PDA

Zobrazit normální verzi : Daxer (jiny hrac) --> Kotel



Daxer
23-01-17, 19:06
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 189780)
[AMXBANS] Mas 452 tydnu, 1 den, 2 hodin, 34 minut a 47 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'ban na jb'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Daxer >
[AMXBANS] Tvuj nick: csko,cz
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:118846735
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:118846735
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 95.143.138.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.143.138.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Kotel >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Uz jsem tady zas!!

Nazdar kopyta!
Jsem tady pro vas vubec se me nebojte na neco zeptat :-)
Kazdy kdo bude PRO UB poslu plagatos!

(PS: "Tvuj nick: csko,cz" - zrovna jsem delal reklamu na nejmenovem portale tak snad to bude + pro me :-))))

1 palec nahore = PRO UB
1 palec dole = PRO UB

Maaaaaaaaaaja
23-01-17, 19:22
4 lidi pro unban, zatím to vypadá dobře. :D

E: 31lidí, to nelze přehlížet !!

^SeaBi
23-01-17, 19:22
Chci plagatos !

Bee
23-01-17, 19:25
Seabi , co si o tom myslíš ? Klidně to řekni já to vystřihnu. Tohle píše sám život já si to nevymýšlím.

Daxer
23-01-17, 19:58
Admini, co si o tom myslíte?Zajimá mě váš názor. Snažil jsem se Koprakeka podplatit jenže ten se nenechal a Kozel mě ignoruje...


(Milý Danko, plagatos jsem již poslal :-))

The Frisco
23-01-17, 21:37
nazdár chlapáci.. jsem klidně pro unban, co je jituš z bytu, tak s majsnerosem už není taková sranda, balikose mu přerostly přes hlavu.. takže proč ne

Samco
23-01-17, 22:46
Ja som toho názoru, že dĺžka banu, ktorá ti bola daná, je i tak pomerne mierna.

Britny
23-01-17, 22:59
Co nabízíš za pro ? :entneho:

Daxer
24-01-17, 05:36
Plagatos. Pro tebe klidně bonus párek v rohlíku..

_AnGeL_
24-01-17, 17:43
Som Pre unban, ale dal by som mu zákaz k CT, aby nerobil až taký veľký bordel.

Nakladana Okurka
24-01-17, 18:37
Pro Unban

DiEAcE
24-01-17, 19:59
To vypada na novy Fanclub, Kuto ma co dohanet :D.

Nepoucitelny clovek si par tydnu zaslouzi..

kono159
25-01-17, 09:41
To vypada na novy Fanclub, Kuto ma co dohanet :D.

Nepoucitelny clovek si par tydnu zaslouzi..

kuto dostal 4 podmienky a 4 krat to posral, skor naopak

Koprakek
25-01-17, 14:55
Můj názor znáš, takže jsem stále proti.

Kratos
25-01-17, 15:36
Tiež ee

Lurky
25-01-17, 15:53
proti

Nakladana Okurka
25-01-17, 16:01
A ty, co jsou proti, existuje možnost, že budete někdy PRO? Jakože jestli má mít ten chudák vůbec nějakou naději :(
Podle mě to moc hrotíte, dřív jsem byl taky pro to, aby se mu nechala perma, ale vždyť je to mladej inteligentní kluk, co akorát trolí. Přiznejme si to, necháváte tam hrát horší hráče a ještě mě jebete za to, že jim dám ban na týden (zdravím Kotlicka), tak proc by nemohl on dostat tu VAŠÍ pověstnou druhou šanci? (Navíc když už se dává poslední dobou i koderum)

Burak1
25-01-17, 16:04
Toto už bude myslím třetí šance. Každopádně proč ne :D.

Troppe
25-01-17, 16:50
Nechal bych mu pouze ban k CT. Když by nedělal bordel za vězně, byl bych časem i pro zrušení zákazu k CT.

Koprakek
25-01-17, 16:59
Však ten ban nemá ani k CT, tak proč by se mu to mělo dávat ? Dělal bordel i za Téčka, ne jen za ně.

Troppe
25-01-17, 19:03
Dá se mu ban k CT a uvidí se. Za vězně toho nezmůže tolik, jako za dozorce. Může maximálně bugovat zbraně (nebo z cel) a mačkat CTlačítka (pokud jsem na něco zapomněl, tak se omlouvám). Ovšem pokud na něj bude nějaká stížnost podložená důkazem, nebo sám admin uvidí, že porušuje pravidla a odůvodní to potom, tak se mu dá opět ban a bude lítat only po aimu.
Dal bych mu ještě šanci.

Samco
25-01-17, 19:40
Aspoň keby si bol vedomý chyby, ale on tu robí stále zo seba šaša.

Ja som stále toho názoru, že stále si nezaslúži ísť ani do hry, pokiaľ sa nezamyslí nad svojim správaním, čo však asi tak skoro nebude.

wowz0r
25-01-17, 19:43
Do JB nechci valit víc než už to dělám, ale už jen na základě jeho žádosti o unban bych mu ban prodloužil na 900 týdnů. Popravdě nechápu, proč většina z vás oceňuje trolling. Prostě... proč? Někdo si z vás dělá prdel a vy jste z toho vlhký až u kotníků, gg wp adminz

btw popřemýšlejte nad tím, jak tohle vypadá z pohledu nezaujaté třetí osoby. Přijde sem někdo pro žádost o unban a vidí tohle. Stačí být kamík s pár adminy a hned všechno jde, no ni? Nenasralo by vás pak, kdyby vaši žádost zamítli, protože se neznáte s žádnými adminy a netrolíte je?

Koprakek
25-01-17, 19:51
Dá se mu ban k CT a uvidí se. Za vězně toho nezmůže tolik, jako za dozorce. Může maximálně bugovat zbraně (nebo z cel) a mačkat CTlačítka (pokud jsem na něco zapomněl, tak se omlouvám). Ovšem pokud na něj bude nějaká stížnost podložená důkazem, nebo sám admin uvidí, že porušuje pravidla a odůvodní to potom, tak se mu dá opět ban a bude lítat only po aimu.
Dal bych mu ještě šanci.

Koukal jsi na ten ban, kterej vůbec ode mě dostal a za co? Nedostal ho u CT, dostal ho k vězňům, v té době myslím měl ban k CT a také se říkalo, že u Téček nic nehrozí a co se stalo? Dalo by se téměř říct že "zapl WH". Souhlasím se Samčíkem a Wowzorem.

Latins
25-01-17, 21:17
Ne. A ti, kteří pro něj chtějí Unban (A myslí to vážně), tak jste zapomněli.

Nakladana Okurka
25-01-17, 21:28
Shrnu to tady pro ty, kteří tak trochu nepochopili o co jde.
Napíšu to v bodech:
1. Zvedněte se ze židle a dojdete k oknu
2. Roztahnete žaluzie a koukněte se ven (sice je tma ale něco uvidíte)
3. Hádanka za tři bludištáky: "co vidíte?"
4. Odpověď: Reálný svět
5. Běžte zpět k židli a usednete za počítač.
6. Zamyslete se, jestli má ve vašem životě tak velkou váhu to, jestli člověk co tu trolil bude hrát v online hře.
7. Dojdete k tomu, že kromě vašeho (i našeho, dřív jsem byl tak proti unban) ega nebylo poškozeno téměř nic.

A teď pro inteligentnější: Daxer se choval jako idiot, ale (vždycky je nějaké ale) koukněte se, kolik lidí pobavil. V anketě o hráče roku skončil pokud vím druhej. Lidi, tohle není deagle, nebo kuto, který neměl nikdo rád. Tohle je člověk, kterej když chtěl, tak simonovat uměl a nezlobte se na mě, jestli někdo dokáže (ikdyz v online světě) ovládnout celkem početnou skupinu lidí tak to nemůže bejt hloupej idiot.

Pro mě za mě mu to klidne nechte, jen projebuju svůj názor.

