PDA

Zobrazit normální verzi : ZM APOKALYPSA Smoker



Martinos
15-01-17, 13:58
Tato tema tu bola nadhodena uz niekolko krat. Skusenost je taka, ze tento zomik je aj v rukach novacika vrazedna zbran. Staci malinko na to, aby bol kvoli nemu chyteny aj velmi dobry hrac. Co sa tyka zombie APOKALYPSY je to azda jediny server, kde je obcas potrebny. Ale vo velkej miere uplne nepotrebny a zbytocny pretoze na 95% pripadov sa daju ludia pochytat i bez neho. Nie je ani zabavne, ked niekoho nahaname a smoker nam ho pritiahne pricom by sme ho o 3 sekundy neskor dali aj bez neho. Stava sa to mnoho krat. Je to ubohe a nezazivne a v pripade ct urcite velmi otravne. Keby sa takeho ct nedalo chytit nic nepoviem, ale takto to je blbe. V dnesnych casoch sa ale smokeri nejak rozmnozuju a hra je tak nevyvazena. Proste ruku na srdce komu sa okrem smokera samotneho hra dobre pri smokerovi?

Preto by som navrhol obmedzit pocet moznych smokerov na jeden jediny kus, pricom aj to povazujem za vela. Co Vy na to?

ONYX
15-01-17, 14:11
Súhlasím. Za ct je to veľmi otravné a počet zm na výber je dosť široký tak tým že by odtiaľ zmizol smoker a boomer tak by toho bolo aj tak dosť. Jasné je tím ťažšie prezit za ct ale ak je len jeden a naňho 10 zm tak ma nulovú šancu aj bez smokera.

RuLeZ
15-01-17, 14:42
A čo teraz ked je to za CT veľmi otravné? Takto sa nováčik aspon rýchlo vyexpí.. Kedže skoro každý je tam fullka. Som PROTI.

killer-savage
15-01-17, 16:27
Ja som za aby sa obmedzil a hodil len pre VIP jako hunter lebo vas chyti a vo vzduchu ho tazko trafit normalnu zbranu aj ked je vidiet a ked tak este znizit hp.

ONYX
15-01-17, 16:35
RuLeZ no tak zo Smokerom sa veľmi rýchlo vyexpí to si videl kde ? To je dobrá blbosť

RuLeZ
15-01-17, 19:06
RuLeZ no tak zo Smokerom sa veľmi rýchlo vyexpí to si videl kde ? To je dobrá blbosť

Tak nemusi sa vyexpit.. To ze sa niekomu nepaci Smooker tak sa ma zmazat? mne sa nepaci ani 1 zombie.. Takze teraz zmazat vsetky?
Nechat to tak ako to je.. Proste ked sa nevies ubranit pred smookerom tak tvoja smola.

Martinos
15-01-17, 20:06
Tak nemusi sa vyexpit.. To ze sa niekomu nepaci Smooker tak sa ma zmazat? mne sa nepaci ani 1 zombie.. Takze teraz zmazat vsetky?
Nechat to tak ako to je.. Proste ked sa nevies ubranit pred smookerom tak tvoja smola.

Treba len poriadne citat, tu nejde o navrh, aby sa smoker uplne vymazal, ale znizil sa pocet na max 1 kus v hre to uplne staci. Takto je hra nevyvazena, totizto ked su v hre napr 3 smokeri tak ct uz nemaju najmensiu sancu pri nich prezit to je vse.

RuLeZ
15-01-17, 20:18
Treba len poriadne citat, tu nejde o navrh, aby sa smoker uplne vymazal, ale znizil sa pocet na max 1 kus v hre to uplne staci. Takto je hra nevyvazena, totizto ked su v hre napr 3 smokeri tak ct uz nemaju najmensiu sancu pri nich prezit to je vse.

Treba len poriadne citat ze som napisal príklad.. ze ked sa vymaze 1 tak potom rovno vsetky?

oli221
15-01-17, 20:38
1? tak to lol, napoji sa na server nejaký typek čo to hraje prvý krát hodí mu to nahodne smookera a nikto iný si to neda. Sú tam oveľa lepšie classy ako smooker, aj ked ten sa hodí keď sa CT last niekde zakempy, podľa mňa nemazať ani nijak neobmedzovať.

