PDA

Zobrazit normální verzi : Možnost prodloužení kola



Latins
31-12-16, 22:58
Čao,
chtěl bych navrhnout možnost prodloužení mapy o nějaké minuty navíc.
Prodloužit mapu by šlo jenom jednou.

15 minut
10 minu
5 minut

Madunax
01-01-17, 13:07
Latinsi, chápu, že tomu Jailbreaku chceš asi přilepšit, ale už zbytečne vymýšlíš kraviny :sad::new_russian:

Latins
01-01-17, 13:20
Podle mě to nejsou až tak velké kraviny. Žádné razantní změny to nejsou. Jsou to jenom drobné vylepšení, které má trošku ozvláštnit tuhle hru. Nevím, co se ti na tom nelíbí, ale přidání času není tak špatný. Na ostatních serverech to funguje.

Asi jsem to špatně napsal a vysvětlit. Byla by to možnost na konci mapy, když se vybírá mapa, která se bude hrát následovně. Samozřejmě se mapa nemusí prodlužovat. Šlo by jenom o tu možnost si ji prodloužit.

Kotlys
01-01-17, 14:18
Madunax no comment :D Latins je třeba protože hodně lidi si nezahraje,prodloužil bych to o 15min.
I to pp ,i ty bonusy k vip hráčům,pěkně ses rozjel Latins :D
Palec hore.

Madunax
01-01-17, 17:21
Madunax no comment :D Latins je třeba protože hodně lidi si nezahraje,prodloužil bych to o 15min.
I to pp ,i ty bonusy k vip hráčům,pěkně ses rozjel Latins :D
Palec hore.

Nechápu o co ti jde:blink: V poslední dobe se na JB přidávají zbytečnosti...jako třeba ty songy nebo zrušení shopu při modech, ale nekomu se to třeba líbí. :doge: Podle me je i tohle zbytečnost. Nekolik let to funguje s tím daným časem jaký je, tak proč by se to melo menit ? Že si lidi nezahrajou ? Ješte se mi nestalo, že by si nekdo nezahrál, když se venuje účelu toho módu. CT se snaží zabavit vezne a vezni udelat vzpouru. Pokud se ti nelíbí, že bude další jiná mapa, tak máš dalších x serverů, kde můžeš hrát nejakou ze svých oblíbených map.:happy: Nicméne je to můj názor...ty a ostatní to třeba vnímáte jinak :)

Jinak se omlouvám, že nepíšu e s háčkem...nefunguje mi to :new_russian:

Kotlys
01-01-17, 17:30
jako ty songy jsou zbytečnost ale to ostatní by prospělo,kolikrát dávají zkušení hráči dlouhá kola a nováčci si nezahrajou ani a proto jdou třeba na gs :D .
Padají dobré nápady ,semtam blbost ale takto už chodí :)

Madunax
01-01-17, 17:46
jako ty songy jsou zbytečnost ale to ostatní by prospělo,kolikrát dávají zkušení hráči dlouhá kola a nováčci si nezahrajou ani a proto jdou třeba na gs :D .
Padají dobré nápady ,semtam blbost ale takto už chodí :)

,,Zkušení" hráči:taunt: Normální kolo zkušeného hráče trvá +- 10 minut. Dlouhé kola jsou vetšinou, když dá simon olympiadu a vybírá po jednom hráči na atrakci, při čemž se ostatní hráči v boxe nudí... a tohle ti neudelá ten ,,zkušený" hráč...:)

Kotlys
01-01-17, 19:07
nemá to cenu resit ,hraji tam často a vím jak to chodí,ty tam často nehraješ (každý má okolo cca 15 min) takže 45 min je docela málo,60 bude ideál.

Madunax
01-01-17, 19:43
nemá to cenu resit ,hraji tam často a vím jak to chodí,ty tam často nehraješ (každý má okolo cca 15 min) takže 45 min je docela málo,60 bude ideál.

To nemůžeš myslet vážne :taunt: :taunt::taunt: :taunt: :taunt: :taunt: :taunt: :taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt:: taunt::taunt::taunt::taunt::taunt:

kono159
01-01-17, 19:52
pri kolotoci snow, mountains, oasis a asis je to zbytocne

Kotlys
01-01-17, 20:14
To nemůžeš myslet vážne :taunt: :taunt::taunt: :taunt: :taunt: :taunt: :taunt: :taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt:: taunt::taunt::taunt::taunt::taunt:

Smeješ se nějak hodně sobě,asi vím když tam hraju,už prosímtě nepiš.
Jinak jsem dospěl k názoru žeby to bylo moc těch 60min ,dal bych to aspon na 50.
nemá cenu se hádat prostě.

MrSlissi
01-01-17, 20:20
Tohle funguje na 90% ostatních portálech, je to naprosto základní věc, která tu měla být už dávno. Udělal bych to klasickým způsobem, že hráči mohou nominovat právě běžící mapu a při hlasování se objeví možnost "prodloužit danou mapu o 15 minut". Pochopitelně, jak již někdo avizoval, na jb6 kde se točí tři mapy dokola, bych tuto možnost nedával.

Latins
01-01-17, 20:32
Tohle funguje na 90% ostatních portálech, je to naprosto základní věc, která tu měla být už dávno. Udělal bych to klasickým způsobem, že hráči mohou nominovat právě běžící mapu a při hlasování se objeví možnost "prodloužit danou mapu o 15 minut". Pochopitelně, jak již někdo avizoval, na jb6 kde se točí tři mapy dokola, bych tuto možnost nedával.

Takhle jsem to myslel Sliši, akorát jsem to špatně vysvětli.

Mr.Skunky:P
01-01-17, 20:42
Nebylo by to špatné ale kdyby se to udělalo tak že by bylo třeba nějaké to dlouhé kolo co dělávam já to kolo by se v klidu jako na gejplay dohrálo a pak by začlo dalších 15min to by bylo fajn ale třeba by mi to nasralo u crime:D nebo na optimus:/

MrSlissi
01-01-17, 20:51
Skunky, předpokládám, že pokud už jsou lidi tak nezkušení a neznalí, že hlasují pro mapu jako je crime (kde mimochodem je jedna použitelná atrakce, tak nevím, co ta mapa ještě na serverech dělá) tak jim dojde, že tahle mapa stojí za nic, a nebude nikdo, kdo by hlasoval pro prodloužení ;)

Madunax
01-01-17, 21:34
Skunky, předpokládám, že pokud už jsou lidi tak nezkušení a neznalí, že hlasují pro mapu jako je crime (kde mimochodem je jedna použitelná atrakce, tak nevím, co ta mapa ještě na serverech dělá) tak jim dojde, že tahle mapa stojí za nic, a nebude nikdo, kdo by hlasoval pro prodloužení ;)

Crime je spíš mapa pro tt, než pro Ct... je to jedna z nejlepších map. Sice na ní nejsou nejak atrakce, ale zase tam je dost ukrytých zbraní + super šachta ( Idelaní mapa pro vzpoury ) A když je schopný simon, tak dokáže vymyslet dost atrakci...třeba s balonem atp.

Bastien
04-01-17, 11:44
Jsem pro. :thumsup4:
Todle tu chybí právě. :wink:
Zaleží na CT a T, jaký tam právě na tom serveru budou. Myslím délku kola. :wink: