PDA

Zobrazit normální verzi : Mód sparta



Troppe
19-01-17, 16:10
Čus čus.
Chci navrhnout, aby se zrušil (nebo vyměnil za jiný) mód sparta. Podle mě je ten mód k ničemu. CT si zalezou na věž a čekají, až jim tam vězňové vlezou a oni budou mít fragy. Dolů jdou až tehdy, kdy už zbývá pouhá hrstka vězňů. Vězně to pochopitelně nebaví, tak si jdou většinou hrát.

DeadJoyCZ
19-01-17, 16:53
To samé platí i pro Gangster .. většina hráčů uteče ven a hrají si nebo campí a kolo trvá většinou okolo 5-10 minut, když je tam nikdo neokřikne.

Nejakej Muerteeee
19-01-17, 17:07
Jsem pro ze spartou, jak psal troppe + mě to nebaví ani za ty CTčka.
A gangster je předělaný HVD pro CT mě přijde. Je jednoduší za T přejet CTčka než zabíjet spoluvězně :D

Jsem pro zrušení sparty.

Nakladana Okurka
19-01-17, 18:33
Ja bych nechal všechny mody co tam ted jsou :D

Kotlys
19-01-17, 18:51
sparta je vklídu ,spíš ten gangster bych zrušil nebo vyměnil za nový udělaný zombie mod co jsem navrhl(podotknu že to chce ten zombie mod,bude to hratelné)
Kotel sice nemá moc času,ale stačí nakodovat zombies,úkryty+zombie itemy ze serveru zombie apokalypsa třeba a je to.

Troppe
19-01-17, 19:31
Pokud chcete zrušit gangster (taky ho moc nemusím), dejte jiné téma. Tady bych rád, aby se vyřešila ta sparta. Je to nezáživný mód jak pro T tak pro CT. Teda kromě těch, kteří hrají na rank.

Kotlys
19-01-17, 20:16
Kdyby si řešil gangstera radši ,sparta je lepší o 80% než gangster.
Je to záživný ikdyž kempí na nebi(věži) tak sám víš že si užiješ pár atrakcí než slabší pochcípají,ctčka pak slezou a jdeš si pro zákusky.(podle mě to je záživný).

Než se střílet mezi sebou,ctčka si dělají co chcou,téčka kempí,utíkají,ti co jsou mrtví,tak než se dočkají mají další narozeniny.

DeadJoyCZ
19-01-17, 20:19
Kdyby si řešil gangstera radši ,sparta je lepší o 80% než gangster.
Je to záživný ikdyž kempí na nebi(věži) tak sám víš že si užiješ pár atrakcí než slabší pochcípají,ctčka pak slezou a jdeš si pro zákusky.(podle mě to je záživný).

Než se střílet mezi sebou,ctčka si dělají co chcou,téčka kempí,utíkají,ti co jsou mrtví,tak než se dočkají mají další narozeniny.

Jenomže, Ty si nemáš co užívat atrakce(jestli jsi měl na mysli T) máš jít po CTčkách. Je to záživný ? max. pro CT, ale myslíš taky i na Ty vězně ? Myslíš, že se jim líbí, jak jen chodí na smrt ?

Kalerab
19-01-17, 20:34
Uz som to tu na forku niekolkokrat pisal, ze podla mna by pri oboch tychto modoch pomohol camp meter.
Pri sparte CTckam a pri gangstrovi Tckam samozrejme. Netvrdim, ze by to uplne vyriesilo ten problem, ze oba tieto mody su nahovno, ale trosku by to zmiernilo neustale kempenie

Britny
19-01-17, 20:40
Při spartě by mělo být zakázáno campit na místech, kam se vězen nemůže dostat - nějaké věže, vrtulník, apod. CT toho zneužívají, tak to nenápadně vecpat do pravidel a když toho někdo zneužije, tak spešl/admin se může aspon o něco opřít.
Gangster je nudnej mod, možná kdyby se aspon změnily zbraně, třeba na fakt rotačáky :D bylo by rychleji vymalováno :D

Indian0
19-01-17, 21:09
Čus čus.
Chci navrhnout, aby se zrušil (nebo vyměnil za jiný) mód sparta. Podle mě je ten mód k ničemu. CT si zalezou na věž a čekají, až jim tam vězňové vlezou a oni budou mít fragy. Dolů jdou až tehdy, kdy už zbývá pouhá hrstka vězňů. Vězně to pochopitelně nebaví, tak si jdou většinou hrát.

