PDA

Zobrazit normální verzi : olli221 - vulagrnosti, zabíjení hráčů - COD:MW 2 - huntic



Stitnanek
24-01-17, 16:11
Tažke čím pak bych začal .. hmmmm
No tak .. hraje se tak huntic a je 1v1 .. admin oli je mrtvý a je v T týmu. hráč CT hlídá spawn a hráč motja (T) kličkuje před spawnem a vymýšlá asi nejakou strategii, kdežto admin olli221 asi měl nějaký extra problém a aj když bylo cca 40sekund před koncem kola, tak z ničeho nic zabil motju. Jestli BOREC admin Olli221 nevíí .. tak v profi csku sa normálně 90% času taktizuje a jen přeléta z místa na místo a až pak se utočí :) a navíc on sám každé kolo kempil v okně a vyčkával a to hrál za T a bana nebo kick a nebo kill si nedal ... zajímavé. No .. pak sem se ho neustále ptal proč to udělal a nedokázal odpovedět. Když sem mu napsal že s týmto pujdu na forum tak odepsal že su retard = urážka. A takže když já sem sa smál na serveru jak mě předtím dal bana za nevhodné logo kreslené v malovaná a rok sem ho používal .. tak dal bana za provokaci :D
A admin by měl jít příkladem druhým hráčom, takže když admin píše vulgarnosti, tak hráč vlastně může taky ..
pro vysvětlení :
olli221 neustále dostával na prdel a každé kolo sem ho zabíjal, dal mě bana za to nevhodné logo :D
NEMÍŘENĚ jsem se smál jeho demenci, ban za provokaci
dneska bezduvodné zabití a vulgárnosti , ale musí se nechat že když dneska sem ho zabíjel skoro každé kolo tak asi udržal nervy a nezabanoval mna nebo nevyhodil ale rači odešel, tomu tleskám :clap::clap::clap:

a malá zajimavost :
Nicméně to neznamená, že admin není nedotknutelná pozice. A už vůbec to NEZNAMENÁ, že by ADMIN BYL NĚCO VÍC NEŽ HRÁČ . Admin musí brát v potaz, že jediné, co ho odlišuje od hráče nejsou jeho práva, ale jeho ODPOVĚDNOST. Čára která dělí admina od hráče je z jeho strany mnohem tenčí. A je tedy mnohem jednodušší bez svého přičinění přejít z pozice admina na hráče, než opačně.

a to je furt admin ? :think::think::think::think::think:

je me jako jasné že toto zas bude neřešitelný případ a hned sa to uzamče nebo smaže
jak řekl matonoha : Jsem velice zvědam jestli tento dopis, nebo část skeče, dostane uším a očím televizních diváků, BLA BLA BLA v nejhorším případě se z toho stane tradičně oblíbená trezorová záležitost.
tradičně oblíbená trezorová záležitost - velké obliba adminů tohoto portálu :)

WhiteWolf
24-01-17, 16:19
Taky sem si toho všiml, není to normální.. Příště natoč i demo pro další důkazy:) Toto mi na něm taky vadí.

MrSlissi
24-01-17, 16:20
Nevím vůbec o co jde, ale anketa pěkná :yay:

Stitnanek
24-01-17, 16:21
můžete hlasovat pro více možností :)

oli221
24-01-17, 16:23
:D:D Dúfal som, že dáš sťažnosť :D :D Tak za prvé nebolo 40 sekund do konca kola, ale pár sekund po konci kola. Kill dostal preto lebo miesto toho aby sa snažil položiť bombu alebo ťa zabiť, tak chodil okolo plantu. Je to teamova hrá a zbraň si na code nepotrebuje savovať preto kill. Za druhé na tú otazku som ti odpísal "Preto aby si sa čudoval", že si retard som ti napísal až ked si povedal, že na mňa dáš sťažnosť :D. To by bolo odomňa všetko a retard naozaj si.

