PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



jihij
20-02-12, 00:58
Nick: > Iron HiDe <
IP: Nevím jak poznám jestli mám steam, ale jestli je to něco za prachy, tak to nemám :) , každopádně ID:10.0.0.33
, Na tom vašem parádním zabanování ji mám skrytou...
Nevím co se myslí tou konzolí, pardon, CS umím jen spustit a vyhledat server.

Pár slov: Chtěl bych vidět důkazy na to že mám WH, BAN jsem dostal ve chvíli kdy jsem měl skóre 4:9, a na serveru classic jsem hrál hodinu, a nejlepší skóre bylo nějak 16:10, což není tak dobrý, myslím že to je dokonce můj rekord :) Na kotelně hrraju hlavně Zombie a Furieny a semtam deathrun, dnes si skočím na classic a hned mám BAN? Po tom co sem posílám od července Peníze a jednou i 2krát za měsíc, pche

grEy
20-02-12, 06:23
Zdravim, konzolu otvoris klavesou, ktoru som ti dal do cerveneho kruzku (mala by byt hned pod escape-om):
http://oi44.tinypic.com/oup5ya.jpg

ZombieBot
20-02-12, 07:20
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=21697

Ať mecky dodá demo.

mecky
20-02-12, 09:25
http://csko.cz/dema/upload/dir/ironhide.dem

Doporučuji shlédnout celé demo.

Kotel
20-02-12, 09:53
Ip vidíš v banlistu dvacítkou písmem. Na demu je wh. Hráči běžně nechodí po mapě čelem ke zdi. Pak nevidí na cestu.

HoracioKeine
20-02-12, 11:59
Tak mě se teda nejvíc líbil čas 3:34 :D stojí a čeká....najednou vystřelí a HS

jihij
20-02-12, 14:12
to by mě zajímalo jak to spustím

kashpi
20-02-12, 14:43
stáhneš si to demo a během toho si udělej popcorn, a to demo nakopíruješ do složky kde máš counter-strike do složky cstrike
pustíš CS a
do konzole napíšeš
"viewdemo ironhide"
a sleduješ :)
Dobrou chuť a pěkné koukání :)

jihij
20-02-12, 14:55
Když sem mířil někam kde někdo vběhl nikdy sem nevystřelil do zdě tam kde by někdo byl, do zdě jsem se koukal, ale skoro nikdy za ní nikdo nebyl,kromě té HS, nebo jste mohli vidět jak jsem šel k B a všude jsem se rozhlížel, jako celou mapu i tam kde vůbec nikdo nebyl :) Podle mně bych si zasloužil ban tak za vulgarismy

EDIT: + Sem bych měl spoustu možností využít to WH a kdybych ho opravdu měl tak bych se nenechal zabít zezadu :yay:
Ale dělejte jak myslíte :yay: vy si tu řikáte profíci :confused1: :thumbup:

maso na kostech
20-02-12, 16:43
DiT to je jasne WH protože si tam na nej cekal a věděl si že tudy de.
Takže si to nepopírej a vim že HACKY jdou hodně lehce spustit a lehce se s nimi naucit!
A na tom demu mas všechny dukazy.

jihij
20-02-12, 17:08
Heh, třeba hráč ove, taky čumí na té samé mapě na tom samém místě do zdi vykukuje a zabíjí, to proto že stejně jako on vím že tamtudy choděj, tak tam takticky vyčkávám a semtam vykouknu :D, stejně je spousta možností jak se na server dostat :) :D

HoracioKeine
20-02-12, 17:24
Dle mého názoru tu prostě není co řešit. Já jsem tam wh viděl a myslím, že by admini byli s prominutím "blbí" kdyby jsi dostal unban...

Kotel
20-02-12, 19:21
Vykukuje na rohu zdi. Ty vykukujes ze zdi do zdi.

kashpi
20-02-12, 19:56
Ani to neskrýval, tak nevím proč se pořád tak brání :D