PDA

Zobrazit normální verzi : oN --> Troppe



oNo
18-01-17, 15:58
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 208097)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 51 minut a 11 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Provokace boi,bye'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < oN >
[AMXBANS] Tvuj nick: oN
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:92479734
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:92479734
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.81.214.44
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.81.214.44
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jb_community)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






K tomuto banu by som sa chcel vyjadriť len to že Troppe nebol aktívny od začiatku hrania a absolútne nebol v obraze, čo som ja riešil s okurkou. Nerozumiem prečo sa do toho staral.

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=208032

Toto mi dal ban okurka, absolútne nevidím v tom zmysel pretože dal mi týždeň za jedno prejdenie simona (toto písal okurka nech dá demo) , do banu mi napísal že demence.

Prišiel som na server a spýtal som sa ho prečo mi ho dal (ban) a že chcem vidieť demo. Neviem či sa nevie ovládať ale určite ma nejaké duševne problémy so sebou, začal mi písať ze nech požiadam o UB. Nevie si obhájiť svoj ban.
Začal tam nadávat ako úplne primitívny admin ktorý sa nevie ovládať.Ja sa priznám občas som mu aj ja napísal, ale on ešte viac vybuchol a ešte viac ma provokoval.

Akože vážne teraz, neviem kdo mu dal práva.Kdo ho sleduje čiže normálny hráči tak určite povedia že sa lišká pred hlavnými.A pchá sa do každej rite. Keď hra tak absolútne sa nevie chovať a nemá naštudované koľko ma dávat za ban +začo (dôvod), ja som prešiel simona a nebol som dement ako to on píse v dôvode.

Takýto admini odradzajú hračov od kotelni a preto je tu toľko hračov ako je.
Kotel by sa mal zamyslieť alebo napísat naborárom že nemajú vyberať adminov, ktorý absolútne nevedia adminovať. Nevie sa vyjadriť, veľké ego má, iq: typujem 50 a menej...

Keby som tu nehral dlhšie tak by som tu prestal hrať lebo čo je veľa to je veľa.. Som zvedavý čo napíse ten okurka a ešte ho prosím aby písal k téme ,nie ako som sa pýtal na servery a on úplne mimo respektíve od veci odpovedal.

PS: Ako si chcel tak máš , napísal som to na Kotelnu.

Troppe
18-01-17, 17:56
Yy, máš pravdu. Nebyl jsem tam od začátku. Po připojení jsem četl, jak máš narážky na jednoho z adminů na serveru. Okurka mi psal, že ti dal ban, tak jsem pochopil, že se s banem nechceš smířit. Psal si tam, proč máš ban. Okurka ti napsal, ať si dojdeš na fórko pro ub (napsal bych ti to samé).
Ban jsem ti dal za provokaci. Pořád si měl neustálé narážky i po upozornění. Nerespektoval jsi upozornění, tak přišel kick, dokonce 2x. Stále ses napojoval a měl nějaké řeči, tak si dostal ban.
Proč jsem ti ho dal já? #egoup Okurka by ti ten ban ještě nějakou chvilku nedal, pouze by kickoval. Mě nebavilo číst ty narážky na něj.
Když by sis přišel hned na fórko pro vysvětlení prvního banu, tento ban ani nemusel nastat.

Britny
18-01-17, 18:03
A má někdo demo ohledně toho přejíždění? Protože pokud přejel 1, tak týden je nějak moc.

oNo
18-01-17, 18:33
Troppe, tak ja som mal narážky hej, on vôbec nie však ? Kickoval ma lebo som písal pravdu a nechcel prísť o česť pred všetkými hráčmi čo tam boli.
Neviem kdo mi tam furt písal aby som sa nerozreval a ostatné dristy. Sa strapnil na plnú čiaru a ty si sa do toho vôbec nemal pchať.

A čo keď ti písal že som dostal ban, čo teraz kvôli jeho banu mi dáš ďalší či čo ? Prečo si ho nekickol keď mňa urážal ? Vidno že veľkí kamaráti.

