PDA

Zobrazit normální verzi : Furien, GunGame Admin ??



ExiL-furien
03-01-17, 17:26
Zdravím,

Moje jméno je Ex!L^. Každý mě znáte pod jiným nickom, ale toto je takové neutrální. Je mi skoro 18 let. Hrám už tu kolem 5 roků.
Chtěl by jsem se jenom zeptat co by jste říkali kdybych se chtěl stát adminem. Vrátil jsem se zpět po přestávce. Cheatery hlásím jen občas, většinou z GunGame kde už jsem oldschooler. Chystám tu začít zas pořádně hrát. Občas bývám toxický kvůli hráčun kteří kempí a nebo cheatujou. Jinak jsem vcelku v pohodě.

ip steam: STEAM_0:0:143278681 213.226.252.7
ip nonsteam: VALVE_0:0:1025493090 213.226.252.7

Prosím o ňáké rady kolem toho co by jsem měl zlepšit

Děkuji za váš čas.

_Koker_
03-01-17, 19:46
zdar , vybavuji si Tě z Furienu , tak se tu vyjádřím.
Za 1.
GunGame a furien , je úplně jiná sekce , takže pochybuji, že bys Ty zrovna měl šanci dostat práva na Aim sekci , a i Furien sekci .
Za 2.
Na furienu Tvůj slovník není zrovna nejlepší co jsem se koukal v CHL , sice to píšeš v žádosti , ale to ti asi nepomůže , neustálý spam , nepřijde mi to normální, kdyby jsi spamoval takto zrovna kdybych byl na serveru , obdržel by jsi ban minimálně na 1 hod.
Za 3.
Nevybavuji si vůbec nějaké tvoje hlášení, jak ze hry, tak tady na forum, myslím , že by ses nejdřív měl zaměřit na jednu sekci , a to buď aim , nebo ten furien . + první příspěvěk a hned žádost o práva .
Takže moje rady zní asi takhle:
Zlepši si CHL , přestaň spamovat , rozhodni se, jestli by jsi měl zájem o práva na aim nebo furien sekci, nahlaš pár cheateru, a pak bych jsem přišel znova a požádal o práva na sekci, o kterou máš zájem ..
Zatím jsem PROTI.

ExiL-furien
04-01-17, 15:15
zdar , vybavuji si Tě z Furienu , tak se tu vyjádřím.
Za 1.
GunGame a furien , je úplně jiná sekce , takže pochybuji, že bys Ty zrovna měl šanci dostat práva na Aim sekci , a i Furien sekci .
Za 2.
Na furienu Tvůj slovník není zrovna nejlepší co jsem se koukal v CHL , sice to píšeš v žádosti , ale to ti asi nepomůže , neustálý spam , nepřijde mi to normální, kdyby jsi spamoval takto zrovna kdybych byl na serveru , obdržel by jsi ban minimálně na 1 hod.
Za 3.
Nevybavuji si vůbec nějaké tvoje hlášení, jak ze hry, tak tady na forum, myslím , že by ses nejdřív měl zaměřit na jednu sekci , a to buď aim , nebo ten furien . + první příspěvěk a hned žádost o práva .
Takže moje rady zní asi takhle:
Zlepši si CHL , přestaň spamovat , rozhodni se, jestli by jsi měl zájem o práva na aim nebo furien sekci, nahlaš pár cheateru, a pak bych jsem přišel znova a požádal o práva na sekci, o kterou máš zájem ..
Zatím jsem PROTI.


Dík Koker

Samco
14-01-17, 16:40
Nevidím tu žiadne plusy. Vulgárne slovíčka ti stále ujdú, hlásenia si nevybavujem a spam tých smiešnych bindov je zvláštny. Na fóre naposledy takmer pred 2 týždňami.

PROTI

^SeaBi
14-01-17, 16:48
PROTI viz Samco

Dimitri19
22-01-17, 11:54
Posledná aktivita 4.1. 2017. V hre som ho taktiež nezastihol. O práva už nemá záujem .

Koprakek
03-02-17, 14:18
Proti viz chatlog.

Galaverenc
03-02-17, 14:54
Proti.

Del!k98
03-02-17, 22:34
nn

mirecc
03-02-17, 23:44
nevidím to ružovo

Samco
04-02-17, 18:04
Nie