E: Máte tam hltv, takže nemusíte natačať demo :D stačí to tu postnúť nech to všetci vidia :D

Britny
24-01-17, 16:26
Takže za 1 slay co ani nedal tobě si došel na forko sem napsat tento krásný dopis pro vedení, jaký Oli je + vytahuješ něco co bylo kdysi, za co ti dal ban jo?

NarutoO
24-01-17, 16:29
Tažke čím pak bych začal .. hmmmm
No tak .. hraje se tak huntic a je 1v1 .. admin oli je mrtvý a je v T týmu. hráč CT hlídá spawn a hráč motja (T) kličkuje před spawnem a vymýšlá asi nejakou strategii, kdežto admin olli221 asi měl nějaký extra problém a aj když bylo cca 40sekund před koncem kola, tak z ničeho nic zabil motju. Jestli BOREC admin Olli221 nevíí .. tak v profi csku sa normálně 90% času taktizuje a jen přeléta z místa na místo a až pak se utočí :) a navíc on sám každé kolo kempil v okně a vyčkával a to hrál za T a bana nebo kick a nebo kill si nedal ... zajímavé. No .. pak sem se ho neustále ptal proč to udělal a nedokázal odpovedět. Když sem mu napsal že s týmto pujdu na forum tak odepsal že su retard = urážka. A takže když já sem sa smál na serveru jak mě předtím dal bana za nevhodné logo kreslené v malovaná a rok sem ho používal .. tak dal bana za provokaci :D
A admin by měl jít příkladem druhým hráčom, takže když admin píše vulgarnosti, tak hráč vlastně může taky ..
pro vysvětlení :
olli221 neustále dostával na prdel a každé kolo sem ho zabíjal, dal mě bana za to nevhodné logo :D
NEMÍŘENĚ jsem se smál jeho demenci, ban za provokaci
dneska bezduvodné zabití a vulgárnosti , ale musí se nechat že když dneska sem ho zabíjel skoro každé kolo tak asi udržal nervy a nezabanoval mna nebo nevyhodil ale rači odešel, tomu tleskám :clap::clap::clap:

a malá zajimavost :
Nicméně to neznamená, že admin není nedotknutelná pozice. A už vůbec to NEZNAMENÁ, že by ADMIN BYL NĚCO VÍC NEŽ HRÁČ . Admin musí brát v potaz, že jediné, co ho odlišuje od hráče nejsou jeho práva, ale jeho ODPOVĚDNOST. Čára která dělí admina od hráče je z jeho strany mnohem tenčí. A je tedy mnohem jednodušší bez svého přičinění přejít z pozice admina na hráče, než opačně.

a to je furt admin ? :think::think::think::think::think:

je me jako jasné že toto zas bude neřešitelný případ a hned sa to uzamče nebo smaže
jak řekl matonoha : Jsem velice zvědam jestli tento dopis, nebo část skeče, dostane uším a očím televizních diváků, BLA BLA BLA v nejhorším případě se z toho stane tradičně oblíbená trezorová záležitost.
tradičně oblíbená trezorová záležitost - velké obliba adminů tohoto portálu :)

Takže, kde začít. Nemůžu než souhlasit se zde zmíněným profesionálem. Doporučuji se spojit s majitelem tohohle kanálu https://www.youtube.com/channel/UCw2GXtl5JvoKwRgBgOxzqeA a pilovat taktiku. V nejlepším případě udělat klan a "takticky drtit" každého, kdo jim byť s nejmenším adminským podváděním vlezou do cesty!!!

Kotelna potřebuje obrodu!!!

Stitnanek
24-01-17, 16:53
já hájím práva druhých a za druhé .. to bylo takové plus co dělal za problémy předtím :) navíc ty jako ženská bys to měla chápat, ženské jsou přece profesionálky v probírání věci co se staly předtím :) .. a proč byla anketa uzamčena ? to si už olinek stihl vyplakat ?
Stejnak si myslím že si musel olinek tu cestu k adminovi prokouřit ..

Saintpepo
24-01-17, 17:01
Sťažnosť neopodstatnená. Lock