PDA

Zobrazit normální verzi : Admin Simonka.



KnifeEverGunForEver
02-01-17, 13:00
Chcem len oznamit ze pan Admin Simonka. mi dal ban bez dvovodu, zevraj som hitoval T a zabranoval vzpure :) Simon dal prikaz ze kdo odide od zadnem steny boxu mozme za CT hitovat. Potom som hitol len 1 Tcko a dal mi ban za to ze som hitoval T bez dvovodu a tym zabranoval vzpure ! je to na smiech co spravil.



to je odomna vsetko ak ma chcete kontaktovat tak si ma pridajte na skype: stiga199 .
vopred dakujem

KnifeEverGunForEver
02-01-17, 13:01
Inak este som len strielal po CT a simon mi to nezakazal tak to tiez nechapem .

matis
02-01-17, 13:02
tvoj kontakt mame, ale pomylil si si tema..ziadost o UB najdes tu > http://csko.cz/forum/forumdisplay.php?12-%8E%E1dosti-o-unban

Kempa
02-01-17, 13:05
Já bych Okurce (Simonko) vzal práva. On si jako admin přece nemůže dovolit dělat pořádek na serveru. A on si ještě dovolil si tě spectovat, aby viděl jak střílíš po T. Nehorázná drzost. Ty jsi v tom nevinně, ty jsi přece jenom střílel po T a rušil tím simona. Chudáčku.

matis
02-01-17, 13:08
Ja som tiez za odobranie prav :D

Nakladana Okurka
02-01-17, 13:09
Kdo lže, ten krade a do pekla se hrabe.
Téčko psalo do chatu, že ho stále někdo bezdůvodně hituje a že mu to vadí.
Tak jsem řekl simonovi, ať jim doplní HP - během toho jsem měl podezření na to, že hituješ ty, tak jsem tě celou dobu sledoval.
No a samozřejmě chvíli po tom, co jim doplnil to HP, tak jsi ho hitl znova a znova ačkoli žádná pravidla neporušil. Tak jsi dostal zákaz na tři dny. Fakt nemám zapotřebí si vymýšlet, prostě jsem viděl, co jsem viděl.
A co jsi začal vypisovat po tom banu dokazuje to, že nejsi mentálně vyspělý.

KnifeEverGunForEver
02-01-17, 13:23
ja len pisem pravdu ako to bolo :) tak prosim o unban :)

Nakladana Okurka
02-01-17, 14:27
Já bych ti i ten unban dal, ale protože vím, že lžeš, tak ti ho nedam

KnifeEverGunForEver
03-01-17, 18:09
em je mi to jedno co si myslis ja som ti povedal pravdu :) mysli si co chces :)

CokoladovyKarambit
03-01-17, 19:16
em je mi to jedno co si myslis ja som ti povedal pravdu :) mysli si co chces :)

To je cute.. Ještě mít důkaz