PDA

Zobrazit normální verzi : Oživení nápadu HUNGER GAMES (1.6)



WhiteWolf
25-01-17, 11:20
Můj návrh.... Mohlo by se naduplikovat TTT a změnit nastavení aby byli všichni proti sobě prostě dm, nechali by se mapy jako as_assault pak tu mapu jak za téčka začínáte v metru, mohlo by se to později vylepšit že by třeba latins (Jestli by se mu chtělo) Upravil ty mapy tak, aby tam byli bedny se zbraněmi jak je na jailu.. jak to tam bude tak by se všichni mohli spawnout na jednom místě a rozutíkat se po 30sekundách by začlo Dm survival.. (s lehkými zbraněmi jako je na TTT) udělalo by se více serverů po 6ti lidech aby to nebylo přecpané... Díky za pozornost



Dále dole si můžete přečíst předešlou žádost která byla zamítnuta.








Předešlé zamítnuté: Takže napadlo mě, že by se mohl udělat server HUNGER GAMES.

O co by tam šlo?
Na začátku by se vedle sebe spawnulo (do kola) ''kupřikladu'' 12 hráčů.
Proti nim by byly bedny s různými věcmi (zbraně, obrana, lékárnička..).
Po odečtení 10 sekund (zmrazení) by se hráči rozběhli k bednám a rozbili by je.
Kdo dřív příde, ten víc bude mít.
Poté, by se začala odečítat časomíra, takový 2 minuty a to by byl čas, kdy hráči nemají možnost se zabít, ale můžou se někde schovat, nebo chodit po mapě a hledat další bedny s věcmi.
Po 2 minutách by se mohlo už zabíjet a bude to na hráčích, či počkají nebo půjdou hned do všech.
Jakmile by se odečetly 2 minuty tak by se začalo znova odečítat, ale tentokrát 5 minut.
Je to proto, že někteří hráči už s tich tajných míst nemusí nikdy vyjít.
Po odečtení 5ti minut, by se všichni žijící hráči spawnuli na nějaké (stejné) určité místo - na život a na smrt.
Vyhrál by pokaždé jenom jeden + by se mohl udělat i rank.. 1 výhra = 10 bodů do ranku.

Pár detailů pro zlepšení:
V bednách by nebyly zbraně s plným zásobníkem, ale bylo by to náhodě - 5 kulek, 7 kulek nebo taky žádná.
Mohl by se přidat item jako lékárnička. Ta by se také dala najít v bednách. Bylo by to jako na L4D2, že by jste se částečně ošetřili.

Co se upravilo v detailách..?






Kdo někdy hrál HUNGER GAMES na Minekraftu, asi ví oč jde.

teecko
25-01-17, 12:39
Když to neprošlo předtím, nevidím důvod proč by to mělo projít ted ..
Někteří už fakt neví co vymyslet za hovadinu xD

Latins
25-01-17, 14:31
Mě to nepřipadá jako blbost. Tenhto mod už byl na CS:GO a byl celkem hraný ve večerných hodinách.

halelujah
25-01-17, 22:15
Mě to nepřipadá jako blbost. Tenhto mod už byl na CS:GO a byl celkem hraný ve večerných hodinách.

To je pravda ale takýto mód by sa musel upraviť od začiatku a ak by to nespavil niekto tu tak kotel na to čas nemá .