PDA

Zobrazit normální verzi : Unban na *CR[4]$H*



*CR[4]$H*
20-02-12, 18:47
Cauves. Takže chci poprosit o unban na jmeno jež jsem provedl v tématu :) Mou IP napíšu nakonec.
Dobře dostali jste mě :);) Použil jsem AB na War3FT ale ted toho lituju no :) Vím že se unban za AB nedává :) četl jsem předešlé příspěvky :) Ted jsi připadám jako blb protože jsem Kotlovi a Khaspimu kecal než mě dali takovej stěr :) No co dodat :) Jsem prostě 14ti letej blb, kterýmu to mohlo bejt jasný hned od začátku :) Teď mám chuť zmlatit kamoše který mi to ukázal :) Chápu že mi unban asi nedáte když se jedná ještě o hráče kterej nemá steam :) Původně jsem si řekl že na Kotelně cheatovat nebudu ale když jsem tam přišel a vylezl z poza zdí a chytl na jeden Ammo head, tak mě to trochu dostalo no :) Nejspíš mi unban nedáte protože jsem měl zaplý AB a ještě ke všemu jsem lhal :) No ale co zkouším to :) Člověk nikdy neví kdo má jakou náladu a kdo má chuť dávat a nedávat BANY a UNBANY :) Nejspíš už si na vašem serveru nezahraju což je pro mě škoda a pro možná i trochu taky :) Do Vašeho serveru jsem dal asi 360,- kč protože to hraju už přes rok a VIP jsem si koupil každý měsíc a někdy víckrát abych to měl i na ntb i na obou 2 PC :) To že jste mi dali ban je pro mě pochopitelný :) Cheaty :) Hnusný slovo i význam :) Tak ted toho sice lituju řže už si u vás nezahraju Furien ani War3FT. Jsem prostě mamlas kterej se těma pitomýma sračkama ( Sprominutím, Cheatama ) nechal zlakat i tady na kotelně na serveru kterej uplně nejvíc miluju :) No vlastně miloval :) No nic jestliže se nějaký Admin s právy dávat unban usnese a skusí semnou komunikovat a dáte mi ještě jednu šanci, byl bych rád :) Skuste mi dát jednu šanci :) AB už jsem uninstall a žadné jiné cheaty a nic podobného nemám ;) Diky moc a díky že jsem u vás mohl hrát :) A Chválím tebe Kotle že jsi dokázal vytvořit takový populární server :) Děkuju za vše a Ahoj :))

*CR[4]$H*
20-02-12, 18:48
malem jsem zapoměl na mou IP adresu :) :77.242.85.70

kashpi
20-02-12, 18:53
psal jsem ti ať dáš výpis z konzole, ale co už
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=21799

ban dal Grey

Giussepe
20-02-12, 18:53
No, smajlíky ovládáš to je pravda. Nicméně k banu, za hacky se tu opravdu unban nedává, ale napsal si pěknou slohovku tak kdoví. Třeba kotlovo srdce pookřeje. Ale pochybuju bylo by to nefér vůči ostatním. Ale jestli opravdu si chceš na kotelně zahrát, tak podpoř tvůrce této hry a kup si steam, dá se sehnat do tří stovek. O Vánocích bývají i slevy, ale ty jsou teď trochu daleko.

Edit:
To si ze mě děláš prdel? Psal si mi do PM, že si ho nepoužil a ujižťoval a přísahal, že je to ban neprávem.

Hehe, tak to krapet mění situaci. V tom případě se není o čem bavit

AnnoyingGreg
20-02-12, 18:54
$H*;74706']Jsem prostě 14ti letej blb
Víc jsem číst ani nepotřeboval. Jsou tu hráči platící VIP už třeba několik let, takže tvoje 4 stovky ti unban fakt nevyčarují. Kup si steam.

Peace\/

kashpi
20-02-12, 18:55
To si ze mě děláš prdel? Psal si mi do PM, že si ho nepoužil a ujižťoval a přísahal, že je to ban neprávem. Už ve mě fakt došla poslední špetka trpělivosti.
Jak vy na mě tak já na vás:fyou:
lock

PS: nejraději bych ti dal ban i sem, za to jakej seš

grEy
20-02-12, 18:58
Sral :) som :) sa :) s :) tebou :) asi :) pol :) hodinu :) takze :) unban :) nebude. :)