Ak je plný server a ak CT nebudú na veži, tak Tčka sa na ne vrhnú a CT nemajú šancu. Ak by sa pridal camp-meter, to by nútilo meniť pozície CTčok, (zliezť z veže a prebehnúť na inú vežu napr.) a to by dalo vtedy šancu Tčkam aby ich zabili.

Nakladana Okurka
19-01-17, 21:31
Co se to tu rozjíždí? Však i o tom to je ne? CT se zakempi, počkají a když jich je už jen pár, tak jdou do akce. Prostě podle mě je to úplně normální, pokud máš trochu fantazie tak to může být i zábava (např. udělat tým s hráči, napsat si do teamchatu sejdeme se u boxu atd..)
A změny v gangsteru? Však tam to je taktický vyčkávání, prostě když se dva perou třetí se vesele směje :D

Giussepe
19-01-17, 23:50
prostě když se dva perou třetí se vesele směje :D

když se dva perou, tak zbytek serveru se kurevsky nudí.

Já jsem za zrušení obojího. A přidal bych i sharka.

Madunax
20-01-17, 01:55
Co se to tu rozjíždí? Však i o tom to je ne? CT se zakempi, počkají a když jich je už jen pár, tak jdou do akce. Prostě podle mě je to úplně normální, pokud máš trochu fantazie tak to může být i zábava (např. udělat tým s hráči, napsat si do teamchatu sejdeme se u boxu atd..)
A změny v gangsteru? Však tam to je taktický vyčkávání, prostě když se dva perou třetí se vesele směje :D

Souhlasím se vším co jsi napsal, jen bych možná k tomu gansteru přidal nejaké nové zbrane.



sparta je vklídu ,spíš ten gangster bych zrušil nebo vyměnil za nový udělaný zombie mod co jsem navrhl(podotknu že to chce ten zombie mod,bude to hratelné) Kotel sice nemá moc času,ale stačí nakodovat zombies,úkryty+zombie itemy ze serveru zombie apokalypsa třeba a je to.

Připomínáš mi Horsta Fuchsta z teleshoppingu. Všechny názory a návrhy co nám tady na forku předhazuješ jsou podle tebe bez chyby a naprosto geniální, i když doopravdy je to asi trošku jinak.:laughing1:



Jinak za me bych nic nerušil.
Kdyby se mel rušit každý mód, co má nejakou chybu, tak už tu je asi jenom přestřelka a schovka.:think::yay:

Grakon2702
20-01-17, 05:39
Ta JB komunita jsou hrozní máselníci. Camp CT banujte přísně. Jestli si pamatujete, jak jsem spartu za CT hrával já, tak pochopíte, co mám na mysli. Vězni mají stejnou rychlost jako CT, což znamená, že si od nich může CT vždy držet odstup. Sparta mě ze začátku taky nebavila, dokud jsem nezjistil, jak ji alespoň za to CT hrát trochu zajímavěji.

Naučte se to pořádně hrát místo stěžování.

Troppe
20-01-17, 06:15
Grankone, ty možná víš, jak ji hrát záživně. Jenže ostatní o tom nemají vůbec páru a pokaždé jdou do nejvyšší věže, která je na serveru a honí fragy. Vězni chodí prakticky na smrt. Ještě jsem neviděl pořádně CTčko, které není při spartě na nějaké věži, nad žebříkem.

Kotlys
20-01-17, 08:07
Připomínáš mi Horsta Fuchsta z teleshoppingu. Všechny názory a návrhy co nám tady na forku předhazuješ jsou podle tebe bez chyby a naprosto geniální, i když doopravdy je to asi trošku jinak.

Já jsem jen dodal ,že ten mod není náročnej,předlohu už mají ,jinak že by nahradil mod gangster nebo spartu :) nic víc.Jinak to si myslíš ty.(asi proto víš že jsou geniální,tak nevíš co na to napsat,ale dík za lichotku). :laughing1:

Sparta je sparta jak psal Okurka ,ct si musí kempnout někde nad žebřík nebo na věž ,jinak 20 vs 5 někde pozemi nemají sebemenší šanci ,tééčka je prostě vykuchají.
Já nemám problém lozit po žebříku rychle a jednoho vykuchat,jinak domluvou,když lozíte po žebříku za sebou tak nemají šanci a o tom to je ta zábava.
(jsou mapy kde na ně můžeš skákat z trampolíny to je nejvíc + co mě baví a co dělám nejvíc).

