PDA

Zobrazit normální verzi : Oldschool - výměna map a nové mapy



SEDA EMINENCE
07-01-17, 21:00
Předem ze omlouvám za založení nového topicu, ale ve starém bych nemohla založit hlasování.

Zde současný stav map i s poznámkami:
cs_bank
de_westwood
de_mog
de_hell
de_museum
de_abou
de_heat
as_oilrig – bugle spawny (Terorista VIP, spawn teroristu na CT spawnu), ale hrává se
de_airstrip – dle mého není moc oblibena ale asi bych ji nechala
cs_assault - vrátit assault_lol místo něj jak to bylo předtím
cs_havana - ???
cs_italy
cs_estate
cs_militia
cs_office
cs_siege - taky nic moc
de_aztec
de_aztec2
de_bright
de_cbble
de_celtic
de_forge – je dle mého hratelnější jak cobble, ale jsou to da se říct stejne mapy, zbytečnost mít obě
de_chateau
de_burscheid
de_clan3_heat - nehraje se, ale je to dobra mapka
de_cpl_fire - taky se moc nehraje, a když ano děti se na ní ztrácejí
de_cpl_mill
de_cpl_strike
de_dust
de_iced2k – taky se dle mého moc nehraje
de_piranesi
de_prodigy
de_scud
de_storm
de_survivor
de_torn
de_vertigo
de_village
de_vegas
cs_backalley – taky není nejoblíbenější
de_sunny
de_rotterdam – tady nevím
de_greece
cs_tire
as_tundra – určitě smazat, nikdo to nikdy nechce hrát, otřesná mapa
cs_alpin
de_volare
de_inferno_old – nevyvážená mapa, asi bych ji nahradila klasickým infernem
cs_bikini
de_romans - i když osobně ji mam rada, taky se nehraje
de_blue_b5

Navrhy na mapy:
cs_Italy2
cs_paris
cs_atlantis – byla kdysi na oldu, vrátila bych ji
cs_rio
de_nuke

Již slíbená (u Kotla) mapa, která se přidá:
de_widlakof

PS: díky za spolupráci @kočiči hlavy; @chleba s maslem

Michal_haniccin
08-01-17, 04:05
Ahoj, mě to jako zbytečný téma nepřijde. Napadá mě pár bodů.

1) Proč by se mělo něco mazat? Ty mapy mají pár mb, nic se jejich smazáním nezrychlí a někomu mohou chybět.
2) Třeba já miluju as_ mapy, stejně jako oldschool cs_ (ano vc. militie, siege, estate a italy) ... jsou to (vetsinou) objektivne fakt spatny mapy, ale co zmuzes. .. ja v nich vidim svoje bezstarostny dospivani a je mi na nich hezky
3) Vítám rozmanitost, takže jsem pro přidání jakýchkoli map.
4) Potíž s oldschoolem je, že se za oldschool považujou lidi co to hrajou od roku 2012, což byl třeba pro mě čas, kdy CS úplně umřelo a to je 5 let zpátky. Takže pro mě je třeba forge nová mapa, to samý de_hell ..
5) Všem se nezavděčíš a nakonec se stejně rozhoduje 2 minuty před koncem každý mapy :))

A odmítám věřit, že je něco špatně s oilrigem .. na tý mapě se T fakt rodí takhle dole víceméně vedle CT, čili se stane, že CT jeste nakupují a už je tam někdo střílí. Ale terorista by VIP fakt bejt nemel.. ale mam pocit, ze se to jen ukazuje v tabulatoru a realne je VIP normalne jeden cajt. xD

wocogo
08-01-17, 11:42
cs_siege a as_oilrig nechat, prosím!!! :-( Chci hrát za VIP. A ROZHODNE NECHAT de_rotterdam :-( Ta se hrává - nevím, proč je v nabídce vůbec.

A vymazat ALPIN :-p Děcka lezou jen na textury.

fabio
08-01-17, 18:57
Hello
Alpin není mapa, ale omyl.
Na widlakof se těším.
Oirlig o ničem. Jak se spustí dobří hráči jdou off.
Nuke je kvalitní mapa.
Atlantis vrátit.
Přidal bych de_sklad.

Bylo by fajn upravit votování map, proč když máme chuť hrát častěji west estate sunny či jiné nelze hlasovat znova.

[KKG] chleba s maslem

Michal_haniccin
08-01-17, 20:18
A ještě mě napadá, že než umřu, tak bych si chtěl ještě zahrát povedený as mapy jako as_tundra nebo as_iceworld_rescue či snad as_buzzkill ale úplně zdaleka nejlepší, zvlášť pokud by se zprovoznilo pár amx kravinek ... as_crazytank. Z tý mapy se dá umřít smíchy. Pamatuju časy, kdy jsme to na 1.5ce hráli ve 30 lidech a kolik u toho bylo prči.