DiEAcE
25-01-17, 21:30
Jak už to tu nejmenovaný kolega wowzor zmínil, kdyby to alespoň napsal jako normální člověk, ale co jsem ho cca týden zpátky slyšel na ts, tak je to pořád stejný buran, proto se mi ten ub moc nepozdává..

marsoun
25-01-17, 21:46
Kamíci už svoje pr0 vypráskali, teď nastoupíme my... Proti, jednou dostal ban, tak nevidím důvod proč ho rušit. Takový typ lidí tu dělá akorát bordel.

Nakladana Okurka
25-01-17, 21:59
Nechápu, kde pořád berete všichni tu jistotu, že to je náš kamarád. Ale jestli jste to usoudili z toho, že jsme se rozhodli dat mu pro v žádosti o unban, tak to je už nějaký druh jasnovidectví ne?

Britny
25-01-17, 22:02
Spíš já osobně nevidím problém v tom UB, když může hrát na zbytku kotelny, ten ban má čistě na JB, kdyby se tu jednalo o ban, který je globálně na celou kotelnu, tak ok, ale jedná se tu o jediný server, tak v čem je potom problém? Jako asi jediný problém bych viděla v tom, že to je fakt troll - sorry Daxer :D a něco prostě je jednou dané na tom Jailu a nebudu se stále opírat o díry v pravidlech, když po celou dobu něco prostě to tak fungovalo. A ty si prostě stále nějak jich zneužíval, provokoval si adminy. Pokud ti bude udělena milost, tak by ses tohodle měl vyvarovat, nebo se staneš obětí opět huntu.
Ale musím taky uznat, že na tom JB hrajou mnohem horší lidi, ale asi mají víc kamíků v AT.

marsoun
25-01-17, 22:04
Jiný důvod proč dáváte pro k takhle napsané žádosti o ub, ve stylu já jsem velký king, vyvěsím tu nějaký shit storm ať ukážu jaký jsem rebel že nepožádám o ub normálně, nevidím

Nakladana Okurka
25-01-17, 22:04
Spíš já osobně nevidím problém v tom UB, když může hrát na zbytku kotelny, ten ban má čistě na JB, kdyby se tu jednalo o ban, který je globálně na celou kotelnu, tak ok, ale jedná se tu o jediný server, tak v čem je potom problém? Jako asi jediný problém bych viděla v tom, že to je fakt troll - sorry Daxer :D a něco prostě je jednou dané na tom Jailu a nebudu se stále opírat o díry v pravidlech, když po celou dobu něco prostě to tak fungovalo. A ty si prostě stále nějak jich zneužíval, provokoval si adminy. Pokud ti bude udělena milost, tak by ses tohodle měl vyvarovat, nebo se staneš obětí opět huntu.
Ale musím taky uznat, že na tom JB hrajou mnohem horší lidi, ale asi mají víc kamíků v AT.

Ámen Britny.
Pod tohle se podepisujiii

Samco
25-01-17, 22:08
Ďalší dôvod, prečo si momentálne unban nezaslúži je aj ten, že s kamarátom Chosenom tu zakladal nemiestne a urážlivé témy voči Kopríčkovi vrátane provokatérskych poznámok v chatboxe.

Daxer
25-01-17, 22:14
Marsoune asi te zklamu ale kamiky jsem si sem nezavolal a ani to nemam zapotrebi:)

Die, s autistama se neda bavit normalne :/

Okurka diky :)

Jebej!
PS: zitra se vyjadrim, jdu spat

Britny
25-01-17, 22:25
Ďalší dôvod, prečo si momentálne unban nezaslúži je aj ten, že s kamarátom Chosenom tu zakladal nemiestne a urážlivé témy vrátane voči Kopríčkovi vrátane provokatérskych poznámok v chatboxe.

