PDA

Zobrazit normální verzi : TS3 - problém



Cegan z Lesa
20-02-12, 16:33
Zdravím, mám problém s TS3. Když se chci připojit na csko.cz tak mi to píše toto :
<16:28:00>**CENSORED****CENSORED**Pokouším se přeložit doménové jméno csko.cz na IP adresu
<16:28:00>**CENSORED****CENSORED**Trying to connect to server on csko.cz
<16:28:00>**CENSORED****CENSORED**Maximum number of connections with the same identity exceeded.

Zde (http://forum.teamspeak.com/showthread.php/67770-Maximum-number-of-connections-with-the-same-identity-exceeded./page2?) jsem se dočetl, že by to mohlo vyřešit tohle:

1- Open advanced system:
Settings > Options > Application > Misc ... check box "Advanced permissions system" > OK

2- Set permissions:
Permissions > Server Groups > ..select your server group... > Client > ... select show names... > i_client_max_clones_uid > value= # (This value defines the max number of additional connections from the same client identity.)

Ale pak píšou, že to může změnit pouze server admin (Sorry, these instructions are for the ServerAdmin, if you're not, you should talk to him.)

Takže prosím o pomoc to vyřesit. Díky.

Edit: Jinak mi to píše občas a třeba po hodině zkoušení se to připojí. A nedělá to jen u csko.cz

hatlos
20-02-12, 17:08
pokud to nedělá jen na kotelňáckým tymspíku tak si myslím že je chyba v připojení. Řekl bych stabilita internetu nebo něco v tom smyslu.

E: smažte to :D

Kotel
20-02-12, 17:55
TS ti vygeneroval unikatni id, ktere je shodne s ostatnimi. Zkus to ted.

Cegan z Lesa
20-02-12, 18:16
Jojo už to funguje. Díky.