Britny
20-01-17, 11:36
Jako nevím jak vy, ale když si dvě ct stoupnou na věži na oasis k té díře co vede na věž, tak ji bloknou a žádný T se tam nedostane + z trampošky se tam taky nedá vyskočit, to samé vrtulník na beach, pokud je tam admin negrabne ty vězně, nebo ct dolů, tak nemají šanci se tam dostat. Tak mi teď vysvětlete, jak to může být velice zábavná hra pro T ? Nic jinýho jim nezbývá, než odejít si hrát a mod bude trvat 10 minut ne?

Když shrnu mody, které tam jsou:

Schovka - frag movie pro ct (kdyby to byla schovka jak je zde na serveru, nebylo by to pro ně tolik snadné a možná pro T víc zábavné)
Sparta - to samé (přidat věznům aspon speed, jak je u drog)
Shark takový neutrál - zde spíš záleží na brainu věznů, což na JB moc velký není
Gangster - chill pro ct (jiné zbraně)
Přestřelka +
Kuřecí mod + tam je výhoda že ty slépky jsou tak malé, že se dá schovat a jen počkat.

Jen 6 modů, no to je docela bída a půlka z nich je chill pro ct, takže vlastně na prd :/ :D

Kotlys
20-01-17, 12:50
No vylepšil,bych to jak píše Brit
Nevím proč chcete rušit mody ,je to v celku zábava, smutné,nudné je na tom to,že simoni dávají stupidní kola(náhoda,fotbal,dr) a tak se to opakuje a další simon totéž.

Troppe
20-01-17, 13:15
Nezáživná kola CTček jsou úplně jiná kapitola, nikdo nechce vymýšlet nic nového, i tak se snažím udělat co nejzábavnější kolo.
Čím chceš vylepšit tu spartu? Přidáním speedu pro vězně? Je to k ničemu, CT budou stále ve věži. Když se zavede na spartu camp meter, vězni si počkají pod věží a vykuchají je jak nic. Když nepůjdou do věže, tak se vězni po nich rozběhnou po 5 a CT nemá šanci.

Britny
20-01-17, 13:24
Za to tvůj návrh - smazat spartu nebo vyměnit za jiný mod je užitečný :gabe:

Grakon2702
20-01-17, 14:49
Nikdy jsem se nepotřeboval schovávat na vyvýšené místo, prostě jsem se utíkal po celé mapě a po jednom krásně zabíjel, protože mám stejnou rychlost jako T. To samé mohou dělat všichni ostatní, jenže, když se Tčkum zvýší rychlost, tak pak taková taktika bude zbytečná. Spíše se zaměřte na způsob jak donutit CT, aby ve vyvýšených místech nekempila. To jde buď zavedeným rychlým campmetrem nebo banováním. Banovat se nikomu nechce a ani není možné to hlídat pořád, proto je nejlepším řešením zavedení toho campmetru.

Amaterasu
21-01-17, 05:37
Grakone, tak to jsi hrál proti hráčům co nepřemýšlejí, jakmile bych tebe viděl, tak si tě naběhnu, jednou hitnu, ztratíš výhodu a končíš. Souhlas s troppem a moje 2 bany za bugování zbraní (jeden jsi mi dal ty mám pocit dokonce :D ) jsou díky tomuhle modu, kdy už jsem nevydržel kemp ctček na věži a šel je vystřílet. Dávají to, aby si nafragovali, když dostávají. U ganstera je průser týmování, což dělám taky a není to v pravidlech ošetřený. Schovka jako vězně mě baví nejen kvůli tomu, jestli na mě přijdou, ale třeba fandím i ostatním, kteří mají originální schovku. Já tam moc nehraju, je to jen co jsem pochytil, takže nic o co se opírat :)

Deda z Depa
21-01-17, 09:33
Jsem také pro zrušení tohoto modu. Je vážně o ničem děti si zalezou na věž (někdy i já a dalši hráči co tu hrajou dlouho) a čekají než T přijdou a oni jim jednoduše dají hlavu a pak se celé kolo posmívají a říkají izi a další hlouposti a pak je tam zbytečný spor. Já jsem pro zrušení či výměnu.

