PDA

Zobrazit normální verzi : Unban



kvasak1
19-02-12, 22:02
Zadam o unban dostal sem za wh a pritom zadny nemam jako co to ma byt nechapu ale chci zase hrat! muj nick BL4D3|PIXIE! Anonymous 85.132.142.65

ZEUS
19-02-12, 22:03
Podej si žádost tak, jak se má. http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

I-Mouse
19-02-12, 22:10
Na ip su 2 trvale bany. Jeho je http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=21722 zeus demo...inak ma peknu minulost :-)

ZEUS
19-02-12, 22:11
http://csko.cz/dema/upload/dir/pixie.dem Ze začátku to skrejvá, ale předposlední a poslední kill se prozradil.

+ demo, co tu hodil Karlos. http://csko.cz/dema/upload/dir/pixiewh.dem

kashpi
19-02-12, 22:30
Viděl jsem obě dema a není tam co řešit :D ani si to neskrýval a nejvíc mě dostalo jak na konci toho dema od zeuse střílíš na ten CT spawn, kde se zrovna respawlo CT :D

maso na kostech
20-02-12, 16:57
K tomu neni co dodat[/B]

No ale třeba nemusi mit WH mohl treba ho slišet a nebo ho mohl vidět!!


[B]A to že tam střilel tak to nic neznamena!
Nemužete ho hned obvinovat dokud nejste si na 100% jistý že ma WH!!

Používej tlačítko EDIT !

Svacinar
20-02-12, 17:59
K tomu neni co dodat[/B]

No ale třeba nemusi mit WH mohl treba ho slišet a nebo ho mohl vidět!!


[B]A to že tam střilel tak to nic neznamena!
Nemužete ho hned obvinovat dokud nejste si na 100% jistý že ma WH!!

Používej tlačítko EDIT !

A mohl by jsi mi vysvětlit co tohle má znamenat?

Tady teď jako budeš rozhodovat za adminy a posuzovat, kdo DOSTANE ban a kdo NE?

Víš tady o všem úplnou tužku, tvoje zkušenosti jsou při nejlepším minimální. Tvůj počet založených threadů na počet příspěvků a tvůj styl psaní taky o něčem svědčí, takže na tvym místě bych radši mlčel a držel se zkrátka. Vypískalo tě celý forum, takže tak.

HoracioKeine
20-02-12, 18:20
A mohl by jsi mi vysvětlit co tohle má znamenat?

Tady teď jako budeš rozhodovat za adminy a posuzovat, kdo DOSTANE ban a kdo NE?

Víš tady o všem úplnou tužku, tvoje zkušenosti jsou při nejlepším minimální. Tvůj počet založených threadů na počet příspěvků a tvůj styl psaní taky o něčem svědčí, takže na tvym místě bych radši mlčel a držel se zkrátka. Vypískalo tě celý forum, takže tak.

Nevím jestli jsem slepý a nebo jestli v těch 15 slovech to nevyčtu, ale nějak se mi nepozdává, že by za někoho rozhodoval a od toho tady jsou i jiní lidi než jen admini, aby jsme posuzovali a říkali své názory. Svačináři myslím, že by jsi se v poslední době nad sebou hodně hluboce zamyslet. Neustále tady někomu nadáváš, ty neustále víš vše a jsi ten BOSS, na serverech se s tebou nedá hrát, protože furt jen na někoho řeknu to hruběji "pičuješ". prostě jestli jsi tady jen k vůli tomu, aby jsi kritizoval tak jsi běž kritizovat někam jinam. Taky si zrovna nejsem jistý, jestli tě tady všichni mají v lásce a myslím, že bych ti sem toho mohl vypsat až moc k tomu, aby jsi sklopil uši a nezbylo ti nic jiného než držet hubu...!

maso na kostech
20-02-12, 18:42
A to si jako mislýš že si tady boss svačinaři?
Jestly si to tak mysliš, tak to maš hodně velkou smůlu protože tady nejsi šef!!!!!
Tady je šef kotel a ne ty !Takže bych sem ti chtěl říct at se hodně sklydníš...!

Svacinar
20-02-12, 18:45
Nevím jestli jsem slepý a nebo jestli v těch 15 slovech to nevyčtu, ale nějak se mi nepozdává, že by za někoho rozhodoval a od toho tady jsou i jiní lidi než jen admini, aby jsme posuzovali a říkali své názory. Svačináři myslím, že by jsi se v poslední době nad sebou hodně hluboce zamyslet. Neustále tady někomu nadáváš, ty neustále víš vše a jsi ten BOSS, na serverech se s tebou nedá hrát, protože furt jen na někoho řeknu to hruběji "pičuješ". prostě jestli jsi tady jen k vůli tomu, aby jsi kritizoval tak jsi běž kritizovat někam jinam. Taky si zrovna nejsem jistý, jestli tě tady všichni mají v lásce a myslím, že bych ti sem toho mohl vypsat až moc k tomu, aby jsi sklopil uši a nezbylo ti nic jiného než držet hubu...!

Nepis decko, nejsem zvedavej na takovyho dementa jako jsi ty. Pokud máš něco na srdci, napiš si to do deníčku, ale neotravuj s tim mě. A laskavě už se žádným způsobem nevyjadřuj na mojí osobu. Aby jsi pochopil, je to slušně řečený "jdi do prdele".

maso na kostech
20-02-12, 18:46
Používej tlačítko EDIT !
A mohl by jsi mi vysvětlit co tohle má znamenat?

Tady teď jako budeš rozhodovat za adminy a posuzovat, kdo DOSTANE ban a kdo NE?

Víš tady o všem úplnou tužku, tvoje zkušenosti jsou při nejlepším minimální. Tvůj počet založených threadů na počet příspěvků a tvůj styl psaní taky o něčem svědčí, takže na tvym místě bych radši mlčel a držel se zkrátka. Vypískalo tě celý forum, takže tak. Last edited by Svacinar; Dnes at 18:02. Instruktážní videa, komentovaná videa ze hry a nastavení hry pro začátečníky s cs 1.6.

I like ...


Zamysli si nad tim jak se chovaš,tady na tom serveru nejsi sám a tady si muže dávat každej svůj názor...!

Lynviy
20-02-12, 18:57
Jo, ale ten tvůj je každou minutou na tomhle světě ještě vetším hovnem než před pár sekundama.