsem tu nebyl a nepobírám

edit : dostal ban a připojil se pod jiným účtem , ale se stejným jménem a fotkou ?

foxik
06-02-11, 20:42
No, dal si na CW nick že Kotel je kokot za nezmyselný ban.

BitchiiSek
06-02-11, 20:54
Spis o ten nick :) pod kterym tedka hraje a urazi kotla :)

Kotel
06-02-11, 22:02
To je Ove ne?

BitchiiSek
06-02-11, 23:14
To je Ove ne?

Ne to neni Ove to je Juro

BitchiiSek
07-02-11, 07:59
fakt jo ? nepovidej , precti si poradne od zacatku o co se jedna ...

BitchiiSek
07-02-11, 11:19
jj to je Minob ... sak uz je stejnak s Jurobem vyrizeno takze *LOCK* Dekuji :))

dlxsf
07-02-11, 19:39
detail banu...skill :D si ze me fakt delas prdel ty vole....ale pokud tomu stale nekteri veri ze je ten jeho 99 procentni awp hit skill cistej necham vas v tom ale sunde, vilden a frod muzou jen zavidet a co potom chudak dev1 mame Juroba :D jo a na tomhle obrazku nema jurob wh ze :D ... http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGallery=70a71f1882133488c78625d9f2c 4394b

Kotel
07-02-11, 19:42
Jsi refreshoval stranku kazdych 10 minut a cekal, ze dostane unban?
Ban mu zustane, na duvodu preci nezalezi, nechcete s nim hrat.

Syrius.
07-02-11, 19:44
Lol :D

dlxsf
07-02-11, 19:45
tady jde o princip ;) ted to vzbuzuje dojem ze je chudacek a dostal ban za to ze je dobrej...to se me nelibi

Kotel
07-02-11, 20:22
Jde o to, ze davat ban za aimbota na zaklade jednoho vystrelu, je blbost. Na druhou stranu je problem to odhadnout, kdyz s nic jinym nez awp nehraje.

BitchiiSek
07-02-11, 20:54
twe ty sem das jeden ss a myslis si ze to vynahradi vsechny ostatni veci , kdyby to nebyl Ban za AB tak by mel x banu za nadavky urazeni lidi atp. ten kdo si neni jisty ze ma AB ten pak prihlizi jak se chova na serveru a je opravdu zbytecne o tomto vice diskutovat pride mi to spise uz jako nesmysl :)

dlxsf
07-02-11, 21:28
ja nechci nic vynahrazovat...to bylo spise pro pobaveni ;) me stacilo kdyz sem videl par dem z PZ a mezihernaku kde hral s automatama a byl totalne nulovej, FZ jen velmi vyjimecne a trefil se obcas zato na pubu stim strili jak z kulometu s presnosti spawna...a ano je pravda ze podle jednoho vystrelu se banovat nema ale on strili jen FZ temer kazdej kill je FZ a pokud se podivate poradne je videt ze mu obcas skubne nebo mu to samo domiri kam potrebuje ;) normalni FZ se uz neda dal regulovat kam namiris tam to streli nebo si v polovine FZ rict zabiju driv toho vpravo takhle to nefuguje

Kotel
07-02-11, 21:47
Tahle informace je dost dulezita. Kdyby se tu objevila driv, nemuselo by se to resit tak dlouho.

Charon35
07-02-11, 22:04
ja nechci nic vynahrazovat...to bylo spise pro pobaveni ;) me stacilo kdyz sem videl par dem z PZ a mezihernaku kde hral s automatama a byl totalne nulovej, FZ jen velmi vyjimecne a trefil se obcas zato na pubu stim strili jak z kulometu s presnosti spawna...a ano je pravda ze podle jednoho vystrelu se banovat nema ale on strili jen FZ temer kazdej kill je FZ a pokud se podivate poradne je videt ze mu obcas skubne nebo mu to samo domiri kam potrebuje ;) normalni FZ se uz neda dal regulovat kam namiris tam to streli nebo si v polovine FZ rict zabiju driv toho vpravo takhle to nefuguje
Presne to čo si opísal sa riešilo tu:
http://csko.cz/forum/showthread.php?350-Jurob/page19
Odpoveď?: On sa tak "cvičí" a hltv sa nedá na 100% veriť (a 100%-né demo nebolo).

