PDA

Zobrazit normální verzi : | AtOm. | --> Samčo



SOPEL1
05-01-17, 18:12
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 206927)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 22 hodin, 58 minut a 48 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '127911'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Neustale urazanie hracov'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < | AtOm. | >
[AMXBANS] Tvuj nick: | AtOm. |
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:65651820
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:65651820
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.230.48.119
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.230.48.119
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 5
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================


Chcem sa stažovať na hrača/admina samco nič som nespravil ..

Samco
05-01-17, 18:21
Dobre vieš, že máš zrejme psychické problémy z dôsledku ktorých neustále napádaš a urážaš ostatných hráčov. Pokiaľ sa nezmierniš, budeš potrestaný každú cvhvíľku...

http://www.csko.cz/chatlog/show?from=07-12-2016&to=05-01-2017&server=1&nick=&sid=VALVE_0%3A0%3A65651820+&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

// Presunuté

SOPEL1
05-01-17, 18:24
hej zjavne by si mal navštíviť toho psychiatra pretože nič som nespravil za prve za druhe obranovat s amozem ked si neschopny prist na server ked niekoho hlasim a za tretie na servery bol admin zeus a ziadny ban mi nedala cital chatlog takze unban alebo zacnem tvoje chovanie riesit uz z vyssie uvedenymi a s tvojim zrusenim funkcie lebo ty uz fakt niesi v poriadku si idem v klude zahrat a drb ban od decka ako si ty len tak pre nic za nic


ps:Dobre vieš, že máš zrejme psychické problémy teraz uražaš ty mna tak daj ban sebe zasluzis si ho viac

Samco
05-01-17, 18:27
Aj tento ban je teda pre nič za nič ako aj predchádzajúcich 15 banov za toto isté a dokopy od 10 rôznych adminov.

SOPEL1
05-01-17, 18:30
hej hej hej keby som sa ja mal zaujimat tvojou minulostou tak by ta zavreli za kradnutie lizatok v obchode ked si bol male decko teraz na 20 rokov to mas to iste vravim .. isiel som si vklude zahrat a drrrb ban od teba spamataj sa uz, nesiel som nadavat ale vklude hrat a to ze ma tam swat urazal vcera cely vecer a este jeden hrac pikoslav co dostal aj ban ze mi urazal rodinu a ze swat s aknemu pridal tak jemu uz ban nikto nedal ked som mu nadaval s5 a obranoval sa hm teraz bud mudri kde si bol hm? ked som chcel vklude hrat a ma tam obtazovali a rozzurili

Samco
05-01-17, 18:33
To je smutné, ale argumenty, že všetci ti tam nadávajú tu ani nevyťahuj nakoľko dobre vieš, že sa len bránia lebo ty začínaš.

B!g 5m0k3
05-01-17, 18:33
Ak mu to nedáš na tri mesiace, tak mu to dám ja.

SOPEL1
05-01-17, 18:34
hej iste ja som pikoslavovi zacal nadavat a on ptm mne do matky to vies spytaj sa swata jemu tiez nadaval preto aj ban dostal si kukni banlist aj ked nwm na kolko ho dostal a swat sa knemu nachvilu pridal a ptm ma branil pred jeho urazkami

ZEUS
05-01-17, 18:39
Tvůj 16. ban za vulgaritu.
Pikoslava jsem na serveru viděl jak nadává, v logu jsem si to našel, nedíval jsem se na tebe. Kdybych se podíval do Tvého logu tak máš taky ban.

SOPEL1
05-01-17, 18:41
okej tak sa dohodnime teda inak prosim si unban na teraz a ak este raz napisem nadavku od dneska na servery tak mi date permu suhlasite? myslim ze sa vam to oplati viac jak mi za kazdu nadavku dvat 3tyzdne alebo mesiace ktore by som si pockal a zas by som ich dostal zbytocne starosti

Nakladana Okurka
05-01-17, 19:55
okej tak sa dohodnime teda inak prosim si unban na teraz a ak este raz napisem nadavku od dneska na servery tak mi date permu suhlasite? myslim ze sa vam to oplati viac jak mi za kazdu nadavku dvat 3tyzdne alebo mesiace ktore by som si pockal a zas by som ich dostal zbytocne starosti

takovejch tu bylo

Proti UB

SOPEL1
06-01-17, 00:18
človek si pýta poslednu šancu šancu sa zlepšiť a ty napišeš nato "takých tu bolo?" no neni ti hamba .. raz ked budeš za niečo v real život odsudeny a mal by som byt svedkom a bol by to rozsudok smrti prial by som ti to iste zamysli sa nad sebou ..

_AnGeL_
06-01-17, 10:36
Máš nejakú mentálnu poruchu alebo čo? Skús sa uvedomiť... Píšeš úplne blbosti nad ktorými sa až rozum zastaví. Ban je 100% oprávnený a za tvoje chovanie na fóre by som bol aj za predĺženie banu aspoň o ďalší týždeň.

Samco
06-01-17, 10:40
človek si pýta poslednu šancu šancu sa zlepšiť a ty napišeš nato "takých tu bolo?" no neni ti hamba .. raz ked budeš za niečo v real život odsudeny a mal by som byt svedkom a bol by to rozsudok smrti prial by som ti to iste zamysli sa nad sebou ..

Nebola tá posledná šanca už xx krát minule? Myslím, že si bôl už nie raz upozorňovaný, že ak nezmeníš chovanie, tak sa dopracuješ k perme.

ZEUS
06-01-17, 10:43
Ban rozhodně nechat. Další ban tj. 17. ban bude pro tebe konečnou.

Nakladana Okurka
06-01-17, 11:33
Kdyz uz sem tahas soud, tak ti tezko odpustí trest za vrazdu jen proto, ze reknes ze uz to neudelas.
Proste se chovas jako blb, bude s tebou jednáno jako s blbem

SOPEL1
06-01-17, 16:09
jop nakladana okurka ses teda blb ja urazat nemozem ale ty hej ano? sa nediv ze stebou jednam ako s blbom potom a daj si rovno po papuli a angel ty by si si mal dat asi tiez pretoze tiez ma urazas niakou mentalnou poruchou hlavne ze vy ste v poriadku iba zreli na psychiatriu ked mi tu idete vypravat ze nemam urazat hracou a vy tu urazate mna hamba najprv si to daj ty v hlave dokopy a ptm mi tu vysvetluj daco o mentalnej poruche a pravidlach neurazat hracov ked vy ma tu urazate ked som sa svami chcel normalne dohodnut toto sveci angela okurka o vasej mentalnej stranke nie o tej mojej tak mi tu neplet nieco o mojej mentalnej poruche ked ju mas zjavne ty

Nakladana Okurka
06-01-17, 16:26
jop nakladana okurka ses teda blb ja urazat nemozem ale ty hej ano? sa nediv ze stebou jednam ako s blbom potom a daj si rovno po papuli a angel ty by si si mal dat asi tiez pretoze tiez ma urazas niakou mentalnou poruchou hlavne ze vy ste v poriadku iba zreli na psychiatriu ked mi tu idete vypravat ze nemam urazat hracou a vy tu urazate mna hamba najprv si to daj ty v hlave dokopy a ptm mi tu vysvetluj daco o mentalnej poruche a pravidlach neurazat hracov ked vy ma tu urazate ked som sa svami chcel normalne dohodnut toto sveci angela okurka o vasej mentalnej stranke nie o tej mojej tak mi tu neplet nieco o mojej mentalnej poruche ked ju mas zjavne ty

Koukal jsi na ten chatlog? Co si myslíš? Že budeš všem na serveru nadávat, provokovat je a urážet do rodiny, pak přijdeš sem a dostaneš UB? Za jednoho blba te nikdo banovat nebude.
A trpíš vážně velkou demencí a retardací a nezapomeň, že to není nadávka, ale diagnoza.
Jestli si už dostatečně poplakal, tak to mužete locknout, dost adminů se vyjádřilo

SOPEL1
06-01-17, 16:36
provokovat je a urážet do rodiny, ja som nikoho do rodiny neurazal sa spametaj ty fakt trpíš vážně velkou demencí a retardací a neni to diagnoza ale uražka na osobnost to je tak to sem laskovo nepíš lebo porušuješ pravidla aj ty tak sa laskavo spametaj normalne som sa siel dohodnut a ty mi tu ides davat diagnozy o niakej poruche to je urazka osobnosti aby si vedel som mladsi jak ty a viem to lepsie jak ty to je fakt hamba

ps:Jestli si už dostatečně poplakal, stazujes sa ze provokuje a touto narazkou si ty tiez provokoval tak sa uz laskavo ani ktejto teme nevyjadruj pretoze si ma urazal provokoval presne porusujes to co som porusil ja tak poucuj niekoho ineho

Samco
06-01-17, 16:49
Dobre, tak to môžme uzavrieť s tým, že tento ban ti bude v celej dĺžke ponechaný a za akúkoľvek ďalšiu nadávku ti bude daná perma.

Nakladana Okurka
06-01-17, 16:52
Tak si to pojďme shrnout:
Ty máš xx banů za urážky, tvůj chtalog je příšernej, do hry chodíš jen urážet lidi. Takže ty nejen, že se neumíš chovat, ale ještě máš tendenci urážet lidi v online hře. To je celkem porucha, nemyslíš?
Mám otázku, tebe v dětství mlátili, že si chodíš léčit svoje nálady na server a bezdůvodně napadáš a provokuješ ostatní hráče?

SOPEL1
06-01-17, 18:49
Mám otázku, tebe v dětství mlátili, že si chodíš léčit svoje nálady na forum a bezdůvodně napadáš a provokuješ hráče který se chceli normaln eslusne dohodnout? ok samco natom sme sa nedohodli dohoda znela zrusit ban a za prvni nadavku od vcera vecera mela byt perma a ne po vyprseni banu takze si tu dohodu muzes spapat protoze neni jak mela byt takze neplati a kdyz mi das pak permu zato ze tys nedodrzel dohodu tak si koupim steam protoze ja dohodu polozil a tys ji nesplnil tym padem zadna neni

ps: jaky vy mate dohody kdyz je pak nedodrzite a jaky ma okurka chovani kdyz na mne utoci bezduvodne a nazyvat mne (že trpíš vážně velkou demencí a retardací, psychicky narusením, celkem porucha, Mám otázku, tebe v dětství mlátili(urazka na rodinu kamo)) co je urazeni osobnosti myslim taky ze v realu se to da nazvat jako kybersikana a trestny cin hrozý zato 1 rok vezení kedze som uz takovej problemek mel a typek skoncil ze záznamem misto basy kdyz jsem stahnul obvinení

„Kyberšikana“ - je šikanování osoby za použití internetu. Pro trestný zákon neznámý pojem, ale pachatel se tímto jednáním může dopouštět například následujících trestných činů uvedených v tabulce.

podle zákonatam spadá i pomluva co je to co dela pán okurka takze asi podam trestni oznameni
Pomluva § 184 až 1 rok vezeni


-takze bud unban a za prvni nadavku na servru bude perma nebo to fakt zacnu resit touhle cestou pane okurko

DajMen
06-01-17, 18:58
Jsem pro prodloužení banu,tady to nemá cenu dál rozebírat...:)

ZEUS
06-01-17, 19:26
Podej si trestní oznámení a věř, že pan okurka ti dá permanentní ban :)

SOPEL1
06-01-17, 19:34
ať si da kdyz to pujde pres trestni oznameni tak je my nejaka perma fuk

Nakladana Okurka
06-01-17, 19:56
xdddddddddd končím, fakt končím.
Kamaráde, právě jsi mě pobavil jako málokdo, ale zároveň jsem si potvrdil, že opravdu trpíš mentální a psychickou poruchou :D
Bajdvej. zajímalo by mě, kde ve větě "tebe v dětství mlátili?" vidíš nadávku do rodiny? :D Myslel jsem i třeba kamarády, nebo spolužáky, protože sdílet s tebou jednu místnost muselo pro ně být hodně těžké :D
Čím víc píšeš, tím víc tu z tebe mám prdel.
A nikdo se s tebou nedohodl, to ty jsi se dohodl ale nikdo s tím nesouhlasil :D A prostě musíš nést odpovědnost za to, že jsi idiot :) (jj to už je nadávka)

Bee
06-01-17, 19:57
To jsi jinej pán že jsi si vygůglil co znamená kyberšikana. Když ještě nějakou dobu počkáš tak vás to možná i na základní škole v 7 třídě budou učit. Protože tu píšeš sračky co vubec nesouvisejí stím co se tu řeší.

Nefunguje to tak že ty si sem přijdeš nadiktuješ dohodu a mi jí bud schálíme nebo ne . Prostě máš ban a tím to hasne.
Uvědom si aspon že tyhle lidi to dělaj zadarmo a ze své vlastní vůle , a dělaj to dobře. Kdyby to dobře nedělali tak to muže dělat každej. Například takovej ty.
A když už jdeš podávat nějaký to trestný oznámení podej ho i na mě . Za co ? Za to že si kokot.

SOPEL1
06-01-17, 22:39
tak ted si mi pro smích i ty ne dik podam ho na okurku zitra jdu za strycem ten tovyresi a jo tebe to jeste neucili tak to bys mel pockat do 7tridy protoze ja uz jsem davno za ni a kamaradi avsichni me znaj osobne a maji me radi takze nevim o cem tu kecas ja kokot sice mam ale ty asi ne a nedelate to dobre to vubec ne hamba

oli221
06-01-17, 22:48
Ako tak čítam tvoje príspevky, začínam mať trvalé poškodenie mozgu, to je tiež na žalobu za ujmu na zdraví.

Nakladana Okurka
06-01-17, 23:49
tak ted si mi pro smích i ty ne dik podam ho na okurku zitra jdu za strycem ten tovyresi a jo tebe to jeste neucili tak to bys mel pockat do 7tridy protoze ja uz jsem davno za ni a kamaradi avsichni me znaj osobne a maji me radi takze nevim o cem tu kecas ja kokot sice mam ale ty asi ne a nedelate to dobre to vubec ne hamba

To jsi nemohl svoji demenci předvést rok zpět? Takhle už budu souzenej jako dospělej, achjo
Doufám že jako admin tým mě budete pravidelně navštěvovat, každá podpora od vás teď bude důležitá, mamka říkala, že máme dobrýho právníka, tak snad to dobře dopadne.
Díky a vězňům zdar

ZeMi7
07-01-17, 00:18
Lockněte to už, unban byl zamítnut...



Abych přidal trochu do hrnce...

Zažalovat vymyšlený nick na forku půjde asi těžko. Maximálně můžeš nahlásit obsah stránky, za kterou je zodpovědný provozovatel. To neobnáší v podstatě žádný postih pro "Okurku", ale pouze cenzuraci nevhodného obsahu (pokud by bylo shledáno, že je opravdu závadný).
Ale chtěl bych vidět, jak budeš psát na úřady, že chceš žalovat nakládanou okurku. Chudáci ti, kdo to budou řešit... Umřou smíchy.

Chemo
07-01-17, 00:30
Kuto číslo 1 - pokračovanie alebo Kuto číslo 2???!

http://www.napalete.sk/wp-content/uploads/2016/08/MPR430221_andel04-2.jpg

Koprakek
08-01-17, 00:11
Lck.