PDA

Zobrazit normální verzi : Ronny --> CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE



Ronny
20-01-17, 18:05
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 178461)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '150670'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Ronny >
[AMXBANS] Tvuj nick: Ronny
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1328184725
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1328184725
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.13.81.228
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.13.81.228
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < CHORY KAPITAN NA CIERNOM KORABE >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic (de_train)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ===============================





Poznamka:






Jelikoz hraju pomalu 10 rokem csko tak ho umim, jelikoz admin si myslel ze mam hacky tak je odstranim.. :)


Dekuji za unban. Ronny

ZEUS
20-01-17, 18:24
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=178461

Ban udělen 2.4.2016. Co si dělal do té doby ?

Každopádně pár měsíců do unbanu by si mohl počkat.

Ronny
20-01-17, 18:45
Hrál jsem cs:go. A my si tykáme?

Ronny
20-01-17, 18:46
A nemohl, protože tady mě to baví nejvíce. A čekat další měsíce když mám chuť si zahrát na vašich serverech opravdu nechci.

Ronny
20-01-17, 18:57
http://stats.csko.cz/statsx/sig.php?player_id=3430501&background=random (http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3430501)
Myslím si že kdybych měl cheaty. tak bych měl jiné výsledky :)

anakin_pok
20-01-17, 19:11
Hrál jsem cs:go. A my si tykáme?

Na co si tu hraješ? Tady jsme si všichni rovni. Mě je 51 let a nepožaduji zde vykání od nikoho. A to je většina hráčů mladších, než jsou moje děti.Proti unbanu!

Ronny
20-01-17, 19:45
Na co si tu hraješ? Tady jsme si všichni rovni. Mě je 51 let a nepožaduji zde vykání od nikoho. A to je většina hráčů mladších, než jsou moje děti.Proti unbanu!
Jsem velmi zdvořilí člověk, a pokud mi někdo tyká.Mám s tím problém ano mě je 24 let. A chodím do práce zaměstnávám lidi, a nemám rád když mi někdo tyká aniž by mě znal osobně, taky k vám nepříjdu a neřeknu čus kámo.
A proč jste proti unbanu, že jsem mám v sobě slušnost,že jsem vychovaný člověk?. :) Pokud vám je 51. Podrž pán bůh.
Myslím si že nárok na to mám. A mám nárok si tu s vámi ze všema vykat, bez toho že vy si myslíte že jste si rovni.Každý člověk to bere jinak,bez holedu v jakém prostředí je.

The Frisco
20-01-17, 19:51
jelikož je ban skoro rok starý, tak admin už nemusí mít tvoje demo.. pokud byl ban neoprávněný, zažádat o unban sis měl hned po tom, co jsi ho dostal, každopádně počkej na vyjádření banujícího admina.

Ronny
20-01-17, 19:58
Já vím že ho asi nebude mít. Ale tak když bych měl hacky, cheaty nebo jak se to píše. Tak mi dají znova ban. :) Přeci ne. A rád bych za u vás hrál, myslím že každý hráč na vašem portálu je taky hráč. A myslím že po roce bych mohl dostat unban.

The Frisco
20-01-17, 20:00
nastavené to máme tak, že po tom roku by ses opravdu připojil, ale rok to bude až za 2 a půl měsíce.

Ronny
20-01-17, 20:03
nastavené to máme tak, že po tom roku by ses opravdu připojil, ale rok to bude až za 2 a půl měsíce.

Chápu to, je to na něm, snad bude hodný a povolími unban chtěl bych zase u vás zahrát. :) A tomu anakin_pok se omlouvám za moje slušné chovaní.

anakin_pok
20-01-17, 20:37
Jsem velmi zdvořilí člověk, a pokud mi někdo tyká.Mám s tím problém ano mě je 24 let. A chodím do práce zaměstnávám lidi, a nemám rád když mi někdo tyká aniž by mě znal osobně, taky k vám nepříjdu a neřeknu čus kámo.
A proč jste proti unbanu, že jsem mám v sobě slušnost,že jsem vychovaný člověk?. :) Pokud vám je 51. Podrž pán bůh.
Myslím si že nárok na to mám. A mám nárok si tu s vámi ze všema vykat, bez toho že vy si myslíte že jste si rovni.Každý člověk to bere jinak,bez holedu v jakém prostředí je.

Ke každé větě bych mohl napsat reakci, ale raději se zdržím. Pokud tedy nebudeš znovu reagovat.

ZEUS
20-01-17, 21:36
Ono když někam prijdes, je slušné pozdravit (což si neudělal ) a když něco zadaš, potřebuješ, tak by to mělo mít nějakou formu a ne takovou jakou si to napsal ty,

Ano tykam ti. Tady nejsi v praci, takže chill. Máš-li s tím problém, tak se nic nedá dělat.

Měl sis požádat ihned po udělení banu, když si to vydržel do teď, tak to vydrzis do 2.4.2017
Víc se k tomu nebudu vyjadřovat. Proti unbanu

Samco
20-01-17, 23:31
http://stats.csko.cz/statsx/sig.php?player_id=3430501&background=random (http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=3430501)
Myslím si že kdybych měl cheaty. tak bych měl jiné výsledky :)

Na základe tvojho ranku to nezávisí. O tento faktor sa neopieraj.

Burak1
21-01-17, 08:05
Pokud slíbíš, že už nezapneš, jsem klidně pro unban.

valentino
21-01-17, 15:15
ub

Koprakek
24-01-17, 18:44
Lck.