A teraz som zistil že tá okurka nie len mne dáva úplne trapné bany, dáva ich aj viacerým hráčom. Fakt akože takýto admin je pod úroveň.

Troppe
18-01-17, 19:36
Když jsem přišel na server, tak byl Okurka úplně v pohodě. Jediný ty jsi měl pořád nějaké problémy. Na serveru bylo v danou chvíli víc adminů, pokud se nepletu.
Pletu se do toho, protože jsi provokoval člena admin teamu. On byl jenom na tebe moc hodnej, že ti nedal ban předtím, než jsem ti ho udělil já.
Počkáme na Okurku až se vyjádří.
btw. jsme dobří kamarádi <3

Nakladana Okurka
18-01-17, 19:58
Tyden moc? My tu davame za nomik tyden ale idiotum, co schvalne prejedou simona, ktery se snazi budeme davat hodinu? A jeste typek zacne psat na serveru hovna o mně a největší blbosti. Dekuju Troppe za zastani, ja mu UB nedam ty mu ho prosim taky nedavej diky

oNo
18-01-17, 20:39
On byl jenom na tebe moc hodnej, že ti nedal ban předtím, než jsem ti ho udělil já.

Odpovedám Troppe
Hodní hej ? Asi nevieš rozoznať význam slova. Nerozumiem prečo by mi mal dávať ban za to že som sa ho spýtal , že prečo mi dal ban za demenciu. Okurka mne je jedno ako sa vyjadrí (primitívne) , ja potrebujem aby sa ostatný vyjadrili pretože okurka je veľmi nezodpovedný admin. A zato že tebe sú viac dôležitejšie fiktívne vzťahy, Troppe,tak bany by si mal rozdávať nezávisle a nie kvôli tomu že, to je tvoj kamarát tak mu dám ban atď.... Myslel som si že Troppe že aspoň trochu máš rozumu ale vidím že z tebou a už abslotne nevravím o okurke že triezka s pubertou.

Teraz odpovedám slávnemu okurkovi.

Po 1. nauč sa písať gramotne :D píšeš ako decko.Ďalej mňa nezaujímajú tvoje úbohé slová, nech sa vyjadria skúsený admini.Aaa ešte dodávam aby si sa naučil akú dĺžku máš dávať za bany.

Okurka a ovládaj sa lebo každému nervy praskajú ako sa chováš a ako všetkým nadávaš .

ZeMi7
18-01-17, 20:51
Na základě chatlogu bych byl proti unbanu, každopádně těžko říct, jak probíhala komunikace oboustranně.
http://csko.cz/chatlog/show?from=18-01-2017&to=18-01-2017&server=1&nick=&sid=STEAM_0%3A0%3A92479734&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Jinak admin v tomto případě demo nemusí mít.

oNo
18-01-17, 21:02
Ďakujem že si sa vyjadril.
Tak určite to neberte z hľadiska iba čo som ja písal pretože okurko nemal o nič lepší slovník.Som sa spýtal nech mi pošle demo a on chod na fórum, požiadaj si unban.Hnusný prístup ale že riadny.

Čo sa týka dema ak ho nemá tak ako dokáže že som ho prešiel? Čo je to za admin keď nemá demo, to mi ani nevravte že nemá demo.

Burak1
18-01-17, 21:10
Není to cheating, demo není potřeba. Admin nemá zapotřebí lhát u žádostí. Pokud ct úmyslně přejede simona, je to na víc než hodinový ban. Avšak týden je z mého pohledu také přehnaný :-D.

Troppe
18-01-17, 21:15
Tady nejde o kamarádství. Mnoho mých kamarádů dostalo ode mě ban, například zde (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=153235):taunt::new_russian:
Nikomu nenadržuji. Když nějak někdo poruší pravidla (ať už je to můj kamarád, nebo člověk kterého moc nemusím), bohužel.
Pokud si chtěl vědět důvod banu, měl sis dojít na fórko.
Vůbec nic o mně nevíš a píšeš tu hlouposti. Nemá cenu se zde dále vyjadřovat. Stojím si za svým banem, nezruším ho a ani nezkrátím.