Grakon2702
21-01-17, 09:42
Aha, takže místo zavedení citlivého campmetru to raději zrušíme. To je řešení!

Kotlys
21-01-17, 10:06
Zrušte všecko,ve hře jsem slyšel že vás nebaví ,(gangster,spartu,sharka,slepice,schovka). Tak zrušte všechny mody krom přstřelky at bude větší hratelnost ,paráda. :)
Hlavně že polovina komunity to hraje kvůli těm modum ,pak co budou hrát (pak přestoupí na gayshites).
Kdyžtak to upravte tak,bud ten camp meter nebo dejte texturu do věže při tom modu at tam nejde lozit a je to cajk.

Madunax
21-01-17, 13:42
Pár lidem se mod nelíbí a už ho chcete rušit :wall::taunt: Ten mód byl vždycky o kempu a jak psal kotlíček, tak 20v6 bez kempu proste uhrát nejde. Jestli to chcete rušit, jen kvůli tomu, že si CT zalezou na vez, tak to můžete zrušit rovnou i přestřelku, kdy si CT zalezou na DR a taky čekají celé kolo na fragy...

Britny
21-01-17, 13:53
Schovka se taky nelíbí věznům, ale CT si ju náramně užívají a taky se hned neruší. Proč sem navrhla speed? Jednoduše.. Až se šašové rozhodnou jít na těch pár T co zbylo, tak díky speedu mají větší šanci vězni je zabit, nebo je dohnat, uhýbat když střílí + bych CT vzala knife a ponechala pouze brokovnice, aby se dali i lépe kuchat během přebíjení O:)
Hlavně si vemte fakt, že o čem tu píšete - věže to je snad pouze na oasis ne? Jinde se dá všude dostat, z vrtulníku by sem je grabovala, přijde mi že se zde vyjadřují spíše lidi co hrají pouze na JB 6, ale že je dalších xxx serverů s jinýma mapama, kam se k nim dá dostat, to už nevidíte.

eriew
21-01-17, 14:22
Čo tak zrušiť ten blok na veži na oasise? Podľa mňa by to určite šlo.

Troppe
21-01-17, 15:16
minkule, assault, endoplazmik, oasis, beach
Těch map bude víc, tyhle jsou ovšem jedny z hranějších.
assis nepočítám, tam se dá krásně dostat z trampolíny

KaineSad
12-05-17, 19:20
Britny tie zmeny ktore si tu uviedla su podla mna dost velke a ct ak budu bez noza a Tcka budu mat +speed tak chcem vidiet kolko CT zlezie z tích vez a pojde proti 5 naspeedovanim Tckam, a tak ako niekto pisal predtym nemozes CTckam zakazat ist na vyvysene miesta, predsa len 20 T proti 5/6 CT nieje moc fér ak CT nebudu niekde kde sa Tcka nemaju sancu len tak dostat, ak by ste zakazali veze,rebriky,okraje textury napr. na snowe tak CT vlastne ten mod uz nezapnu pretoze ten mod je pre CT velmi nespravodlivi, myslim ze treba Tckam nejak zaistit aby ich CT nefragovali na jednu ranu do hlavy na rebriku ale musis brat aj ohlad na to ze kazdy jeden mod ma byt vyvazeny, a ten kto mody spusta su CT takze ak urobit nejaky mod kde T budu mat obrovsku vyhodu nad CT, myslim ze CT prestanu davat tento mod, a na ten gangster myslim ze by sa mohlo nejak zablokovat/zatexturovat otvory prec od ciel a boxu. Na oasise by mozno trebalo trochu vyssie textury ale nedaval by som ich iba po hornu hranicu vezi. Aby to bolo trochu zaujimavejsie dal by som to az po strop mapy +- aby sa Tcka mohli dostat na vezicky a odtial sa dostavat na ine veze. zhrnutie: Sparta podla mna trochu vylepsit Tcka (viac HP ?) ale CT urcite nebrat nôz. Gangster urobit nieco s otvorami prec od ciel aby bol mensi priestor kde sa T moze dostat. CT by boli zatvoreny v zbrojke pri najhorsom.