ONYX
15-01-17, 20:39
Keď sa ty nepáči tak to nehraj. Áno ja som zato aby sa zmazal a nie som jediný tohto názoru zato že to nevieš hrať ja nemôžem

Amaterasu
15-01-17, 20:57
Já jsem za něj často hrál pořád a mohu potvrdit, že frajírci, co pak běhají s bazookou a s nabidnovanými granáty jako lasti, tak brečeli jako želvy. Jak píše oli, je to skvělý nástroj na zabránění kempu a popřípadně aby last neběhal po celý mapě a jenom nespamoval bazooku a granáty.Každá classa je v něčem otravná. Nicméně už jsem tam dlouho nehrál, ale asi se to moc nezměnilo :))

Martinos
15-01-17, 21:08
Ako som uz napisal na zaciatku, jeden smoker do hry uplne staci, ono totizto i bez nich sa da dobit takmer kazdy last. Je uplne zbytocne ich mat v hre 3 to je nehratelne a nevyvazene tak by to nemalo byt. 1 kus a basta viac ich netreba :)

Amaterasu
15-01-17, 21:37
Opravdu? Když máš last dvojskok a spamuje si tam věcičky, tak nemáš jedinou šanci :)). Určitě smokera nerušit ani neomezovat.

Samco
15-01-17, 21:44
Myslím si, že na Apokalypse nie je úplne jednoduché dobehnúť a hitnúť lasta, ktorý spamuje granáty a bazooku. Ak aj áno, trvá to o hodne dlhšie, než so smokerom. Smokera môžu mať aj 10, ale pokiaľ to s ním dobre nevedia, tak nič z toho.

Obmedzovať, prípadne mazať smokera nie je absolútne potrebné.

oli221
15-01-17, 22:00
Keď sa ty nepáči tak to nehraj. Áno ja som zato aby sa zmazal a nie som jediný tohto názoru zato že to nevieš hrať ja nemôžem

Nj, neviem hrať preto mám už dávno za CT všetko full, za smookera ani nehrám, ale nevidím dôvod obmedzovať alebo mazať class, ktorá je dobrá pre začiatočníkov, prípadne na kemperov. Takže keď sa mi nepáči tvoj názor nemám hrať? Aha no ok, už nebudem.

Martinos
15-01-17, 22:09
Opravdu? Když máš last dvojskok a spamuje si tam věcičky, tak nemáš jedinou šanci :)). Určitě smokera nerušit ani neomezovat.

Hravam apokalypsu v priemere 6 - 10 hodin denne viac nez rok aj pol, viem velmi dobre ako to tam vyzera a neni tam hrac co by sa s max 1 smokerom nedal chytit dokonca i tvrdo zakempeny hrac, ci pojaseny strafer. Nikto tam nema sancu prezit iba vynimocne. Ten 1 smoker na hru uplne staci, mat ich tam naraz 3 to je proste nulova sanca a to nieje spravne. To taky hrac este nehral co by to ustal tak to proste nema byt. Nejaka ta sanca byt musi aj ked len miziva... A tvrdit, ze 1 smoker je do hry malo to moze len hrac, co to velmi nevie hrat tak poprosim trosku aj uvazovat nez sa bezhlavo vyjadrovat :)

ONYX
15-01-17, 22:14
Oli to nebolo tebe ale Rulezovi

teecko
15-01-17, 22:15
Stačí jen si tolik nebrat, že tě někdo zabije.. potom tě přejdou nápady jako rušit classy a pod. xD

Burak1
15-01-17, 22:23
Je to sice noskill zm, ale neodebírat.

Martinos
15-01-17, 22:24
Opravdu? Když máš last dvojskok a spamuje si tam věcičky, tak nemáš jedinou šanci :)). Určitě smokera nerušit ani neomezovat.