Ale pořád se tu bavíme o jednom serveru. Ban na forko nemá ani jeden, permu na celou kotelnu taky ne. Téma ohledně kopra, to jsou bohužel jejich velké mínusy a vím, že poznámky měli na víc adminů, kteří tu třeba píšou v jeho prospěch, možná asi proto, protože tohle je stále cs portál. Daxer i na mě měl blbé kecy, není to můj bff, ale snažím se na to koukat i z jiného pohledu.

DiEAcE
26-01-17, 01:46
Misto toho, aby ses choval jako clovek, tak porad prudis a potom se tomu jeste divis.

Bez na jiny portal treba, nikdo te tu nedrzi, pac a pusu ..

Nakladana Okurka
26-01-17, 08:47
Když si přečtete ty předchozí žádosti o UB tak uvidíte, že to můj kamarád asi nebude, ale koukám se na to aspoň trochu nezaujatě.
Spousta z vás nasral, ale spousta z vás, které nasral, tak buď na JB zabloudili omylem, nebo tam přišli za kamarádem.
Teď vám sem hodím pár příkladu:
Unihoc (měl někdy permu do hry za to, že psal nesmysly do chatboxu?)
Kuto (4 šance)
Deagle (pár třídenních banu asi, ale permu nedostal)
Choseni (dělal píčoviny na JB jako Daxer, pořád má ale jen zákaz k CT)
Smooke Weed Every Day (je to sice celkem pohodář, ale na JB kazí hru simona má 16 banu)

A je se vás zase ptám, co bylo poškozeno, kromě vašeho Ega? Jediný, kdo má právo bejt naštvanej je Koprakek, jehož jméno bylo poškozeno, ale podle mě by se přes to mohl přenést.

Necháváme si tam horší hráče, dáváme druhý šance cheaterum (cc uvědomil jsem si chybu, už to znovu neudělám, přísahám - asi za dva dny dostal zase ban).
Lidi, co ho znají z TSka a mají domněnky o tom, že to je buran (což teda je, slyšel jsem že bydlí na vesnici, takže klasickej nevychovanej vidlák) by neměli svoje pocity z jeho vyjadřování používat jako argument "proč nedat unban"

No a závěrem bych chtěl říct, že kdybych já měl ban už 7 měsíců a viděl, co za případy tam pořád hraje (opět zdravím Kotlicka), tak bych si taky nepodal normální žádost o unban. Cítíte v jeho žádosti o UB ten lehký sarkasmus? Co mu zbývá? Kdyby se vám omluvil milionkrát, poslal růži a čokoládu, tak pořád budete v přesvědčení, že to je kokot a zaslouží si permu.

Sry za slohovku - úcta těm kteří to přečetli až sem

PS: u jiných to udělat stylem "ještě jedna šance ale pokazí to a perma bez možnosti unban" jde, ale tady ne. Proč?

kono159
26-01-17, 11:51
PS: u jiných to udělat stylem "ještě jedna šance ale pokazí to a perma bez možnosti unban" jde, ale tady ne. Proč?

uz asi nikoho nebavi davat "milost" (viz kuto). ked novacik dostane ban, poziada si o ub tak vacsinou mu admin da ub lebo to je jeho prvy ban a doveruje mu ze to uz nespravi, ale ked si pride clovek co dostal xxx banov poziadat o ub, tak nemas nikde istotu ze to neposerie znova (objektivny nazor)

+mas pravdu ze na serveroch behaju ludia co horsie porusuju pravidla, ale jedine riesenie len cakat kedy to riadne poseru a banovat, navysovat dlzku a nakoniec perma

wowz0r
26-01-17, 14:11
http://csko.cz/forum/showthread.php?49557-Daxer-_Koprakek_&p=409457#post409457

just sayin'

