PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva na AIM



Mildous
24-01-17, 13:39
Zdravím všechny příznivce Cska, obracím se na Vás, se žádosti na administrátora. Jmenuji se Miloš Tichý, bude mi letos 25 let, Bydlím v malebné vesničce nedaleko Pardubic. Pracuji jako vedoucí provozovny, mám pod sebou 30 žen a věřte mi, že to je pěknej záhul :D. Moje rodina je veliká, mám 4 krásné sestry, z toho 2 zachvíli dovrší 18cti let. Vyrůstal jsem bez Táty, tím pádem jsem se všechno musel sám, né nadarmo se říka.. že se člověk učí celý život. Csko jsem začal hrát počínaje cca 8 rokem, v minulosti jsem pusobil na jednom z největších serveru v české republice a na slovensku, který měl velice dobré odezvy. NA vašich serverech trávím hodně času, setkávám se tam s mnoha cheatery a s hráči co se neumí slušně chovat. Každoročně jsme se v letě sešli.. pronajali si chatu a za odmněnu jsme se napili, něco dobrého ogrilovali, samozdřejmně mimo pití a jídlo jsme probírali, co zlepšíme .... . Před Pár lety tento portál zanikl z důvodu ubyvající návťěvností. Ve volném čase se věnuji Hasičině, kterou taktéž dělám od malička, patříme mezi poloprofesionální jednotku s velice kladnou odezvou v okrese, pořádáme různě akce jako je např. Pohádková cestička pro děti, soutěže, školení, soustředění a další zajimavé akce. Dále se věnuji Rugby, také od malička, počínaje 3. třídou, v Přelouči jsme na velice dobré úrovni, kdy hrajeme 1 třídu, která fe fakt dost obtížná. Dále se věnuji svojím pesanům... svojí přítelkyni, kterou v nejbližší době chci požádat, tak aby na to do konce života nezapomněla. Dále mám rád přírodu a každoročně sjíždíme různé řeky, např. Vltava, Sázava... jsou tam úseky různých obtížností, vřele všem doporučuji, Vltama je krásná, romantická a nejkrásnější je na tom ta příroda a ta společnost lidí, která vás zahřeje u srdce. Dále se učínám hrát na kytaru, jelikož k táboráku to podle mě patří. Již nevím co bych dál k sobě uvedl.. snad to bude stačit. Samozdřejmně všechny Vaše kritéria splňuji. s pozdravem Mildous. PS: kdybych na něco zapomněl, rád doplním.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198014382598/
Nick: *MAUTINKU*

wowz0r
24-01-17, 16:15
Dle hlstats tu máš nahráno něco přes 27 hodin na DM, malinko na Aimu a DMFFA. Nic moc aktivita pro žádost o práva. Za mě zatím proti.

DajMen
24-01-17, 20:16
Taky hlášení jsem neviděl,tady na forku ani 1 příspěvek..zatím proti

Mildous
24-01-17, 20:52
Na forum jsem se příhlásil až dnes, to sami vidíte. Ohlásil jsem zatím 2 cheatery.. z toho ten druhý byl ohlášen dnes. Nevím co máte namysli s aktivitou na Foru.. jestli máte namysli komentování různých diskuzí, nebo jen přihlášení. Jsem dospělej člověk a nemůžu u toho sedět furt jako mladí kluci, kteří chodí do školy. To jsem si myslel, že těch hodin tam bude daleko víc, ale jak si taksi v tom nemám přehled, samozdřejmně se na tohle zaměřím a polepším se. Nechci na nikoho naléhat, a proto se chci zeptat, když tyto věci.. co mě chybí vyrovnám do průměru, jestli mám někoho kontaktovat, nebo jestli mě třeba pak někdo kontaktuje sám. Všechno prosím v upřímnosti. Mildouš

wowz0r
24-01-17, 22:30
Ok, budu upřímnej. Píše se "samozřejmě", z toho, cos napsal ty, mi vytekly oči a zatáhl se mi penis do dutiny břišní. Dále se píše "mě" ve 2. a 4. pádu, tzn. koho, čeho, koho, co, "mně" se píše ve 3. a 6. pádu, tzn. komu, čemu, o kom, o čem. Chápu, že se to nemusí zdát podstatné, ale malinko to něco vypovídá. Nejde o to komentovat na fóru každou blbost, ale třeba tu hlásit cheatery, které se nepodaří vyřešit na serveru a dostat se do povědomí zdejší komunity. 27 hodin a 2 nahlášení cheateři je zoufale málo na žádost o admina. Proto bys měl nejdřív zvýšit aktivitu, začít pořádně hlásit a pak se uvidí.

Mildous
25-01-17, 00:53
Okey, tak už to je nějaký pátek, co jsem byl ve škole.. přiznám se, kolikrát nekoukám na gramatiku, jde mi o to, aby člověk pochopil.. co myslím... jasný.. kdybych psal slohovou práci ve škole, tak si na to dám pozor, ale teď jsi mě dostal. V tomhle případě si myslím, že to není podstatné, ale nebudu se vymlouvat, to je moje vizitka, nečekal jsem, že dostanu vyhubováno za gramatiku upřímně. Na druhou stranu tě chápu, neznáte mě. Nevidím problém v tom, si časem pokecat po TS, nebo po telefonu. Většinou, když můžu usednout v noci k PC, tak jsou servery prázdné, přes den na to není moc čas. u Vás mám odehráno, to co jsi napsal.. ale jinak na Steamu mám odehráno cca 350 hodin, což o něčem taky svědčí. Beru na vědomí a budu se Vám snažit pomoct. Mám rád upřímnost a kdo je upřímný, cením si toho.

wowz0r
25-01-17, 09:22
Gramatika není potřeba, když si píšeš neveřejně s někým blízkým. Pokud píšeš žádost do veřejného fóra a očekáváš nějakou rozumnou odpověď, měl by sis na to dát bacha. Do životopisu pro zaměstnavatele taky asi nebudeš psát takový chyby. 350 hodin za 7 let vlastnictví toho účtu svědčí o tom, že jsi vyloženě rekreační hráč. Zdejší admini (aspoň ti, které znám) mají nahráno přes 2000 hodin. Zatím není co řešit, nejdřív musíš začít hlásit a pořádně hrát (admin, který je online 2 hodiny týdně, by byl zbytečný), pak se to může řešit dál. Do té doby tu budeš mít jen proti.

Mildous
25-01-17, 10:16
Souhlasím s tebou. Přiznám se, že jsem to nainstaloval před 4 měsíci cca po 4 letech cca. Nejsem začátečník :)

Koprakek
03-02-17, 14:15
Proti

Samco
25-02-17, 16:49
Nulová aktivita v hre a aj na fóre.

PROTI

Saintpepo
02-03-17, 10:09
Až to budeš myslieť vážne tak si podaj žiadosť znova. Lock