PDA

Zobrazit normální verzi : Navrh



Leilloo
19-01-17, 09:45
Navrhoval by som zmenit farbu zradcu,ta farba blikajuco modra neni najlepsia ak by sa to dalo zmenil by som to na niaku silno cervenu alebo niaku odlisne inu..Z dovodu ze ked vidite z dialky niekoho blikat tak myslite ze je to detektiv a casto sa to pletie.Urcite o tom uz viete len vam to chcem pripomenut.

Viem ze Halelujah vytvoril prispevok o vyhodach pre VIP ale mam 1 navrh na zvazenie..

---Mozno za 4kredity by som pridal Tiche boty jedna sa o to ze by ste mohli normalne bezat a neboli by ste pocut mozno je to trochu OP ale mohlo by sa to skusit.

+este by som sa chcel spytat ci by hrac nemohol dosiahnut aj vyssiu karmu ako je 1000? Lebo sa mi vela krat stalo aj viacej hracom ze sa dostali na karmu 1000 a chceli by viac...


Mozno su to nezmyselne napady ale skusil som to sem napisat a mozno vas z tohto napadne nieco co by mohlo pomoct serveru...

Dakujem za precitanie

Kotlys
19-01-17, 11:46
Souhlasím s leillem.
Vrátil bych tu červenou barvu ,taky se mi to hodně plete na dálku samozdřejmě.
Ty boty je dobrý nápad ,to by se tam hodilo chodit jako myšky (za ty 4 body ideální si myslím,možno 3 jako knife) .
Jinak ta karma by mohla být do 1500 uplně vklidu.(nebo aspoň do 1250 kvůli tomu když má někdo 500 karmy tak by mu ani neubral).

Burak1
19-01-17, 16:39
Tu barvu bych klidně vrátil na tu červenou, boty bych taky klidně přidal. Karmu nechat na 1000 max.

STERAC NA PONORCE
21-01-17, 22:08
Boty by byly fajn, na druhou stranu by to pro toho zrádce znamenalo, že bude lehce odhalitelný. Lepší hráči by si hned všimli, že nedupe... Takže 4 kredity je zbytečně moc, dal bych je za 2 nebo 3. Barvu určitě změnit zpět na tu červenou, tohle je hodně matoucí. A karmu bych taktéž nechal na 1000 maximálně.

Leilloo
22-01-17, 11:19
Mas pravdu,tak tie 2 kredity by boli optimalne.A ta farba by sa mohla zmenit teda ak sa bude dat.A ta karma kludne moze to bolo len tak :)

Burak1
22-01-17, 12:26
Jak bude dělat kotel další změny, připomenu mu to.

Nihilia
28-01-17, 16:42
1) Souhlas s barvou - PRO pro červenou
2) "Tiché boty" - PROTI, protože tímto zrádce odhalím do pár sekund od koupě tohoto vylepšení.
3) Karmu bych zachoval, protože již při karmě 1000 je zrádce prakticky nesmrtelný a protihráče zabije na pár ran.

Osobně bych možná ocenil, kdyby byla mapa delší dobu (o 2-3kola), protože takhle se to poměrně rychle střídá a někteří než nasbírají trochu zajímavou karmu, tak je konec mapy.

Co bych ale ocenil ještě více, kdyby se uvedl do provozu mute na mikrofon, protože některé poslouchat je opravdu šílené a zase banovat se mně to kolikrát nechce.

Leilloo
28-01-17, 21:15
Mas pravdu ze by ho to hned odhalilo,samozrejme by sa to nekupovalo na zaciatku ale tak v strede kola.Ta farba by mohla ist naozaj spat.A mute na mikrofon urcite by bol prinosom..

^SeaBi
29-01-17, 15:05
Rozhodně červená barva je lepší - PRO
Tiché boty bych tam dal za 2 kredity, dalo by se to dobře využít, když už je na živu jenom jeden zrádce a pár nevinných s detektivem.
Voice mute už se řešil zde (http://csko.cz/forum/showthread.php?53047-Voice-Mute).

^SeaBi
26-02-17, 22:15
Fakt mi to nedá, ale myslím, že by bylo fajn kdyby se aspon vrátila ta červená barva, je to matoucí občas.

Leilloo
27-02-17, 09:27
Stale stojim za svojim navrhom a taktiez by som bol rad keby sa vratila ta cervena farba.

Kotlys
27-02-17, 11:47
Dodal byl ty boty za 2 body ,červenou barvu pro zrádce xkrát jsem se spletl a zabil místo detektiva zradce(rip karma nebo 1 hp bez dmg).
Tu karmu bych nechal teda do 1000.
+
Jinak bych prodloužil mapu místo 25 minut na 30 minut(tudíž o 5 minut) ,protože 1 z největších problému je to ,že když dosáhneme 1000 karmy,tak už je nová mapa a vůbec si to neužijeme.
Užívají si to jen ti ,kteří mají na ty zrádce štěstí,ostatní jsou za mapu max 2x zrádci.

E:udělal bych ještě ,aby nemizely mrtvoly když se hráč odpojí,ještě něco jsem zapoměl ,dodám později :D

Burak1
27-02-17, 12:11
Ano. Červená barva bude, boty se možná taky přidají. Jinak vip výhody už se taky chystají.

halelujah
27-02-17, 13:54
Hodily by sa aj iné podobné veci pre zradcov , keď je dobrý tím tak dokážu poraziť detektívov. Ale nejaká možnosť ktorá by uľahčila hru len jednotlivcovy ? Napadá vás niečo ?

Kotlys
01-03-17, 16:52
Dal bych něco pro nevinný třeba buy

Jinak padá to čím dál víc ty servry,...zastavte to ! :D

ZeMi7
01-03-17, 18:30
Nešel by udělat "hitbox" mrtvého těla po celém těle (ruce, nohy, ...) a nejen na hrudi?

Dost často se stává, že hrudník je ve zdi, nebo schodu a nejde pak označit.

Kotlys
01-03-17, 18:38
Nešel by udělat "hitbox" mrtvého těla po celém těle (ruce, nohy, ...) a nejen na hrudi?

Dost často se stává, že hrudník je ve zdi, nebo schodu a nejde pak označit.

Označovat se dá ve zdi i na schodu i do konce ve vzduchu,když víš jak na to ,takže asi myslíš jiný mod.(nohy jdou,tělo,hlava,ruce taky podle mě když trčí ze zdi)
Zemi musíš to hrát dýl a naučíš se i označovat pořádně :D

Kotel
08-04-17, 22:26
Nečetl jsem všechno, co tu je, tak zatím jsem udělal tohle:


Přidány písničky na konci kola, odstraněny ty defaultní na mapách.
Zvýšen čas mapy na 30 minut.
Opravena barva zrádců.
Upraveno mute, aby šli mutnout hráči.
VIP má speciální zvuk sebevraždy.


příkazy /mute, /muteall, /unmuteall

Bastien
09-04-17, 17:18
Tím se myslí to lalalala a Alah Akbar? Tak proto někteří mají lalalala a někteří to Alah Akbar :D
Jinak změny dobrý :)

Kotel
09-04-17, 17:49
Randomizer, co vybírá zrádce, nějak předělám, aby ten, kdo předtím nebyl, měl vyšší šanci ho získat, a ten, co už ho měl, nižší + vip si bude moct nastavit 100% šanci na další kolo, že bude zrádce nebo detektiv (jednou za mapu). Občas ho někdo nedostane celou mapu a někdo ho má pořád. Druhé kolo ta šance bude podobná, jen trochu nižší, aby nebyla jistota, že ten ho měl, tak už nemůže být apod.

Bastien
09-04-17, 23:50
TVL na 3 vše v poho, ale na 2 jsem se nemohl hýbat až po vyhození zbraní a máčknutí na + to šlo, a neměl jsem menu na sledování lidí. Teď mi to zatím jde.

Grakon2702
19-04-17, 22:22
Mohli byste upravit obranu na normální hodnotu? Je to dost cancer, když musím na poměrně malé mapě jako zrádce zabít patnáct lidí, které musím s augem trefit alespoň 5x do hlavy.

Burak1
19-04-17, 22:40
Jak upravit? Takto je to podle mě optimální.

^SeaBi
19-04-17, 22:42
rozhodně ne, takhle je to nejlepší, pak by to bylo moc ez

Grakon2702
20-04-17, 06:39
Jak se mám v tom případě bránit jako nevinný, když za mnou přijde jeden nevinný autista, začne do mne střílet já mu to oplatím a opodál další autista nás sleduje a randomně si vybere, že pomůže mému oponentovi? Kdyby tam byla normální obrana, tak se ubránit dokážu, ale jestli já musím oba s ump 10x trefit do hlavy, tak z toho nic nebude. Vyvážené to možná je, ale je to nefér vůči skilled hráčům, jako jsem já. :doge:

Britny
25-04-17, 17:13
Nešlo by aby na začátku po resetu měli všichni stejný počet karmy? Protože na začátku do sebe všeci střílejí a někdo trefí zrádce (a naopak) a má za to karmu navíc, je to docela nefér vůči jiným, tak zda by nešlo po celkovém počátečním rs mít vše stejné.

Bastien
25-04-17, 18:02
Taky jsem viděl včera, že se někteří napojili a měli 0 karmy.

^SeaBi
25-04-17, 18:05
Tu možnost získat karmu před těma restartama bych taky zrušil.

MaDPrO
18-08-17, 23:10
Nešlo by urobiť že vip buďe mať ten skin policajta z jailbreaku keď bude detektív? Namiesto tej modrej farby

Leilloo
22-08-17, 13:49
Modra farba je dobra,za mna netreba menit.

Nihilia
23-08-17, 14:24
Karma 500 - taktéž bych byl pro, aby všichni začínali se stejnou karmou. Na druhou stranu. Nikdo nikoho nenutí před restartama do někoho střílet a že má poté karmu "0" je už jeho problém.

Skin detektiva - nechat jak to je, protože modrá je viditelná přes celou mapu, kdežto nějaký skin není tak přehledný v davu hráčů.

Opravit:
zlatý deagle - nejen mně se stává, že střelím do hráče zlatým deaglem, s hráčem to jen cukne, ale nic to neudělá. Je to velice náhodné a zatím jsem nezjistil, při jakých situacích to dělá.

MaDPrO
27-10-17, 01:15
Nemohlo by sa pridať detektívovi do obchodu zmena z modrej farby na zelenú za 1 kredit? bol by stále detektív len by mal farbu ako označení hráč golden deaglom

Leilloo
30-10-17, 02:30
Nemohlo by sa pridať detektívovi do obchodu zmena z modrej farby na zelenú za 1 kredit? bol by stále detektív len by mal farbu ako označení hráč golden deaglom

Zbytocnost podla mna...