PDA

Zobrazit normální verzi : Za?ďż˝kďż˝va? vagďż˝n (jiny hrac) --> oli221



Stitnanek
07-01-17, 23:29
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 207166)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 26 minut a 54 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Provokacia'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Za?�k�va? vag�n >
[AMXBANS] Tvuj nick: ZaĹ™Ăkáva vagĂn
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:40811422
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:40811422
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 217.112.161.56
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 217.112.161.56
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < oli221 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 1. - 1 item
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






jaj :D :D to jako fakt ? :D to jen proto kdyz napisu jaka je pravda tak za to dostanu ban ? :D to ze si oli nepripusti ze je to k*k*t, tak at si srdecko nevyleva na hrace :D o unban me nejak nejde .. ty 3 hodiny nejak preziju :D jen upozornoju na dmnci admina.... a na serveru sa mu hodne lidi vysmalo za ty jeho kombicka :D :D
Preji hezky den vsem normalnim adminum :)
S pozdravem Zarikavac vagin :D nebo-li Stitnanek :D

oli221
07-01-17, 23:33
Ahoj, z tvojej strany čistá provokacia, neviem čo si čakal, že sa bude diať, ak budeš provokovať aj dalej, tak nabudúce dostaneš dlhší ban.

http://csko.cz/chatlog/show?from=07-01-2017&to=07-01-2017&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A1%3A40811422+&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Troppe
07-01-17, 23:51
Co čekáš boi? Proti ub.

Stitnanek
08-01-17, 13:35
ty si uplně vyškubaný :D to jako když sem srabikovi napsal že bych tady nechtěl byt adminem kvůli nekterým dementním adminům jako je oli a biznis tak to už je provokace ? :D to bylo mířené jemu a ne tobě :D takže ty sis to vubec ani neměl co číst :D a pak když sem tam všechným připoměl jaký jsi dmnt že jsi mě dal bana za nevhodné spray logo které jsem měl přes rok a denodenně sem ho používal .. tak v tom taky nevidím provokaci :D ale dobré noo :D ne nadarmo sa říká že slováci sů blbci :D
A troppe .. jaký boj proti ub ? :D ty si asi hotovýýýý :D napsal jsem jasně že mě o ub nejde :D že jen upozornuji na dmci admina :D
Že zrovna moje téma budů řešit 2 slováci :D to je uplně hotovo :D :D ... jednoduše ... jaj ..

Nakladana Okurka
08-01-17, 13:56
Troppe je slovák jak prase no.
Máš v hlavě nasráno, tak poukazuj spíš na svojí demenci, než na demenci admina.

oli221
08-01-17, 14:12
Nabudúce dostaneš dlhší ban, takže na tvojom mieste si dávam pozor na to čo píšeš.

Samco
08-01-17, 16:35
Na to, akým štýlom tu žiadaš o unban je tento ban ešte veľmi mierny.


Jako neměl by ses moc vyjadřovat, když si ten Slovák :gabe:

Už som ticho. :doge:

Britny
08-01-17, 18:07
Na to, akým štýlom tu žiadaš o unban je tento ban ešte veľmi mierny.

Jako neměl by ses moc vyjadřovat, když si ten Slovák :gabe:

Jinak hráče moc nechápu, jeho log vůbec není hrozný, až na tu včerejší provokaci + půl rok bez banu, tak je lepší si adminů moc nevšímat a zbytečně je neprovokovat.

Koprakek
11-01-17, 18:18
Lck.