Je jedno kto to zkukne, pretože sa nedá nijako na 100% zistiť, či tam je AB. Na DM tak často trénujem reflexy, že trhnem na vzdialenejšieho hráča.

Atď.... Vždy sa niečo našlo, čo ho "ospravedlnilo". Jednoducho je tu tak dlho omielaný, že kto verí že má AB, ten uverí, Kto nechce veriť, ten neverí. Fakt by som chcel vidieť naživo ten jeho skill, alebo nech tak frajerí s niečím iným. S m4, alebo AK som ho vôbec nevidel. Žeby preto, lebo tam sa to lahšie dokazuje a s awom stačí 1 hit? hmmm nvm no.

jo a btw: Reason "skill" vyznieva ako keby si niekto robil prdel zo všetkých, čo napísali, že má cheaty. "pekné" vysmiatie do ksichtu.

Kotel
07-02-11, 22:42
jo a btw: Reason "skill" vyznieva ako keby si niekto robil prdel zo všetkých, čo napísali, že má cheaty. "pekné" vysmiatie do ksichtu.

Bylo to jeho posledni prani.

dlxsf
07-02-11, 23:55
Jo tak ted se musim verejne omluvit i ja ;) projel sem si to vlakno ktery sem hodil Charon35 SVK... a udelal sem chybu kdyz sem koukal na to demo ktery sem hodnotil viz. link na topic od charona tak sem videl jen ten prvni dust ve kterem az na jednu akci o ktere sem mel tuseni ze se bavite opravdu nic nebylo ;) ale ten druhej dust...musim priznat ze je to moje chyba pce kdybych kouknul na tu USP akci hned tak myslim ze se tady nehadame 2 mesice...omlouvam se vsem protoze tohle je krasnej a naprosto ucebnicovej priklad ABcka

Syrius.
08-02-11, 08:26
Jo tak ted se musim verejne omluvit i ja ;) projel sem si to vlakno ktery sem hodil Charon35 SVK... a udelal sem chybu kdyz sem koukal na to demo ktery sem hodnotil viz. link na topic od charona tak sem videl jen ten prvni dust ve kterem az na jednu akci o ktere sem mel tuseni ze se bavite opravdu nic nebylo ;) ale ten druhej dust...musim priznat ze je to moje chyba pce kdybych kouknul na tu USP akci hned tak myslim ze se tady nehadame 2 mesice...omlouvam se vsem protoze tohle je krasnej a naprosto ucebnicovej priklad ABcka

Presne tak. Tam keď si to spustíš spomalene alebo aj zrýchlene je tam jasne vidieť že ten aim nerobí on. Podla mňa už na hentom deme to je dostačujúce vidieť.

AlterKoO
08-02-11, 18:34
Ste slabý, no. Nedávno sa to tu riešilo, nedalo vám to, že BAN nedostal, tak to rozoberáte znova a znova ako gayi. Náhoda to teda není, proste to vie s tým awp a keďže sa tu nedávno riešilo AB, vhodná príležitosť, aby dostal BAN. Prečo si mu BAN hneď nedal, keď má podľa Teba AB?

Jezis zase jeden z jurobovych nickov :D Ale ide mu to chvalit seba vie dobre :D

foxik
08-02-11, 18:54
Jezis zase jeden z jurobovych nickov :D Ale ide mu to chvalit seba vie dobre :D

Ale veď ty si slabý.

BitchiiSek
08-02-11, 21:11
Foxi tu uz je doreseno :) tak nevim proc sem furt neco pisete neni treba tu stirat dalsi adminy :) ... ad si kazdy mysli svoje po pravu se vyresilo Juro ma ban vime to asi vsichni z tvych komentu ze si Juroba kamaraad a chces obhajovat jeho nevinu ale pokud tu nejaka spravna rozhodnuti funguji tak po 2 UNBAN nedostane :) ... GG :) Majte sa pls uz *LOCK*

foxik
09-02-11, 15:44
Šak aj ty si môj kamarát. A AbyS Zajačík :*** je fakt slabý, myslím.

Kotel
09-02-11, 21:27
http://www.youtube.com/watch?v=Vg0iMr93z6c
http://www.youtube.com/watch?v=diPonkYH0iU

foxik
09-02-11, 21:49
Takže, po dlhom váhaní som dospel k tomu, že takto je možné hrať a že Juraj nič nemá!

Kotel
09-02-11, 22:29
Takze sis delal prdel? (na tobe jsem zakladal to, ze neco ma)

BitchiiSek
09-02-11, 23:59
Takze sis delal prdel? (na tobe jsem zakladal to, ze neco ma)

Misto toho aby se to *LOCKLO* kdyz uz je vyreseno , tak se to to bude dale rozebirat do te faze nez nedostane zase UNBAN :)

Kotel
10-02-11, 07:26
Vyreseno je akorat to, ze se tu par lidi shodlo na tom, ze ma aimbot. Kdybych o tom nepochyboval, tak bych to na foru vubec neresil. Vsichni tvrdi, ze neni mozny, aby to nebyl aimbot. Pokud stejnym stylem hrajou i dalsi hraci, ktery ban evidentne nedostali, tak proc by se tu za to same meli davat bany.

BitchiiSek
10-02-11, 09:16
To mas sice pravdu , ale nikdo tu nedaval takove pochybne fragy jako Juro ... :)

Kotel
10-02-11, 09:58
To mas sice pravdu , ale nikdo tu nedaval takove pochybne fragy jako Juro ... :)
Pochybny fragy jsem videl jen 2 na 2 demech z asi 5ti, co sem davali. Davaji se na ligach bany za 1 podezrelej frag v demu? Proc nema ban na PZ?

BitchiiSek
10-02-11, 10:40
Davaji se na ligach bany za 1 podezrelej frag v demu?

Na jednu stranu toto je pravda, ale na druhou zase ne pokud se nemylim jako , ze jsem si tim jisty tak ja ti nekolikrat psal a jednou byla tvoje odpoved typu ,, njn Jurob zase moc chlasta" tak sem sto nechal na chvily byt , pak se ukazalo demo Zwania na tom bylo z vice nez jednoho okamziku jasne AB samozrejme jak jinak nez s AWP :) a toto demo v uvaze ani nikdo nebral protoze je to tak 2-3 mesice zpet a pochybuju ze ho jeste nekdo ma , samozrejme se budu snazit dohledat aby se vse 100% ujasnilo a uz se otom na dale nepochybovalo .

Charon35
10-02-11, 10:41
tvle to tu budeme zas rozoberat dokolečka furt to isté?!! Ide o to čo písal aj dlxsf. Juro bez awp trafí prd. Bez awp hrá jak ja, aj o to tu ide, nielen o fragy. Nech sa nahrá na kamere ako hrá, a nech to hodí na Youtube a bude pokoj!

Kotel
10-02-11, 10:45
To se resilo v predchozim topicu, dema tam urcite jsou a jeste je mam u sebe. Byla tam jedna akce, kde to vypada na ab. Dalsi byla na tomhle, ale tady ti hraci nebyly tak daleko od sebe.

BitchiiSek
10-02-11, 10:45
Nech sa nahrá na kamere ako hrá, a nech to hodí na Youtube a bude pokoj!

jj xD opravdu dobry napad xDDD myslim ze by si opravdu nechal zaple kdyby delal movie pro Kotelnu xDDD aby se vsichni koukli jestly neoc nema :)

Charon35
10-02-11, 10:51
jj xD opravdu dobry napad xDDD myslim ze by si opravdu nechal zaple kdyby delal movie pro Kotelnu xDDD aby se vsichni koukli jestly neoc nema :)

Ked bude mat vypnute, prd trafi. Pokial ten "frajer" bude mat slaby den, da skóre 35:2 s AWP!!! Nech to dá s AK!! Netrafí ani zem tvle (prirovnanie, nechytajte sa zas toho). Otázka je, či by sa na toho blba a jeho komenty dokázal niekto pozerat až dokonca. sryyy ale už mi to leze na nervy rozoberat to tu pol roka dpc!!!

btw nechcete z neho urobiť Svetca a mučeníka???? Tu máme nového ľudového hrdinu tuším. AWO skiller, real life looser.