Nechcete rovnou po klausovsku udělit hromadnou milost všem zabanovaným za wallhack? Však je to to stejné, dokonce většina z nich ani nemá 32 předchozích banů, čili by si unban zasloužili víc, no ni? Cmmon, nebuďte měkký, admini si aspoň nahoní statistiky banů. Mě prostě nepřestává fascinovat váš dvojí metr, jakmile máte někoho rádi, jste ochotni mu prominout shodný prohřešek, za který byste někoho jiného ukřižovali. A vaše názory o pohledu "z jiného úhlu"? Jak to napsat slušně... Žádný jiný pohled není. Tenhle dělal bordel, radil, dostal právoplatný ban. A pokud vás sere, že jiní dělají bordel a ban nedostanou, no tak je do prdele zabanujte taky. V čem je problém? V mých očích jste admini k smíchu. Snaha neustále někoho omlouvat, vysvětlovat, že on to tak vlastně nemyslel, že on vlastně radit nechtěl, že on je vlastně jenom pouhopouhý troll, že měl težký dětství, že ho tatínek zneužíval a tak si svoje komplexy léčí na serveru... Nesčetněkrát se choval jako dick, tak ať si to vyžere! Stejně jako všichni ostatní bez rozdílu.

Nakladana Okurka
26-01-17, 14:24
Když někdo na serveru cheatuje, kazí a znepříjemňuje hru ostatním. Jediný komu Daxer kazil hru jsme byli my admini. On sám zaujal a upoutal početnou skupinu lidí, když byl na serveru, žádný hráč si nestěžoval, protože s ním prostě byla prdel. Choval se jak kokot, ale lidi ho měli rádi. Takže tohle a cheatery nemůžeš vůbec srovnávat.
Asi ti uniká myšlenka JB (což oba víme) o které jednou Does napsal, že tady na tom módu se nejedná o striktní dodržování pravidel a v rámci zábavy se dá něco přehlížet. Takže mě přijde k smíchu to, že potřebuješ všechno do puntíku plnit a jak ne, tak ban. Jestli tam máme banovat uplně všechno "Což je třeba i "tvoje máma") tak tam za chvíli nikdo nebude.
Jinak mluvíš o tom, aby si to vyžral, ban má 7 měsíců, podle tebe ho máme pověsit, mučit, vyvraždit jeho rodinu do základu jen proto, že si dělal legrácky z nás jako z AT. Sorry ale tak zahořklej nejsem, abych se přes to nedokázal přenést a i po 7 měsících byl proti ub.

wowz0r
26-01-17, 14:28
Jinými slovy jste admini, kteří věřejně přiznáváte, že se vám může srát na hlavu. Respekt! :) adminovat s tímhle přístupem na normálním serveru (rozuměj z kategorie aim), to by to tam teda vypadalo...

ZeMi7
26-01-17, 14:35
Když někdo na serveru cheatuje, kazí a znepříjemňuje hru ostatním. Jediný komu Daxer kazil hru jsme byli my admini...

K unbanu se nevyjadřuji, jen si nemyslím, že by vás pouze trollil, ale přitom nekazil hráčům hru. Důvody banů říkají opak.


Důvod

přejíždění
rušení
MFK
nehlídání simona
prozrazování polohy

Nakladana Okurka
26-01-17, 14:37
to nikdo nenapsal, když se s těmi hráči na serveru někdy zasměješ, nezabanuješ je za to, že napíšou "kkt" do chatu, tak oni ti na tu hlavu ani srát nebudou.

E: chápu co chceš říct Zemi, ale jestli jsi s ním někdy byl na serveru, tak jsi to sám musel vidět, jak na něj hráči reagují

navíc mě to je jedno, všichni víme, že Unban nedostane, na to je to tady moc rozporuplné téma

wowz0r
26-01-17, 14:42
Nějaký "kkt" v chatu ani nevnímám, to ať si píše každej co chce, pokud to nemíří na někoho konkrétního. Je rozdíl napsat "kkt" nebo "okurka je kkt", ale nechápu, že máte potřebu obhajovat někoho s 33 bany. To je jak se zákazy řízení. 20x ho chytnou a nic se neděje. Po 21. zabije při bouračce člověka a pak se teprve něco řeší. Šancí na nápravu měl dost (osobně bych skončil po třech) a obhajovat člověka s 33 bany může jen bezmozek nebo "sluníčkář", ani jeden z nich by však podle mě neměl vykonávat funkci admina :) Divím se, že tady ještě neobhajuješ "WH banned Haunted666", protože jeho spam nahlašování je taky přece jen trolling a ubližuje jen adminům, ne? Ale ten ti asi tak nepřirostl k srdci jako tudlencten :)