:moqq
09-01-17, 11:58
Muze nekdo vyjet nejaky cisla at to tu nesazime pocitove?
U kterych map se hraci nejvic hracu odpoji a pripoji?

Tohle tak uplne nestaci - http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=maps&game=oldschool
Nicmene bych byl klidne i pro radikalnejsi kroky a pod 15 mistem udelal tlustou caru a pockal co to udela.

Jinak za me:
- assault za assault_lol - souhlasim kvuli vyvazenosti, nesouhlasim kvuli oldschool
- inferno_old za inferno - souhlasim kvuli vyvazenosti, nesouhlasim kvuli oldschool
- oilrig - tyhle bugy jsem teda nevidel, to bude spis problem amx prehazovani, nez problem mapy
- alpin - za me out, vzdycky jsem na ni chodil akorat zchecknout kdo tam buguje a pokazde se nekdo najde
- greece - muze nekdo prosim opravit CT buyzonu? Vyvazenost tehle mapy snad ani nebudu resit... ;)

eriew
09-01-17, 17:15
Inferno_old za inferno určite ne, už len z toho dôvodu, že na inferno tu je samostatný server a je na každom Megapube. De_nuke taktiež určite ne keďže 2 serveri na to už sú a čo sa týka zmazania máp, myslím, že nemazať žiadnu. Ja napríklad mám tie mapy rád a vela z nich sa nedá nikde inde hrať len na tomto serveri. Príklad takých máp sú: cs_siege, cs_havana, de_iced2k, cs_backalley a tak ďalej. As_oilrig v živote som tam ten bug nevidel, dokonca ani keď si to zapnem s botmi.

NarutoO
09-01-17, 17:18
Předem ze omlouvám za založení nového topicu, ale ve starém bych nemohla založit hlasování.

Zde současný stav map i s poznámkami:
cs_bank
de_westwood
de_mog
de_hell
de_museum
de_abou
de_heat
as_oilrig – bugle spawny (Terorista VIP, spawn teroristu na CT spawnu), ale hrává se
de_airstrip – dle mého není moc oblibena ale asi bych ji nechala
cs_assault - vrátit assault_lol místo něj jak to bylo předtím
cs_havana - ???
cs_italy
cs_estate
cs_militia
cs_office
cs_siege - taky nic moc
de_aztec
de_aztec2
de_bright
de_cbble
de_celtic
de_forge – je dle mého hratelnější jak cobble, ale jsou to da se říct stejne mapy, zbytečnost mít obě
de_chateau
de_burscheid
de_clan3_heat - nehraje se, ale je to dobra mapka
de_cpl_fire - taky se moc nehraje, a když ano děti se na ní ztrácejí
de_cpl_mill
de_cpl_strike
de_dust
de_iced2k – taky se dle mého moc nehraje
de_piranesi
de_prodigy
de_scud
de_storm
de_survivor
de_torn
de_vertigo
de_village
de_vegas
cs_backalley – taky není nejoblíbenější
de_sunny
de_rotterdam – tady nevím
de_greece
cs_tire
as_tundra – určitě smazat, nikdo to nikdy nechce hrát, otřesná mapa
cs_alpin
de_volare
de_inferno_old – nevyvážená mapa, asi bych ji nahradila klasickým infernem
cs_bikini
de_romans - i když osobně ji mam rada, taky se nehraje
de_blue_b5

Navrhy na mapy:
cs_Italy2
cs_paris
cs_atlantis – byla kdysi na oldu, vrátila bych ji
cs_rio
de_nuke

Již slíbená (u Kotla) mapa, která se přidá:
de_widlakof

PS: díky za spolupráci @kočiči hlavy; @chleba s maslem

cs_rio se dalo pryč, protože tam jsou špatné spawny za T, spawneš se a jsi buglá.

Mr.Socks
11-01-17, 00:00
Všechno pryč.. nevyměňovat inferno_old za inferno .. a nechat assault.. ta mapa je over jak prase.. ale má to svoje kouzlo a upřímně.. je tam víc dost over map .. za návrat de_widlakof jsem rád.. ještě si pamatuji, jak jsem kdysi ji na oldu hrával a moc mě to bavilo.. a klidně bych byl pro radikálnější promazaní map.. ono je celekem smutné, když se odhlasuje mapa jako cs_havana a na serveru zůstane 5 lidí.. :doge: