PDA

Zobrazit normální verzi : Jail demence.



teecko
14-01-17, 18:49
http://imgur.com/uKhlqHb.jpg
http://imgur.com/8IK3Nwr.jpg
Jailbreak 14-01-2017 18:41:24 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 ~Kotlicek^ na tehle mape je dobre auticko vis :D:D
Jailbreak 14-01-2017 18:41:16 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 ~Kotlicek^ já přejíždím občas
Jailbreak 14-01-2017 18:41:08 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 ~Kotlicek^ každej přejíždí
Jailbreak 14-01-2017 18:41:03 STEAM_0:1:194512931 212.111.22.221 ~Kotlicek^ grimmy co furt řešíš

Ještě tam přejel i tčko ale to už sem netahám ... Takhle se chová někdo kdo si žádá o spešla :gabe:

MrSlissi
14-01-17, 18:55
Tady jde krásně vidět vše, včetně přejíždění vězně Hlavně že žádáš o spešla co? :think: :bye:

https://youtu.be/uNHR9m_EOWQ


E: Exklusivně pro kotlicka:


... ,na tehle mapě je supr autíčko tak jsem si to skusil po dlouhé době,...

Vážně? Skus taky zapracovat na pravopise :thumbup:



Mimochodem máte si zavolat admina,tohle se tady neřeší,ale ve hře.

Je to multi team kill, free kill autíčkem, demence, nehlídání simona a griefing. To je dost na to, aby se to řešilo na fórum :)



Ale chápu to že chcete spešla a chcete rozdrtit nejlepší kandidáty na ně :D ! Vy ho nedostanete stejnak :)

Já o spešla nežádám, na rozdíl od tebe mám tolik soudnosti, že vím, že nemám šanci ho dostat
__________________________________________________ ___________________________
E2: Ještě jednou pro kotlicka:


:D:D:D vůbec nevíš ,nehlídání simona(na beach mapě těžko musíš hlídat simona když tam mají šanci utéc)
Takže ho hlídat musíš že? :think: Což si nedělal. Takže si touhle větou trošku kálíš do pusinky.


Prostě si přiznej že mě máš velmi rád když mě dáš i na youtobe ,aby si byl slavnej :)
Video je neveřejné, takže slavný nebudeš :cray:

rejdžyoda
15-01-17, 08:38
To je zajímavé hledáte na jednoho špínu a děláte to samé viď Sliši? Nepochopím-_-

Kotlys
15-01-17, 08:57
já se jen směju :D:D:D:D hlavně že to dělá každej ,na tehle mapě je supr autíčko tak jsem si to skusil po dlouhé době,kdyby jste tu dávali aspon ty co přejíždějí často :)) ale super jsem se zasmál :D:D:D
mimochodem když je nábor tak se tam napíši ,člověk to aspoň skusí :D je jedno kdo ho dostane ,hlavně at je ten týpek v pohodě a mrdlej jako já :D:D šašci ,točte si co chcete ;).

Mimochodem máte si zavolat admina,tohle se tady neřeší,ale ve hře.
Ale chápu to že chcete spešla a chcete rozdrtit nejlepší kandidáty na ně :D ! Vy ho nedostanete stejnak :)

DeadJoyCZ
15-01-17, 09:09
Ty žádosti o spešla, jsou jen průžkum, jaký je o spešla zájem a kdo má konkrétně o spešla zájem. To, že Kotlíček někoho umyslně přejel a dělal si z toho srandu, tak si jen ubírá šance toho spešla získat. Nicméně, nechávám to těm vyšším, jak s tím naloží. Na tom YT videu od Slišiho je umyslný TK, bez jakéhokoliv důvodu a třeba omluvy. Ano, dělají to "skoro" všichni, ale nedělají to s umyslem a kdyby ano, tak se třeba i omluví, ale od Tebe tam nepadlo nic, jen smích a nadávky. Trošku mě to od Tebe Kotlíčku mrzí.
Za mě prostě demence od Kotlíčkovi strany.

