PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o unban



jihlavak
20-02-12, 18:01
Byl sem zabanován za to,že jsem jednou zakempil na spawnu na mape Italy. Mapa byla za T team v oweru kdy ct nemeli ani jeden bod asi po 8 kolech. Po tretim kole to tam prehodilo bafa za ct a za 2 kola vlezl zpatky k T do oweru. To je v poradku?? Ze ptb rozhazuje ower a admin se vrati zpet?? a co sem mel hrat sam za ct,tak sem zakempil jedenkrat. . .

Hráč Jihl@v@k-no skill
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:24629003
IP adresa skrytý
Udělen 20-02-2012 - 17:52
Délka BANu 60 minut
Vyprší 20-02-2012 - 18:52 (0 měsíců 0 týdnů 0 dní 0 hodin 56 minut ještě zbývá )
Důvod spawn
BAN dal Admin baf (baf)
BAN dal Server Kotelna - Mega pub | csko.cz (cs_italy)
Předchozí bany 0
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.82.172.152

Giussepe
20-02-12, 18:05
běž si dát sprchu, dej si něco k večeři, pokud chodíš do školy tak mrkni na učení, jestli ne tak třeba pokecej s přítelkyní nebo nějakou kámoškou a hodina uplyne jako voda. ;)

Edit: Je na uvážení admina, zda bude trestat a jaký trest zvolí. Každý má jiné měřítko a u tebe bohužel zvolil ban. Já třeba když vidím kamp na spawně tak pisu do středu obrazovky kemp=kick. baf jak vidíš rovnou banuje.

Edit2: No tak bezďák je svědek, že to asi nebylo jednou. a co se týče toho PTB, přecházet může jakýkoliv hráč, admini k tomu žádné speciální oprávnění nemají pokud vím. a PTB to vždy nějak vyrovná.

jihlavak
20-02-12, 18:07
jde o princip ze admin muze vse a kdy chce tady!!!

Bezdak
20-02-12, 18:10
Kempil si tam víc než 1 kolo, první kolo sem tě upozorňoval ať tam nekempíš, byl si tam znova, tak šup ban.

jihlavak
20-02-12, 18:11
a to si me upozornoval holubem postovnim?? vyjimecne mas pravdu,v conzoli sem to nasel.... ale nectu vecne chat....

Giussepe
20-02-12, 18:18
Ať je to jak chce, unban dává buďto kotel nebo banující admin. Kotel se hodinovým banem zabývat nebude a pochybuju, že se tu baf do hodiny ukáže. Takže děkujeme že ses nám přišel vyplakat na rameno, velice si toho ceníme a těch zbylých třičtvrtě hodiny si počkej. Můžeš si je zkrátit nějakou činností které jsem ti vypsal výše. :)

tyger103
20-02-12, 18:23
Takže děkujeme že ses nám přišel vyplakat na rameno
Řekl bych,že sem nepřišel plakat,ale z jeho příspěvků napsal,že mu jde o princip...

Giussepe
20-02-12, 18:34
o jaký princip? Přišel si zažádat, aby mu byl zrušen ban, který byl oprávněný. Sorry, ale já v tom žádný princip nevidím. Bezďák ho varoval ať nekempí. Neuposlechl. Dostal ban. Tak to na mě opravdu působí dojmem, že si jen přišel stěžovat, že si baf dovolil mu dát ban za to, že opakovaně kempí.

Podívej se teď do shoutboxu, zase si jen stěžuje jak chudáček musí hrát proti silnému teamu, protože ostatní lezou do overu.

Svacinar
20-02-12, 18:40
Každou mapu tam minimálně pětina lidí kempí. Je to o mapách a samo o lidech. Ono je jiný hrát mapu 5v5 a 15v15. Nejde jen tak někam naběhnout do 7 lidí a očekávat 7 fragů a 100hp.

Jediný co chce vlastně řešit je to, že baf zdrhnul do overu, nic jinýho.

susa-troubky
20-02-12, 18:48
no nevím ale podle mě záleží jen na lidech kde chtějí hrát, ať je over nebo není. Je to jen jejich volba kam se přepojí. Hra v overu není žádný zločin, když ti to někde nejde tak se přepojíš, já na tom nic zvláštního nevidím.