Hravam apokalypsu v priemere 6 - 10 hodin denne viac nez rok aj pol a viem velmi dobre ako to tam vyzera. Last nech je uz akykolvek sialeny kemper, ci pojaseny strafer s heckami, vzdy je nakoniec chyteny, je len velmi malo kol za den kedy ct prezije aj to musi aspon 3 x hodit na niekoho liecivy granat, aby si dobil HP. Ten 1 smoker uplne staci aj na najtvrdsieho kempera co je zalezeny v nedobitnom kempe. Proste ct nema skoro ziadnu sancu prezit. Ked su v hre uz 3 smokeri, tak to je uz ozaj nulova sanca. To este nebol hrac, co by taky utok prezil nikdy a nikdy ani nebude. To proste nieje spravne. Nejaka ta sanca predsa byt musi aj ked len miziva, preto ten 1 smoker... a ja vam hovorim, ze to bohate staci, kto tvrdi, ze nie tak do toho vobec nevidi to je holy fakt.

Martinos
15-01-17, 22:26
Je to sice noskill zm, ale neodebírat.

Vsak v navrhu neni odebirat, to neviete citat? Je tam napisane znizit ich pocet na max 1 v hre, co je viac nez dost :)

Samco
15-01-17, 22:36
K obmedzeniu na 1 viď. príspevok od oliho. Napojí sa nejaký hráč, ktorý ani nevie, že má tohto ZM a čo má robiť. Preto je to neefektívne.

Diskusiu okolo tohto by sme mohli viesť ešte veľmi dlho, ale neviem, či to má nejakú pointu. Za tie roky tu už bolo mnoho pokusov o zrušenie/obmedzenie a nič z toho. Hra za smokera, hoc aj 10 naraz je opodstatnená.

Burak1
15-01-17, 22:37
Jj, nevím proč jsem napsal neodebírat, chtěl jsem napsat neměnit.

Martinos
15-01-17, 22:38
K obmedzeniu na 1 viď. príspevok od oliho. Napojí sa nejaký hráč, ktorý ani nevie, že má tohto ZM a čo má robiť. Preto je to neefektívne.

No ja si myslim, ze tomuto zabranit je ozaj malickost, proste vynat z nahodneho vyberu smokera a je to :) Tento argument je ozaj slaby.

Samco
15-01-17, 22:43
No ja si myslim, ze tomuto zabranit je ozaj malickost, proste vynat z nahodneho vyberu smokera a je to :) Tento argument je ozaj slaby.

OK, vyberie si ho teda nejaký hráč, ktorý ani nevie, že nejaký priťahovací jazyk má. Celý smoker je potom nazmar.

Amaterasu
15-01-17, 22:48
Právě že ty tady máš argumenty slabý :). Já si snad dojdu to zm zase zahrát, abych zase poslouchal to krásné bulení, když někoho vytáhnu z kempu ven <3. Hráči se ti tady vyjádřili, tak asi nemluvíš za všechny (obávám se, že jen sám za sebe) :). Ty jsi jeden z nich, co to neunáší, tak si budeš upravovat hru, aby ti to vyhovovalo.

Martinos
15-01-17, 23:10
Právě že ty tady máš argumenty slabý :). Já si snad dojdu to zm zase zahrát, abych zase poslouchal to krásné bulení, když někoho vytáhnu z kempu ven <3. Hráči se ti tady vyjádřili, tak asi nemluvíš za všechny (obávám se, že jen sám za sebe) :). Ty jsi jeden z nich, co to neunáší, tak si budeš upravovat hru, aby ti to vyhovovalo.

A to co je za prispevok? Nejake fakty by som poprosil a nie len akesi domienky :) Ja hram skor za zm nez za ct a preto viem, ze tolko smokerov nieje potrebnych navyse ma pekne nahneva, ked si vychutnavam nejakeho dobreho hraca a hlupy smoker mi ho pritiahne. Pricom to je uplne zbytocne. :/

Hellgirl
18-01-17, 13:58
No ja si osobne myslim ze tam dal Kotel smokera umyslne kvuli tomu ze ma bejt apokalypsa tezsi .... Uz sem se ptala i Samča co se da delat se smokerem proc se nemuze dat pryč nebo vymenit ... proste je soucasti hry ... kdyz vas pritahujou za CT a jsou na vas 4 tak to rozhodne nic prijemnyho neni ale tak mohlo by se to trosku omezit :-) :-)