Kotlys
15-01-17, 09:19
:D:D:D mě to taky mrzí když nepochopí srandu ,hlavně u nich jsem ti viděl za poslední měsic xxx přejíždění
PS: kdybych chtěl tak si točím taky videa a zajistím jim ban ,ale nejsem stádo jako vy :)

DeadJoyCZ
15-01-17, 09:24
:D:D:D mě to taky mrzí když nepochopí srandu ,hlavně u nich jsem ti viděl za poslední měsic xxx přejíždění
PS: kdybych chtěl tak si točím taky videa a zajistím jim ban ,ale nejsem stádo jako vy :)

A co Ti brání to nenatočit, když toho vidíš tolik z jejich strany ?

Wiju
15-01-17, 09:25
Lidi není nad to si někoho přejet , myslím toho co si to zaslouží :D :D :D

Lidi dělají to i admini takže neím proč brečíte :D jako je to MTK a je to povolené tak proč né no ? :D

výhoda je v tom , že přejedete všechny a máte pp :D :D , ale pššt , vyděl jsem mnoho adminů ale nikomu to neříkejte

Kotlys
15-01-17, 09:34
deadjoy nejsem svine :D hlásím jenom shit hráče víš.
Ale od těd máte od kotlíčka utrum,grimmyho si podám hnedka ,protože je neschopnej a mr.slisiho ten mi je fuk nějaké dítě.

DeadJoyCZ
15-01-17, 09:39
Lidi není nad to si někoho přejet , myslím toho co si to zaslouží :D :D :D

Lidi dělají to i admini takže neím proč brečíte :D jako je to MTK a je to povolené tak proč né no ? :D

výhoda je v tom , že přejedete všechny a máte pp :D :D , ale pššt , vyděl jsem mnoho adminů ale nikomu to neříkejte

Sice to není v pravidlech, ale je to znechucování hry ostatním. Nicméně v pravidlech je jasně napsaný, že je zakázáno přejíždět ostatní dozorce a to, že to tam není speciálně pro T, tak neznamená, že T to mohou dělat, nemohou, kazí tím hru ostatním.

teecko
15-01-17, 09:49
Ajéjé to jsem se bála, Vidím velký špatný ( nebo jako wiju který jako jediný "vydí" xD )
Grimmy už se bojí hrozné "odplaty" jsem slyšel
Co mu uděláš ? ve hře ho zabiješ ? xD

Kotlys
15-01-17, 09:49
Já to chápu že mě máte až tak rádi,ale kdyby se podívali na všechni ty přejíždění (viděl jsem i normální hráče s adminy jak přejížděj ,kazili tím ostatním hru a co)
Kdyby jste se podívali na své chyby ,přiznám se že jsem přejel tak po měsíci někoho(kdybych to dělal aspon častěji tak proč ne ho nedat na forum ,ale tohle).

Kotlys
15-01-17, 09:51
Ajéjé to jsem se bála, Vidím velký špatný ( nebo jako wiju který jako jediný "vydí" xD )
Grimmy už se bojí hrozné "odplaty" jsem slyšel
Co mu uděláš ? ve hře ho zabiješ ? xD

Natočím demo a zajistím mu ban na týden za neschopnost,dmnci :)
A navíc asi nemáš rozum ,řeší se to ve hře a ty to tu dáš na forum,nwm kdo má v hlavě nepokoj.

teecko
15-01-17, 09:55
Ajéje to jsem se bála
Nojo to se má na co těšit.. a chudák Slissi nic ? :/ natočil film a nedostane za to ani odměnu .. Btw nevím ani proč sem taháš grimmyho kterej tě jen vypičoval za to, že si ho přejel ( to by udělal asi každej normální hráč ) .. neřeknu kdyby měl něco společného s tím, že je to ted na forku, ale on nemá a stejně ho řešíš jako by za to mohl. xD

Kotlys
15-01-17, 10:07
Proč řešíš takové věci,sama víš že si asi blbá že to tu dáváš a pak už tu jen řešíš blbosti z cesty. :) mě to stačí bohatě na tvoji trofej na mě :D já tu radši už psát nebudu. Přístě řeš proším proším horší provinění :( :(

(kdo se bojí nesmí do lesa ,tak se tolik neboj zlatko)

teecko
15-01-17, 11:02
Nejsem holka ( https://www.youtube.com/watch?v=jcVIPy_q1Kg ) jsem netušil že si fakt budeš myslet že jsem holka .....
Zato ty jsi chytrej že to provádíš co :D
a čeho se mám bát ? tebe ? vtipálek.

Kotlys
15-01-17, 13:16
Tady jde krásně vidět vše, včetně přejíždění vězně Hlavně že žádáš o spešla co? :think: :bye:

https://youtu.be/uNHR9m_EOWQ


E: Exklusivně pro kotlicka:



Vážně? Skus taky zapracovat na pravopise :thumbup:




Je to multi team kill, free kill autíčkem, demence, nehlídání simona a griefing. To je dost na to, aby se to řešilo na fórum :)




Já o spešla nežádám, na rozdíl od tebe mám tolik soudnosti, že vím, že nemám šanci ho dostat


:D:D:D vůbec nevíš ,nehlídání simona(na beach mapě těžko musíš hlídat simona když tam mají šanci utéc)navíc jsem hlídal jako jedinej,dmnci má každý i ty,1 fk aha toho se fakt hodně stalo :D + to přejíždění se stalo no ,hlaš tu spíš lidi kteří se proviňují častěji a mě ne,snobské děcko.
Prostě si přiznej že mě máš velmi rád když mě dáš i na youtobe ,aby si byl slavnej :)

Operak
15-01-17, 13:40
Kotliček - Mimochodem máte si zavolat admina, tohle se tady neřeší,ale ve hře. - Toto se právě řeší na forku, nemáš co odbíhat pro autíčko máš hlídat Simona. Když už tak maximálně stát na parkovišti aby nikdo neutekl, né si jít pro auto na pláž a 2x přejet jen tak dozorce s tím, že poprvé jsi prohlásil "Jé promiň to bylo omylem" a další kolo jsi zase vesele přejížděl. Nehledě nato, že stížnosti na tebe jsou docela časté (steam chat).

teecko
15-01-17, 14:04
hlaš tu spíš lidi kteří se proviňují častěji a mě ne,snobské děcko.
Staré dobré "tamten to dělá taky" .. xD ( to mi připomíná deagla.. nebudeš ty jeho brácha nebo tak něco ? :D taky pěknej vůl )

Operaku těm stížnostem se nedivím občas se chová, jako by ho vzal někdo lopatou a snížil "mozkové otáčky"

e: Feelsbadman

Madunax
15-01-17, 14:53
:taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt:: taunt::taunt::taunt:

Proč to přejíždení tak hrotíte:laughing1:

Kotlys
15-01-17, 14:59
- Toto se právě řeší na forku, nemáš co odbíhat pro autíčko máš hlídat Simona. Když už tak maximálně stát na parkovišti aby nikdo neutekl, né si jít pro auto na pláž a 2x přejet jen tak dozorce s tím, že poprvé jsi prohlásil "Jé promiň to bylo omylem" a další kolo jsi zase vesele přejížděl. Nehledě nato, že stížnosti na tebe jsou docela časté (steam chat).

Za prvé to byla sranda ,když tak spolu všeci u ct hrajeme (teda aspoň jsem si to myslel) za druhé pro auto to není daleko ,navíc když se rozutečou tak je to rychlejší pěšky či autem ?
A navíc jsem tu viděl hodně hlášení s přejetím autem (každý admin napsal,že se to řeší ve hře ,buď upomínkou nebo banem).

Wiju
15-01-17, 16:02
Nehádejte se už , stejnak se to už neřeší a stejnak dostal ban atd mě nahlásili prý za AB a WH a mám to v píči ( pardon za ten slovník ) , když ab a WH nemám :D

eriew
15-01-17, 16:26
Ten pocit keď tento thread ma 23 príspevkov ale stále to nemá príspevok od admina, ktorý to rieši.


Ne každý tu může být 24/7

Vravím snáď niečo ohľadom aktivity adminov? NE, poukazujem na to, že tu je 22 postov zbytočných, sa tu hádajú jak malé deti zatial čo by tu mali co najmenej písať.

Nakladana Okurka
15-01-17, 18:02
Ten pocit keď tento thread ma 23 príspevkov ale stále to nemá príspevok od admina, ktorý to rieši.
Ne každý tu může být 24/7 + za to, že se dementi hádají a nasbírají se příspěvky, může admin :D:D


Kotlicek dostal před chvílí ban, takze mu to prodlouzim.