Britny
18-01-17, 22:15
Tak pokud v důvodu uvede by Niko, tak musel být nahlášený, nebo dojde a dá hned ban? Pokud demo je, tak mě čistě zajímá, zda zabil pouze jednoho, nebo je v tom něco víc, pokud jde o 1 zabití, přitom ani hráč dle banlistu není problémový, tak je týden přehnaný. Jestli reaguje, tak jak reaguje, ani se mu nedivím.. Někdo může někoho přejet omylem a taky hned se za to bany nedávají.. Hráčům se klidně může domluvit, pokud to dělá často, tak potom už banovat, nebo max 3 dny.

Nakladana Okurka
18-01-17, 22:29
Uznávám, že když se kouknete na můj chatlog (respektivě konverzaci s daným hráčem) tak neuvidíte nic pěknýho. Takhle by se admin chovat neměl, bohužel jsem se nechal snadno vytočit a jsem ochotný za to přijmout tresty. (Celá konverzace je dohledatelná v chatlog, nekomunikoval sem přes voice)

Teď ale abych taky přidal něco na svou obhajobu a jak to celé začalo a proč jsem se nedokázal ovládnout.

Klučina se mě zeptal, za co má ban, já mu odpověděl, že za to že přejel úmyslně Simona, zeptal se jakého a já že to už nevím, ale že to mám na demu a že si klidně může požádat o UB. Začal psát o tom, že jen trapčím a pak že ho nezajímám atd..

Nechápu, kde se tady vzal trend, že hráči budou přikazovat adminum co mají a nemají delat, rekl jsem ti, že si máš požádat o UB a tam to demo klidně dostaneš. Bohužel tady ten blbeček si nepřišel pro vysvětlení, ale přišel se hádat. Takže jsem reagoval tak jak jsem reagoval.

Abych se ještě vyjádřil k délce banu, za mě je úmyslné přejetí Simona, který se snaží simonovat větší porušení pravidel, než no mik. Protože na no mik stačí neschopnost, ale při úmyslném přejetí simona musíš bejt uplnej kokot.

Ban nezkratim, čau

E: hodím sem zprávu od Nika, důkaz není, takže to můžeš zapřít, ale důvod vymýšlet si nemá a hádám si každý o tom udělá obrázek svůj


Dan, toho týpka by som ani nenahlásil, ale už predtým ma sralo, jak nestrážil simona, hral sa furt na autíčku, bohužiaľ z toho demo nemám a nech sa obháji proti tomu čo spravil pri boxe, Simon zobral Tčka na atrakciu a niektoré v boxe a on ako CT mal strážiť box, len tak im bugol auto do boxu a tie Tčka sa tam návzajom pozabíjali a keď som sa ho spýtal, prečo to spravil a on,že to neni moja chyba že sa pozabijali.. nech sa k tomu vyjadrí, za to je týžden akurát no.. demencia

Takže to co píše Niko je pravda podle chatlogu
Jailbreak 6 17-01-2017 15:05:24 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN že sa prešli
Jailbreak 6 17-01-2017 15:05:20 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN to je ich problem
Jailbreak 6 17-01-2017 15:05:09 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN povedal že mam strazit box
Jailbreak 6 17-01-2017 15:04:32 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN že vas prešiel
Jailbreak 6 17-01-2017 15:04:27 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN podakujte sa kingovi
Jailbreak 6 17-01-2017 15:04:07 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN neni tam napisane že nemam davat auticko do boxu
Jailbreak 6 17-01-2017 15:03:49 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN nmikde to neni napisane
Jailbreak 6 17-01-2017 15:03:16 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN a neviem o čo ti ide niko
Jailbreak 6 17-01-2017 15:03:11 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN ešte mi to aj simon povedal
Jailbreak 6 17-01-2017 15:02:57 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN strazil som box
Jailbreak 6 17-01-2017 15:02:47 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN to je ich chyba že sa toho hytili
Jailbreak 6 17-01-2017 15:02:38 STEAM_0:0:92479734 213.81.214.44 oN ja so mto len tak dal

Tak prosím dámy a pánové. Tady vidíte, že to jen jen idiot. A týden je ještě málo.

oNo
19-01-17, 16:24
Ja ťa fakt nerozumiem najprv napíšeš že som prešiel admina.... vravím si ok.. ukáž demo... ďalej ja akože naozaj nerozumiem keďže teraz píšeš že som dal autíčko T a že sa prechádzali. Ja si myslím že ty máš riadny zmätok v tomto.

Burak ja by som s tímto nemal problém že by nemal demo ak by mi on sám nevravel "požiadaj si UB a dám ti demo " No kde je to demo čo si sľuboval ? Ani si ho nevidel alebo čo ? Zato že ti niko poslal pár správ ktoré mohli byť aj zo srandy a nebol si na servery tak hneď dávaš ban ? To čo si ty myslíš že čo si ? Nejaký diktátor či čo ? Fakt akože to demo chcem vidieť keď si mi ho sľúbil.

Máš šťastie že nemám prístup k chatlogu , všetok tvoj sajrajd by som vytiahol . Lebo ty sa ohcraňuješ mojími správami a to ešte nevideli tvoje.

A nezabudni lebo už čakám kedy mi ten ban vymažeš , prízvukujem vymažeš
óoo a vďaka že už 1. nenadávaš ale že si normálne odpísal, ale to je len aby si o tebe admini pomysleli aký si slušný :D xD o.O

Britny
19-01-17, 17:54
Jako CT nemáš vůbec co chodit na autíčko, ty jsou součástí atrakce pro T, pokud by ji chtěl Simon dát a už vůbec nemáš co jezdit k boxu a dávat ho do boxu, kde jsou T - to je ta demence, to může udělat fakt jen troll a ještě se vymlouvat, že to není v pravidlech. Začínám spíš si myslet, že tady nehráš nějak často. Byla jsem pro zkrácení za přejetí 1 CT, ale dle mého jako hráč u CT jsi k ničemu, takže ten zákaz budiž, aspon ses tu dozvěděl co nemáš dělat.

Nakladana Okurka
19-01-17, 18:07
Řekni mi prosím, že toho debila jen hraješ, protože větší sracku jsi napsat nemohl.

1. Přístup k chatlogu mam, mají ho i admini a já SÁM tady napsal, že jsem se nevyjadřoval slušně a že si to můžou všichni dohledat. Tak jaký ochraňování tvojím vyjadřováním?

2. Přejel jsi Simona, za to ti můžu dát ban i bez dema, ale zase a znovu opakuji, že to demo mám. Ale protože ho nepotřebuji, tak ho sem nebudu dávat protože TY chceš, to demo chtěla vidět Britny, pokud na tom trvá, pošlu ho sem, ale z toho co napsala naposledy jí to asi ani nezajímá (dystak napiš Terko)

3. Dostal jsi týdenní ban za přejetí. Pak mi Niko napsal tu zprávu (můj předposlední post) a podle chatlogu je ta zpráva pravdivá. Takže jsi idiot a týdenní ban je ideální.

Na závěr se obhajím tím, že jsem ti už chtěl ban zkrátit na tři dny, ale protože mi pak poslal Niko tu zprávu a důkazy mu daly za pravdu, nechám ti týden. (Samo sebou bych ti ho nezkratil, ale teď se mi hodí ta záminka a mužu se na to vymluvit)

PS: než odepíšeš podobnou sracku jako naposled, přečti si pořádně a pečlivě, co jsem ti napsal (dokonce to máš v bodech)

Troppe
24-01-17, 19:05
Oba bany vypršely.

Koprakek
24-01-17, 19:38
Jo , nemrkl jsem, díky.