PDA

Zobrazit normální verzi : Freon



Freon
04-01-17, 19:51
Vypis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem ^SeaBi <3 \'M.
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'na vl. vyzadani'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:76195744'
[AMXBANS] Tvoje IP: '46.135.83.5'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================


Popis- Dobrý den chtěl bych požádat o unban protože myslim že jsem dostal bezdůvodný ban, Admin řeší píčoviny a ne duležité věci např to že nevinní zabijí detektiva atd... Server - TTT#3

ZEUS
04-01-17, 20:01
Dle chatlogu tam nevidím napsáno aby dostal ban na vlastní žádost..... spíš bych mu dal ban za spam.

^SeaBi
04-01-17, 20:57
Řekl jsem "asi" tvýmu kamarádovi, ať nespamuje voice chat a ty si po mě vyjel do voice chatu jak největší, že si můžu dát na něj mute, jenomže na tom serveru hrajou lidi i co to neumí, tobě to bylo jedno a otravoval si mě dal, ať ti dám ban. Taky nemam oči všude a nemůžu vědět kde, kdo, koho zabil, možná, opakuju MOŽNÁ, že kdyby jste neřvali píčoviny do voice chatu a místo toho řekli, zabil mě ten a ten bezdůvodu, tak by se dalo na něčem stavět, snad si to pochopil.

@ZEUS v chatlogu to nenajdeš, protože si o ten ban říkal ve voice chatu

Freon
04-01-17, 20:58
Spíš si hlídejte ty co se vám mají "Starat" o server x) to by taky musel na ten server admin chodit.. aby se potom řešilo toto kdo koho zabil atd.. protože tebe jsem tam viděl akorát dneska a co já vim tak si mi dal ban a zase odešel... + ty jsi začal s stím že mi dáš ban x)

^SeaBi
04-01-17, 21:16
ahaaaaa, to je smutný, když si mě tam viděl jenom dneska, asi tam hraješ krátce, tobě jsem neřekl, že ti dám ban, řekl jsem to jemu aby nežvanil do toho voice věci, který se netýkaj hry a některý hráče to nezajíma a ty si začal s tím, že ti mam dát ban a nezavřel si pusu dokud se tak nestalo.

Freon
04-01-17, 21:57
Můžu být jak koliv velký č*rák ale určitě bych nikdy neřekl aby mi dal někdo ban jen tak, ty si začal že mi dáš ban..já jen řekl abys to zkusil udělat,ale že potom to půjdu řešit na forum :"D :"D :"D, a myslim že i docela hodně lidí by to potvrdilo x)
a jestli podle tebe tam hraju krátkou dobu tak to si na omylu x) a i kdybych tam hrál jen cca 3 dny tak jsem te tam za ty 3dny neviděl ani jednou.. což je také smutné. znám tam 2 adminy které jsem tam potkal a co tam májí aktivitu jeden stím divním klikyhákem a druhý Alcapone.. a jestli to ostatní hráče nezajíma tak ať si toho určitého hráče mutnou a mají klid x)

^SeaBi
04-01-17, 22:01
A co čekáš po mě ? Že tam budu přes silvestra ? Jestli si ho ani nebyl slavit, tak je mi tě líto ale to tady nejdu řešit a dál se s tebou hádat nebudu, to že ti to potrvdí tvoji kamarádi, mě nezajíma a jak psal ZEUS, buď rád že nemáš ban za spam a mimochodem, spamoval si voice chat tím, aby si hráči dali před nick ^KAPPA, takže tady není dal co řešit, měj se. A BTW. z adminů tam mam asi nejvíce nahráno, takže...

//tobě přeju to samé a nebudeš nadále spamovat jak chat tak i voice chat, příště to bude na delší dobu :-) papa

Freon
04-01-17, 22:08
Psal jsem i kdybych tam hrál jen tři dny -.-... (né že tam hraju tři dny)a ano to jsem řekl ale myslim že zatím neříkam takové sračky jako např hráč jmenem- "Fatality Debility" nebo jak se jmenuje.... z adminu tak můžeš mít nejvíc nahráno ale zajímavé že jsem tam potkal jen adminy které jsem zmínil x)... Zatím ahoj a těším se na tebe až se zase uvidíme možná budeš mít už i rozum a nebudeš mě bezdůvodně banovat x) papa

Koprakek
06-01-17, 14:38
Lck.