E: chápu co chceš říct Zemi, ale jestli jsi s ním někdy byl na serveru, tak jsi to sám musel vidět, jak na něj hráči reagují
teď mi napsal dwarf super odpověď, řešíme to v komunikaci na fb a bavíme se nad tím. No každopádně napsal reakci na toto tvoje tvrzení, cituji:
"a jeho ohánění se,že byl v uplně useless a nonsense anketě druhý nejoblíbenější hráč? Ortel taky vyhrál Slavíka a je to sračka"

čili, tak :D

Nakladana Okurka
26-01-17, 14:55
Neprožívej tu hru tolik. Já jenom napsal, proč jsem za unban a vypsal jsem, proč mi přijde 7 měsíců dostačující na to, že poranil naše city a ega. (opět píšu poranil a naše, protože já jsem s ním měl stejné problémy a taky jsem do minulých žádostí psal, že je kokot).
K té poznámce s "WH banned Haunted666" se ani nevyjdřuju, protože kdyby jsi si přečetl pořádně můj předchozí post, tak bys takovou sračku asi nenapsal.
Nemám potřebu někoho obhajovat, je mi celkem u konečníku jestli bude hrát nebo ne, jen jsem sem přišel říct, že už by klidně unban dostat mohl. Ale je to jako jít hlavou proti zdi, jedni nejmenovaného kandidáta na práva odsoudí protože se před 4 lety choval jako hňup, druhý ho odsoudí protože má VAC ikdyž za to třeba ani nemůže.
A zas tak moc na té hře zavislej nejsem, aby mi přirostli k srdci lidi, který neznám a v životě je neuvidím.
+ není to tak dlouho, co jsi zkrátil ban klukovi za vulgarismy (ikdyz ti tam psali at to zkratis, takže to neber jako hate, ale snad chápeš co tím chci říct)) a ten týpek po tom zkrácení ti začal nadávat ještě víc, tohle sraní na hlavu není?

Daxer se do chatboxu už nevyjadřuje, dementní thready taky nezakládá, dát mu zase permu zabere asi 20 sekund a kdyby si to posral, tak bych pak i já - sluníčkář, bezmozek + mu kouřím péro - byl proti unbanu.

Pikii :D
26-01-17, 15:01
Pri tebe je blbosť to, že si pre veľa detí na jb vzor ktorí sa ti vtierajú do riti a trolia s tebou viz napr chosen samo o sebe dať tebe ub mi je jedno, ale tým že ho dostaneš príde na server big trol a dalších jeho sto poskokov. proti ub.

E:Proti som len momentálne možno keby si to bral vážne svoje rozhodnutie zmením, ale nepríde mi to tak. sr1

Britny
26-01-17, 16:47
A že tolik své aktivity nedáváte taky na hlášení na forku, jak do jedné žádosti o UB :D

Daxere tvé šance jsou velmi malé, ale mohl to mít aspon na rok, jak to mají všichni na ns, ne na x let. To aj cheater má po roce šanci tu hrát na celé kotelně, jak on na jednom serveru.

wowz0r
26-01-17, 17:15
Neprožívej tu hru tolik. Já jenom napsal, proč jsem za unban a vypsal jsem, proč mi přijde 7 měsíců dostačující na to, že poranil naše city a ega. (opět píšu poranil a naše, protože já jsem s ním měl stejné problémy a taky jsem do minulých žádostí psal, že je kokot).
K té poznámce s "WH banned Haunted666" se ani nevyjdřuju, protože kdyby jsi si přečetl pořádně můj předchozí post, tak bys takovou sračku asi nenapsal.
Nemám potřebu někoho obhajovat, je mi celkem u konečníku jestli bude hrát nebo ne, jen jsem sem přišel říct, že už by klidně unban dostat mohl. Ale je to jako jít hlavou proti zdi, jedni nejmenovaného kandidáta na práva odsoudí protože se před 4 lety choval jako hňup, druhý ho odsoudí protože má VAC ikdyž za to třeba ani nemůže.
A zas tak moc na té hře zavislej nejsem, aby mi přirostli k srdci lidi, který neznám a v životě je neuvidím.
+ není to tak dlouho, co jsi zkrátil ban klukovi za vulgarismy (ikdyz ti tam psali at to zkratis, takže to neber jako hate, ale snad chápeš co tím chci říct)) a ten týpek po tom zkrácení ti začal nadávat ještě víc, tohle sraní na hlavu není?

Daxer se do chatboxu už nevyjadřuje, dementní thready taky nezakládá, dát mu zase permu zabere asi 20 sekund a kdyby si to posral, tak bych pak i já - sluníčkář, bezmozek + mu kouřím péro - byl proti unbanu.

Moje city ani ego nijak neporanil, neznám ho a je mi u anusu. Jde mi obecnou rovinu posuzování těchto vychcanů, ne o tohohle konkrétního. Nejde mi o to, jak tenhle konkrétní případ dopadne, jde mi o to, abyste se zamysleli nad tím, jak se vlastně rozhodujete. Proto jsem psal o dvojím metru, který je na kotelně do očí b(l)ijící. Pokud někdo dostane VAC, jsem si téměř jist, že vždy ví, za co to bylo. Ať mi tu nikdo neříká, že půlka lidí s VACem za něj vlastně nemůže. Proto jsem ze zásady proti tomu, aby dostal práva někdo, kdo má VAC. Jak to pak asi působí, když se adminovi s VACem podívá na Steam profil hráč na serveru. Asi nebude mít valné mínění o takovém portálu. Admini, kteří ho dostali v průběhu "služby", to je kapitola sama pro sebe. Mám Steam 10 let, v pc mám cheaty na kontrolu dem, dema a HLTV kontroluji na NS, předtím vypínám Steam a VAC jsem nikdy nedostal. Tak je chyba asi někde jinde. A nevím, proč sem taháš VAC.

Ban tomu retardovi jsem zkrátil, protože jak jsem psal, žádost o unban je veřejná a vy máte svým způsobem povinnost se k ní vyjádřit. Kdyby to bylo na mě, dal bych mu ban ještě delší, ale když se tu rozhoduje demokraticky, tak bohužel musím poslouchat i ostatní. Takže to není čistě z mojí vůle = nemůžeš to proti mně použít. Co ale já mohu použít proti tobě je tvůj názor na jeho unban, protože ten je čistě z tvojí hlavy.

Každopádně moje posty nejsou mířeny konkrétně proti tobě (i když teď asi jo, protože si tu vesměs píšeme spolu), ale je mířen na všechny, kteří dali pro unban. Týpek se vám vysměje hned v prvním postu v žádosti a vy mu dáte pro. Působíte jako figurky s ikonkou "admin" bez špetky respektu, tolik můj názor a poslední post, dál do mě můžete valit bez mojí odezvy. Stačilo mi to tu :)

Daxer
26-01-17, 20:12
Já jsem si během té doby uvědomil jaké kktiny jsem tam dělával..Tak bych tu chtěl požádat o ještě jednu šanci, perma se může hodit zpět kdykoliv.
Koprakekovi bych se chtěl tady veřejně omluvit za tu anketu a další kraviny co jsem s Chosenem dělával.

B!g 5m0k3
26-01-17, 20:56
https://media.giphy.com/media/l2JJwlFN9MYKPk98s/giphy.gif

Nihilia
27-01-17, 08:24
Číst ty vaše romány opravdu nebudu a Okurko promiň, ale píšeš tady něco o porjítí se k oknu a sám máš nejdelší proslovy a nejvíc to prožíváš :think:

Kdyby si Daxer podal normální žádost o UB, tak bych si možná řekl, že se nad sebou trochu zamyslel. Co dělá? To co dělával ve hře. Dělá ze sebe jen blba a opět provokuje.

Každopádně! Klidně ať dostane UB, protože je tady spousta adminů, kteří si ho tak pohlídají, že bude mít stejně do týdne zase ban.

Nakladana Okurka
27-01-17, 10:10
Tím že napíšu, že jsem za UB, tak to prozivam? Mě přijde že víc to prožívají ti, co se po 7 měsících nedokážou přenést nad jedním trollem.
Napíšeš že nebudeš číst naše romány a pak víš, co jsem do těch románu napsal.
Všechno to byl pouze můj pokus přesvědčit ostatní, proč si myslím, že je zbytečný mu nadále nechávat permu.

_AnGeL_
27-01-17, 11:11
By Because:
Dobrý deň.
Nemusím tohto človeka ale aj tak podľa mňa unban je ešte dosť ďaleko. Prečo? Už len keď sa pozrem na túto žiadosť bez Vašich hádok, proste iba prvá post, tak mi vyjde, že ide o troll a nechápem ako niekto môže tam napísať, že je pro UB. Neviem či sa to tak veľmi zmenilo ale myslím, že či v žiadostiach o unban alebo žiadostiach o práva, to boli topici, kde to vládlo formálnym štýlom. Vtedy sa o tom dalo polemizovať, že možno dostane unban. Ale toto?
1. Nazdar kopyta! – Že by sem radšej napísal nejaký formálny pozdrav, ako sa v žiadostiach uvádza.
2. Nikde nemá napisané, ani že žiada o ten unban. Len, že sa ho máte spýtať na niečo a nejaké sprosté plagáty. Nejaká veta napr. : Touto cestou chcem požiadať o unban.. tam úplne chýba. A to neni dobre, zachvílku si tu budú títo „známy“ hráči žiadať o unban s vetou: Čau daj mi unban dik. A to už nie je
3. Nejaká omluva, alebo objasnenie, že čo ja viem: Bol som doma a uvedomil som si, že som robil hovadiny tak to tam vôbec nič neni.
Žiadosť o unban je úplne chabá, to je ako keby si dojdem pre práva takto: Čau dajte mi práva a pri každom pro pošlem rohlik tej danej osobe..
Mne to nepríde v poriadku, aj keď je debil na serveri tak podľa mňa by to malo mať nejakú úroveň táto žiadosť.

Toť vše.

Nihilia
27-01-17, 12:02
Tím že napíšu, že jsem za UB, tak to prozivam? Mě přijde že víc to prožívají ti, co se po 7 měsících nedokážou přenést nad jedním trollem.
Napíšeš že nebudeš číst naše romány a pak víš, co jsem do těch románu napsal.
Všechno to byl pouze můj pokus přesvědčit ostatní, proč si myslím, že je zbytečný mu nadále nechávat permu.

Ano, vím co jsi psal, protože na první straně není nic a hned na druhé jsem narazil na tohle. Pak jsem jen viděl, že to pořád řešíš s někým.

Myslím si, že by bylo daleko přehlednější napsat:

PRO - je to delší dobu, změnil se, věřím mu,atd...
PROTI - xxx důvodů

Zbytečným vypisováním proč jo a proč ne a tamto a ono...toho se vždy někdo chytne a zbytečně se tu hádáte kvůli jednomu oslovi, co došel jen provokovat.

PS: podívej se sám, k čemu se to tu zase zvrhlo. U ostaních žádostí se napíše PROTI, protože prostě proto a hotovo. U Daxera se to bude řešit na 10 stran).

Daxer
27-01-17, 23:53
Žádost měla zaujmout a ne unudit..
Kdybych tu stejně vypsal X krát jak jsem si uvědomil chování a všechno tak někomu to bude stejně málo. :happy:

Permu byste mohli hodit kdykoliv zpět...

Kotel
02-02-17, 20:05
Vsichni jste mu odhlasovali ban, tak se ted nebude zase rusit.