PDA

Zobrazit normální verzi : BaueR



BaueR
24-01-17, 21:22
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Alcapone
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Hitovani vlastnich zradcu'
[AMXBANS] Delka: '8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:312614561'
[AMXBANS] Tvoje IP: '91.221.212.82'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






Zdravim po tom co jsem Hittnul nekoho a pritom jsem vubec nevedel kdo to je jak nehittovat Spoluhrace, nic zkuste si lepe v pravidlech zformulovat tento server ...... Nekdo je modry nekdo nic , nekdo ma na sobe napis T a hittujou vas vsichni.... jak ma clovek poznat kdo je kdo...... a i pred tim nez me admin zabanoval jsem se ptal jak to poznam asi v 6 zpravach at nenahittuju.. lepe si napiste pravidla protoze ja se v tom nevyznam a tohle je uz 2-hy ban za 24hodin... vzdy co 5min. hraju. Pravidla jsem cetl aspon 10x opravdu minimalne 10x a nepochopil jsem skoro nic protoze to tam neni napsane a proto zadam o UNBAN pro nepresnosnosti v pravidlech

Alcapone
24-01-17, 21:29
Ahoj, vím že je spočatku v tom chaos pro každeho, ale když ti dole napiše že si zradce tak vidíš svoje zradce a ty mě začneš hitovat ikdyž jsem blikal tyrkysově že jsem zradce, a ted nevím jako proč si mě hitoval, mně jako jediné napadlo, že jsem zrovna tam zabil detektiva tak jsi mě zabil bez ohledu na to co jsem a co jsi byl ty.

Burak1
24-01-17, 21:30
Ono to tam není zformulované úplně nejlíp, každopádně všichni ostatní to po chvíle vždy pochopili, tak nevím. Prakticky po přečtení těch čtyřech pravidel bys měl být schopný vědět, co můžeš a co ne.

BaueR
24-01-17, 22:10
Jo ale kde máš napsané že svítíš tyrkysově , modře svítí taky typuju asi detektivy... ale tak sem random.. 2x střelil a nevěděl jsem kde nenapíše ti to že jsi zrádce...tak jak to má člověk poznat.

Alcapone
24-01-17, 22:22
ok máš UB snad ses tehle chyby poučil
PS: Píše ti to dole co jsi

BaueR
24-01-17, 22:29
Jo okey moc díky jo to jsem viděl ale u ostatních třeba těch zabijáků ne víš ostatní nepoznám když zrovna jsem a nevím koho hittovat. ale díky

Koprakek
26-01-17, 19:46
Lck.