EDOT2: No koment už. Nemá to cenu niečo písať. Niečo sa vyrieši ale aj tak sa to musi riesit zas. Keby sa tak riesil kazdy to by bola sila co?! V com je Juro vynimočný nechápem!!!

BitchiiSek
10-02-11, 10:56
dementní tady asi ne uz , dostane BAN a porad se to tu resi a bude ... tak se mu ten BAN nemel vubec davat kdyz se to resi porad a porad dokola ...

Kotel
10-02-11, 10:56
@Charon (http://csko.cz/forum/member.php?68-Charon35-SVK) Kdybys sem nepsal sracky, tak je to prehlednejsi. Jak casto jsi s nim nebo proti nemu hral?

Chci vedet, proc Jurob nema ban na Playzone. Nebo tam hraje uplne jinak?
Kdybych mu nedal ban, tak tu budou porad spamovat lamy, proc nema ban. Staci ze sem pise nekolik lidi, co vubec nechapou o co jde.
foxik sem napsal, ze ma jasne ab. Hraje s nim v klanu, takze vi jak hraje a jeho nazor jsem bral jako dukaz. Ted najednou obratil. Zajimalo by me proc.

BitchiiSek
10-02-11, 11:07
kdyz se na to podivas tak ktomu co chces vedet ohledne banu na ligach nikdo nic nenapise ... porad sem nekdo pripisuje neco ohledne toho banu bud ze ma ban nepravem a nebo ze ho ma a ze mu taky zustat ma ... dlxsf je z PZ CheatHunter?! tak by snad mohl neco vedet ne ...?

dlxsf
10-02-11, 11:34
pokud mas vsechny dema...tak mrkni na dalsi demo z dustu nemyslim to kde je ta USP akce ale apach to mel ve stejne slozce kdyz to uploadoval..nekdy na konci da jurob 3 lidi s desertem u vchodu do kat naprosto jasny ABcko, dalsi ta dust usp akce a to neberu v potaz ze mel i wh protoze ten posledni frag jak mu to nejdriv cukne na toho co stoji za bednou ;) na PZ nema ban jen kvuli tomu ze kdykoli po nem chce nekdo demo tak je nedodaji maji uz tolik trestnejch bodu a kontumaci ze nechapu ze to jeste hraji...jinak dal k tomu co sem davals z youtube i me se kolikrat povedlo dat prvni kolo 6 hlav z USP zvlast v dustu kdyz to rushnes ale tohle je proste ABcko hraju to 9 let dem sem videl stovky a poznam AB ale na druhou stranu je to tvuj server delej co uznas za vhodny ale budes si muset rozmyslet jestli tady chces radsi citera nebo normalni hrace protoze kotelna je podle me nejlip hlidanej server u nas vubec...

Kotel
10-02-11, 11:38
To mi mozna uniklo. Na konec jsem nekoukal. Diky.

AlterKoO
10-02-11, 11:59
Šak aj ty si môj kamarát. A AbyS Zajačík :*** je fakt slabý, myslím.

Tak ale to si uz dost prehnal ako si mozes mysliet o druhych ze su slaby ? Kamo ty fakt len srandujes ?

Kotel
10-02-11, 13:16
Tak na tom demu, ktere se tu ani s casama pred mesicem neresilo, je akce, ktera se da brat jako dukaz:

http://rapidshare.com/files/440260937/juro_dem.rar
juro.dem
cas 23:20

Snad uz se k tomu nebudu muset zas vracet. Pro nechapajici, pres icq a steam se toho resilo asi 3x vic nez na foru.