PDA

Zobrazit normální verzi : podezření na WH



svat
23-01-17, 16:39
Zdravím, hlásím Vám zde hráče, u kterého si myslím že má ( nebo aspoň zapíná a vypíná ) WH.

Hráč : amanda ( opět více nemám [ byl to steam hráč ] )

Demo : HLTV (http://hltv.csko.cz/27073/27073-1701222220-de_inferno.zip)

8:35:33
9:38:18
10:46:44
37:03:30

&

A ještě tu zkusím hodit časy, kde se mu nějak jakoby do kolečka točí cross, nevím co to je, tak snad mi řeknete Vy, nedělá to jenom v tomto čase, ale bylo to i víckrát.

12:18:10 - 12:20

Díky.

E : Ahoj, opravdu si myslis ze je clear? Jako, co to předmíření do rohu a ták? Jestli vydržíš, odpoledne to více vyčasuji. ( nenapsal si mi odpověď, to jak se mu točí cross, je normální? Mě by zajímalo jako jestli to takhle často dělá rukou, a nebo co to vůbec je. )

E2 : Takže vypsal jsem tu více časů co se mi nezdály :

5:04:85
7:12:81
8:33:97
9:38:18
10:46:36
10:56:45
17:16:05
18:12:56
27:49:96
31:29:24
37:03:45
41:54:35
41:55:21
42:43:52
43:56:81

+

Tu zase mám ten cross, nevím co to je, jestli se mu třepe ruka nebo co to je, tak na to ještě mrkněte.

14:21:81 - 14:30:04

Samco
23-01-17, 23:13
Ahoj, clear.

Britny
26-01-17, 18:49
8:33 - WH
9:38 - WH

Časů je tam poměrně na WH více určitě, ale tyto dva ze začátku mě nejvíc jako daly otazníček, že bez WH by to nedal. Mohl by kouknout ještě někdo jiný?
To točení nevím, moc sem si toho nevšímala.

NarutoO
26-01-17, 19:08
Já na to koukal včera docela pozdě, tak to berte s rezervou. Mě přišlo z těch časů divný jenom 27:49:96 nebo 31:29:24 (jak tam zabije enemy pod mostem na začátku falešný, nevim kterej čas to je) jinak tam WH asi ani není.

Buď má nějakej divnej cfg, nebo blbne hltv, ale hejbe se mu to divně. Což by mohlo ukazovat na to že je ćitr (s multihackem), nebo mu fps či jiný nastavení koliduje se serverem.

Tak jako tak, že krouží crossem neznamená že má wallhack, respektive to nesnižuje ani nezvyšuje pravděpodobnost, že ho má.

Britny
26-01-17, 19:32
A jak bys vysvětlil ty dva co sem dala já? Třeba ten první, jak byl svat schovaný, šel si pro něj najistotu a ten druhý - střelil přímo do invis hráče. Já si to spomalila na 2x a nešel vůbec vidět a on na něj zazoomoval a střelil :D

svat
26-01-17, 20:12
Ahoj NarutoO, to točení crossem neberu jako WH.. To beru jako nějaké AB nebo něco vtom smyslu, samozřejmě že na tom se WH moc neprojevuje, ale jak jsem psal časy, a co napsala Britny* ty dva časy, taky jsem si to několikrát zpomaloval ale nikoho jsem neviděl, ani sebe vtom rohu, ani toho v invisu, prostě podle mě má WH, ale rád bych byl kdyby se na to ještě nějaké lepší očko kouklo.

svat.

( Jak já jsem byl vtom rohu, tak jsem nedupal nic takového, a on o mě vědět prostě NEMOHL !! )

E: máš pravdu, asi budu muset napsat někomu.. Protože tohle nestačí.

NarutoO
30-01-17, 10:16
A jak bys vysvětlil ty dva co sem dala já? Třeba ten první, jak byl svat schovaný, šel si pro něj najistotu a ten druhý - střelil přímo do invis hráče. Já si to spomalila na 2x a nešel vůbec vidět a on na něj zazoomoval a střelil :D

Já je vysvětlovat nemusim. Musel bych pak naopak obhajovat proč jsem dal ban a na to podle vnitřních pravidel přece dva časy nestačí. Pokud si to ty dokážeš obhájit jako cheating, tak mu dej ban, za mě tam nic neni.


Ahoj NarutoO, to točení crossem neberu jako WH.. To beru jako nějaké AB nebo něco vtom smyslu, samozřejmě že na tom se WH moc neprojevuje, ale jak jsem psal časy, a co napsala Britny* ty dva časy, taky jsem si to několikrát zpomaloval ale nikoho jsem neviděl, ani sebe vtom rohu, ani toho v invisu, prostě podle mě má WH, ale rád bych byl kdyby se na to ještě nějaké lepší očko kouklo.

svat.

( Jak já jsem byl vtom rohu, tak jsem nedupal nic takového, a on o mě vědět prostě NEMOHL !! )

Pokud ti dá frag, tak vždycky předpokládá že budeš na spawnu, nebo že pujdeš ze spawnu. CTF hraješ dost dlouho, abys tuhle jednoduchou poučku znal :) Pokud vyžaduješ lepší oči než moje, doporučuju soukromou zprávu, sám od sebe se ti na to nikdo nepodívá.

Zoyer
30-01-17, 10:59
re-up hltv vdaka

e http://leteckaposta.cz/890341524

za me je zapaty

zajimavosti je, ze zhruba v polovine hre nepouziva sound a mozna vubec, ale vubec a stejnak vi vse.

Britny
30-01-17, 14:44
Naruto nikdo tu po tobě nechce, abys mu dával ban. Jen když ti tohle přijde jako čisté, tak pak nevím nevím.. Admini na to serou, takže mu dám ban, protože za mě čistej není a pak možná se admini vyjádřív jeho žádosti o UB, když v hlášení na to serou, prostě sebrala bych tak půlce práva :D hlavně že jich chce tucet rozšíření na aim a na webu jak šašci jsou aktivní, ale demo nekouknout, cia

http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=209335